Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 3gyerekem van, egyedül nevelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manni12 kérdése:

3gyerekem van, egyedül nevelem őket, ki szeretnék menni az új párommal külföldre ahol rendezett biztos környezet fogad, mit tehetek ha véletlen nem egyezik bele az apa?

Figyelt kérdés
az első gyerekem élettársi kapcsolatból van, őt 7éve nem látogatja az apja, gyerektartást kapok tőle,a másik 2 gyereket látogatja az exférjem, nem örülne neki, hogyha kimennénk, de belátja, hogy jobb anyagi körülményeket tudunk ott biztosítani nekik,

#3gyereket egyedül nevelek #külföldre költöznénk #nem látogatja
2012. okt. 20. 20:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"akkor anyuka egyedül kimegy, és apuka szépen ellátja majd a gyermeket."


Ezen most jót nevettem. Amikor pár hónapja csak 4 napra kellett külföldre utaznom, apuka mondta, hogy persze, ellesz a gyerekekkel. Csak annyit mondtam, hogy mikorra kell beérni az iskolába, melyik nap milyen különóra van és mit kell az iskolába bevinni, máris jó volt neki az, hogy anyukámnál legyenek a gyerekek.

Tisztelet a kivételnek, van férfi aki nevelné a gyerekeit, de a nagy részüknek baromi kényelmes az, ha csak néha megy bájvigyorogni. Kíváncsi lennék, hogy az apák nagy része hogyan reagálna, ha két lehetősége lenne: megkapja a gyerekeket vagy aláírja, hogy mehetnek külföldre. Szerintem nagyobb százalék lenne az aláírók között.

2012. okt. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Bocs, de annak van igaza, aki ezt ellenzi.


Én is azonnal arra gondoltam, hogy na ez a kapcsolat meddig tart majd. 3 gyerek két apától és egyik sem él velük.

Biztos marha jó lenne a gyerekeknek, ha odamennének,utána meg nemsoká cuccolnának vissza.

2012. okt. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
az egyik hozzá szólonak írom , hogy ha az apukánál maradna bármelyik gyerek is semmi nem lenne belőlük... nem ismerik a körülményeket , nem adtam okot , hogy minden előjel nélkül lelépjen egyik napról a másikra , főleg a szeretet ünnepe előtt, igen nekünk ezt hozta a mikulás és a Jézuska! nekünk már jobb nélküle , nyugodtabbak vagyunk , még mielőtt valaki azt írná , hogy miért szültem akkor egy idegbetegnek...leírom azért mert akkor nem ilyen volt!!! nem úgy viselkedett mint egy , férj vagy mint egy apa!!! nem engedte hogy elmenjek dolgozni se csak neki nehogy kelljen még 10 percet se foglalkozni a gyerekeivel!!! most is úgy tesz kersztbe nekem ahogy akar , csak akkor van béke és nyugi ha én engedek.... és persze mindig mindenért én vagyok a hibás.... tudom , hogy vannak jó apák és rossz apák... úgyanúgy mint anyák , de én mindig a gyerekeimért éltem , és mindent megtettem és megis fogok tenni értük... ami gyerektartást kapok az apáktól az nem sok mindenre elég , ha előttem van a lehetőség akkor miért ne adjak meg többet a gyerekeimnek? a másik apáról meg csak annyit , hogy 7 éve nem kiváncsi a gyerekére , sőt mert 11eFt-ra felemeltettem a gyerektartást megfenyegetett , ennyit az apai szeretetről....
2012. okt. 21. 19:48
 14/14 anonim ***** válasza:
A körülményeket valóban te ismered, mi csak egy bizonyos helyzetet feltetelezve valaszoltunk....
2012. okt. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!