Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A megcsalásra megoldás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalásra megoldás a párterápia? Vagy már mindegy, úgysem fogok benne megbízni és inkább váljak el?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 22:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok!nem olvastam végig mindent de épp azt igen hogy azt mondta neked hogy neki mindegy!NA ITT A BAJ!!!Én is elváltam már ugyanebből kifolyólag és azért írtam hogy a körülmények fontosak hogy leírd mert ebből viszont látszik hogy sajna neki tényleg mindegy.Lehet hogy okkal ok nélkül eljár máshoz csak így rád tudja fogni a miértjét.sajnálom!:((
2012. okt. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Első válaszoló!

Nagyon sokat agyalok,és elég kritikusan nézem magam. Nem érzem,h okozója lennék. Amiket most felhánytorgat,azokról kb. 1 éve szerettem vna beszélni vele,de "elhajtott". Többször megpróbáltam,de belefáradtam éstegy kicsit el is hittem,h nincs úgy,ahogy gondolom. Most pont ezeket mondja és letagadja,h én beszélni akartam vele! Azt érzem,h csak bűnbaknak akar használni. E miatt mennék el én is a terápiára. Viszont nem hiszem,h a bizalmam visszaáll!

2012. okt. 9. 06:32
 23/24 anonim ***** válasza:

Mi most voltunk párterápián hasonló okokból.

Férjem dettó mint a tied,nem lehet/ett vele beszélni,olyan mintha nem is érdekelné stb...stb.

A terápiát nálunk is ő javasolta én hezitáltam.

Egyelőre egy alkalmon vagyunk túl de nem látom reménytelennek a helyzetet.

Ott az a jó hogy pszichológus kérdezgeti és kell hogy válaszoljon,tehát nem tudja eljátszani azt amit otthon,hogy nem hallgat meg,félvállról veszi stb.

Ráadásul a saját gondjait is el kell mondania igy te is megtudod miért tette és hogyan akarja tovább.

A bizalom idő mire visszatér(ha visszatér),de én a helyedben megpróbálnám.

Abból gondolom hogy érdekled őt,hogy a barátjával beszélt erről tehát nem mindegy neki hogyan tovább.Játsza a sértetett mert szégyelli magát ezért nem "nyalizik" jobban.

Menjetek el egy jó terapeuta tudni fogja előhozni a problémákat és segithet megoldani.

2012. okt. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Ma beszéltem régi ismerősével,nagyon elgondolkodtató volt. Szerintem elmegyek a pterápiára!
2012. okt. 9. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!