Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A megcsalásra megoldás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalásra megoldás a párterápia? Vagy már mindegy, úgysem fogok benne megbízni és inkább váljak el?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 22:26
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

#7

Az ő ötlete volt,vagyis egy barátjáé.

A megcsalás már megtörtént egyszer,a kapcsolatunk elején. Akkor megbocsátottam. Most nem tudom mit tegyek. Még szeretem,de nem tudom,hogy fogok-e még bízni benne!

A másik meg,hogy rám bízta a döntést. Azt mondta,ha úgy gondolom,szakítsunk. Még csak nem is könyörög,hogy bocsássak meg neki,hü.lye volt vagy vmi! Viszont a p.terápiát mégis ő mondta ki. Nem értem!

2012. okt. 8. 05:33
 12/24 A kérdező kommentje:

#10

Oké,de ez nem az első alkalom.

A bizalmamat egy jó szakember sem hiszem,hogy vissza tudja állítani!

És igaz,mindkét esetnél veszekedések előzték meg ezt a dolgot.

De,ha jobban belegondolok,biztos lesz még ilyen a házasságunk alatt,akkor ha legközelebb ilyen lesz,attól is rettegjek,h kit dug meg bánatában?

2012. okt. 8. 05:40
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Te már tudod ,a választ.
2012. okt. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Mást mond az eszem,és mást a szívem!-->nem tudok dönteni!
2012. okt. 8. 06:59
 15/24 Bence_ ***** válasza:
52%

Persze. Próbáljatok meg mindent amiről azt gondolod, hogy segíthet.

Kapcsolatot mindig az egód elé kell helyezni , különben nem működik. Amint elkezdesz bármelyik fél a saját sértődöttségével foglalkozni onnantól nem a kapcsolatára hanem a magára kezd figyelni.

Megcsalás általában valaminek a következménye.

2012. okt. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
61%
Egy párkapcsolat a bizalmon alapul, ott ahol bármelyik fél részéről a bizalom meghal a kapcsolat többet soha nem lesz már az igazi. Mindegy, hogy ki volt a hibás milyen fokon abban, hogy férelépett, mert ha valami nem úgy müködött köztetek ahogy kellett, első sorban miért nem beszélte meg veled. Utólag kidumálni, hogy ezért meg ezért, az már nem ér semmit. Ahogy irod őt igazán már nem is érdekli, hogy most megbocsájtasz vagy nem (innen már sok mindent ki lehet olvasni). Ülj le és gondolkozz el, hogy valóban szereted vagy csak a megszokás vagy az újtól való félelem tart vissza.
2012. okt. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
82%

Engem az gondolkodtatna el, hogy azt mondja, hogy te döntesz, olyan mintha neki mindegy lenne?

Megcsalást szerintem meg lehet bocsátani (főleg ha csak szex-ről van szó), de ha nem is érdekli mi lesz veletek kettőtökkel abban szerintem senki sem tud segíteni.

2012. okt. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
62%

szerintem nem szeret téged, csak kényelmes neki ez a kapcsolat, annyira lusta, hogy még dönteni se akar, hogy veled akar-e élni, vagypedig megvárja, hogy te akarj szakitani majd evvel támadható pozicióban látna téged, mert te voltál ellenséges és evvel majd visszaélne


szerintem most is lehet valakije

2012. okt. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
26%
Ha engem többször megcsalt volna, akkor bizony repülne a drága.
2012. okt. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Van, hogy igen, van, hogy nem. Igazából rajtatok múlik. Szerintem, ha meg akarjátok menteni a kapcsolatotokat, akkor érdemes megpróbálni. De előbb jó lenne, ha ketten átbeszélnétek nagyon alaposan az egész témát, a miérteket, stb., és új szabályokat, határokat fektetnétek le. Végül is a szakember ebben is fog segíteni, de ha előtte leültök megbeszélni, akkor meglátod, hogy érdemes-e terápiára mennetek, vagy sem.
2012. okt. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!