Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mikor lesz vége ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz vége ennek a rémálomnak?

Figyelt kérdés

November végére van kitűzve a tárgyalás, elvileg akkor válunk el. Április óta nem élünk együtt, előtte majdnem 1 évet küzdöttem, hogy el bírjunk szakadni.

Van egy kislányunk is, természetesen velem van. A férjem munkanélküli, gyerektartást (természetesen) nem kapok, azt sem tudom, hol lakik, mióta kirakták az albérletből.

Most kitalálta, hogy elpereli tőlem a gyereket, mert a TAJ szám alapján megnézte egy orvos barátja a rendszerbe, és piros volt a feneke, meg taknyos. Augusztusban látta utoljára...

Szeretném, ha a házasság alatt szerzett közös hitelt is elfeleznénk, de ebben se fog tuti belemenni, így csak még tovább húzódik ez az egész cirkusz...

Közben folyamatosan zaklat telefonon, írohat e-maileket, elegen van belőle!


Mikor lesz vége ennek az egésznek???


2012. okt. 10. 12:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

6-s vagyok


sajnos a hitelt nem felezi meg a bíró. vagy is kéri hogy a hitelt közösen fizessétek vissza. NA de ha ö nem fizeti a részét akkor a bankot abszolút nem érdekli hogy ö nem fizeti majd töled szedi be. Ha mindkettötök szerepel a hitelen akkor nincs mese neked kell fizetned ha ö nem lesz hajlandó, vagy nem tudja.

Ezért mondtam hogy szerezz meg töle minél több értéket a hitel feléig mert amúgy nem fogja fizetni és így is úgy is neked kell majd.

Itt ingóságok is szóba jöhetnek, pl jobb tv, dvd, telefon, autó.... Mindegy mi csak el tudd adni, hogy ne téged rángasson meg a bank ha nem fizettek.

2012. okt. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
De semmije sincs, szó szerint semmije, még telefonja sem!
2012. okt. 10. 13:28
 13/19 anonim ***** válasza:

Mire van az a hitel?

Van bármi közös vagyontárgyatok?


Gyerekwet nem veszik el tőled,nyugi.Ilyen hülyesért végképp nem,nincs az a gyerek aki nem fázik meg évente legalább kétszer és nem piros a feneke.

2012. okt. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

megint 6-s vagyok.


akkor meg irass vele ügyved elött, vagy a bísoságál kérd hogy bevállaod a hitel másik felét mert tudod hogy ö nem fizeti, de legyen egy tartozás elismerö szerzödés töle amit akár pár év múlva is be tudsz hajatni töle. ezt a tartozás elismerést érdemes rögtön közjegyzö elött hitelesítettni, és akkor ha a megadott határig nem fizet akkor mehet is a behajtó rögtön.

2012. okt. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a zaklató sms-eket, e-maileket nem spamnak jelölném, hanem szépen lementeném, kinyomtatnám, ezeket is felmutathatod a bíróságon. Így letagadni sem tudja majd, és hidd el, ilyen embernek nem adják a gyereket.
2012. okt. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
diákhitel van az én nevemen, de mivel az albérletet fizettük belőle, nem igazán lenne fer, ha csak én fizetném egyedül.... Amúgy meg tuti nem írna alá semmi ilyesmit, mélységesen elzárkózik bármiféle megállapodástól
2012. okt. 10. 13:58
 17/19 anonim ***** válasza:
Diákhitelt nem fog felezni a bíróság!!!! Attól függetlenül, hogy mire költöttétek.
2012. okt. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 omba ***** válasza:

Hülye egy ember,

a gyerekről szó sem lehet, főleg ha nem is lakik sehol.

Viszont kérjed, hogy az elmaradó gyerektartást hitelez meg az állam, - megteszi, - az meg majd beszedi valahogy, vagy nem.

2012. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Az állami megelőlegezés akkr mködik, hogyha először is van egy jogerős bírói ítéletem, másfelől a gyámhatóság kiadta egy behajtócégnek a tartozást (már amit nem fizetett), és kapok róla egy nyilatkozatot X idő múlva, hogy a behajtás sikertelen. Na nekem ilyen nincs, ez is húzódhat majd 1 évig, a gyerektartást meg csak 6 hónapra visszamenőleg kérhetem....
2012. okt. 11. 00:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!