Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után 5 évig nem látogatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után 5 évig nem látogatta a lányait, ti mit szólnátok, ha hirtelen megjelenne?

Figyelt kérdés
Így jártunk,3 és 5 évesek voltak a csajszik,mikor lelépett a barátnőmmel..Se híre,se hamva 5 évig,nagyon nehéz időszak volt.Most meg mintha mi sem történt volna,megjelent és csodálkozik,h a lányok nem ismerik meg,nem akarják apának szólítani,vele sem akarnak menni.Elkezdődött a huza-vona,gyámügy stb..feljelentett,h ellene neveltem őket.Mit tegyek?
2012. okt. 18. 13:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%

Nem lehet elzavarni. A láthatás nem kötelesség, hanem jog. Ha 5 évig nem jött, hát nem jött. De mostantól, ha látogatni akarja őket, akkor meg kell engedned.

Az meg a te dolgod, hogy örülsz-e neki, vagy sem.

2012. okt. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! És szerinted 5 év után úgy kell indítani a dolgot, hogy azonnal feljelentés??? Csodálkozik, hogy nem akarnak vele menni a gyerekei, mikor szinte vadidegen nekik?
2012. okt. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Sajnos a magyar jog ilyen igazságtalan,az apákat védi,bár ezt nem értem..Ők mindent megtehetnek,még ezt is úgy látszik,az elmúlt 5 év nem számít.El vagyok keseredve,most felborítja a megszokott,kialakított kis életünket,és még meg is hurcoltat.A gyerekek sírnak,nem akarnak menni,ők is rám kezdenek haragudni,h miért nem csinálok vmit?
2012. okt. 18. 15:49
 14/15 anonim ***** válasza:

ez elég érdekes hozzáállás, hogy a magyar jog az apákat védi:D az apák meg mind azt mondják, hogy az anyákat.

ha bíróságra kerül az ügy, kap majd láthatást az apjuk, igen. Mert attól hogy hülyén gondolkodik, még az apjuk! és ha normálisan viselkedik mostantól a gyerekekkel, akkor nekik is sokkal jobb lesz később, hogy ismerik.

2012. okt. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak és együtt érzek veled, és főleg a gyerekekkel.

Az én kislányom apja is kb. ilyesmit csinált. Ő még terhesen hagyott el bennünket, mert hogy "neki nem kell gyerek". Aztán mikor megszületett a kislányunk szerettem volna ha mégis látogatja, hiszen az apja. Rengeteg herce-hurcán mentem keresztül, a végén még ő jelentett fel zaklatásért engem.

Amikor meg lett állapítva bíróság által a láthatás azóta látogatja a gyereket, úgy hogy 19 hónapig nem is érdekelte. Most 27 hónapos a lányom, és fel van háborodva, hogy a volt férjemet hívja apának, hisz ő van vele többet, aki a másik két gyerekemhez jár rendszeresen. Sajnos én sem tudok semmit tenni ellene, jobb lenne ha kilépne az életünkből, ha eddig nem kellett neki a gyereke. Szörnyű az ilyen, és ő sem fogja fel, hogy a gyereknek árt a legtöbbet.

Sajnos jó tanácsot nem tudok adni, de ne félj ezektől a fenyegetőzésektől, mert ezeket nem tudja beváltani úgysem.

Nekem most a nevére akarta venni a lányát, mert eddig nem vette, de a bíróság elutasította a kérelmét, mert átláttak rajta, hogy hazudozik össze-vissza. Ott is engem akart továbbra is besározni. Ő is kijelentette, hogy "lényegtelen", hogy ő 19 hónapig nem volt sehol a gyerek életében!!!

Kíváncsi lennék, hogy miért támadt fel a volt férjedben is hirtelen a nagy "apai vágy"??? Ha tényleg normális lenne, nem fenyegetőzne meg feljelentgetne, akkor nyilván jó lenne a lányoknak is. De így...

2012. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!