Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csinálnátok, ha gyerekként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha gyerekként rájönnétek erre?

Figyelt kérdés

Olyan 90%-osan tudom, hogy apám kavar egy csajjal Skypeon.

Másodpercek alatt fel tudom törni a Skypeját, de mit mondjak, mit csináljak, ha tényleg? ÉLjek vissza a helyzettel, és zsarlojam? Ti miit csinálnátok? Tippek?


Még nem töröm fel, de ha ezzt megteszem akkor gyorsan és jól kell cselekedni! Segítsetek!


14 éses fiú vagyok.


2012. szept. 10. 21:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
szegény apukád még nem is sejti, hogy egy stalkerrel él együtt
2012. szept. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem a faterod neten éli ki azt amit más élőben. Nincs ebben semmi rossz szerintem.
2012. szept. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
14%

Ha én felnőttként rájönnék arra, hogy a fiam így gondolkodik, valószínűleg megkeresném a gyámhatóságot, meg egy pszichiátert, csináltatnák egy szakvéleményt róla és bevágnám egy intézetbe, és lemondanék róla örökre. Nemhogy neveljem, törődjek vele, és a végén azt vegyem észre, hogy egy kis bűnözőt melengettem a keblemen.


Bármit is tesz apád, joga van hozzá, mert felnőtt ember. Joga is van, de a következményeket is vállania kell. Ezt hívják felelősségnek.

Te viszont egy taknyos 14 éves kölyök vagy, aki leckeírás és tanulás helyett azon agyal, hogy megzsarolja-e az apját. Neked még csak jogaud vannak, felelősséged alig, és ezzel úgy látom, szépen vissza is élsz. Szégyelld magad!

2012. szept. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Apád magánéletéhez semmi közöd! Ha pedig szétmegy a házassa anyáddal, sajnos, ahhoz sincs semmi közöd! Tudom, hogy a gyerekek akár a saját szüleik boldogtalansága árán is egybe akarják őket tartani téves biztonságérzetük miatt, de ezzel csak megkeseríted őket! Törődj bele, hogy SEMMI KÖZÖD hozzá!


Foglalkozz magaddal!


Zsarolni meg gerinctelen emberek szoktak!

2012. szept. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Mekkora egy gerinctelen kis köcsög vagyok, hogy még akkor szeretnék megoldani valamit, míg kialakulóban van!

Az olyanokat, mint én a 10.-ről kellene ledobni.


Köszönöm a rengeteg együttérző választ, és segítséget!

2012. szept. 11. 18:36
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha ennyien más véleményen vannak, akkor talán újra kellene értékelned magad! Nem is merül fel?
2012. szept. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet érteni a válaszolót. Ugyanis az apjának a cselekedete közvetlenül és közvetve is befolyásolja az életét. Úgy gondolom -kedves kérdező-, hogy nézd meg az apád dolgait-s csak utána ítélkezz felette, s ha valóban megcsalja az anyukádat beszélgess az apáddal a dologról. Én nem ítéllek el. S megértelek. De ne ítélkezz az apád felett, amíg nem tudod biztosan, hogy bűnös-e. S add meg neki az esélyt, hogy védekezzen, s megmagyarázza a cselekedeteit. S - ha valóban félrelép-szerintem kérd meg az apád, hogy mondja el az anyádnak a tettét, mert gusztustalan, amit tesz. Nem tisztességes a másikat becsapni, hülyére venni. Én a megcsalást elítélem, és nem fognám be a szám, ha a szeretett családtagomat használják ki, és veszik palira. Mert azzal őt árulnám el." Bűnösök között cinkos aki néma"
2012. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
na kedves kérdező mit léptél?és más fura jelett nem vettél észre,mondjuk sms,vagy hívás?
2012. szept. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
kisfiú mit tettél?
2012. okt. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!