Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Normális, ha az elvált szülők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha az elvált szülők együtt vesznek ajándékot a gyereknek, és együtt is adják oda?

Figyelt kérdés
Ha már nincs közük egymáshoz, és külön ünneplik a karácsonyt, akkor nem fura, hogy ilyenkor mégis összejönnek?
2012. okt. 25. 21:12
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
ez lesz az első ilyen karácsony, tavaly még csak válófélben voltak, de már akkor is pokol volt az életük. akkor még együtt ünnepelték a karácsonyt, a gyerekek miatt, ami így jól hangzik, de ha csak az üvöltözés van, akkor nem értem minek erőltetni. én addig otthon voltam. de hogy ezt a hagyományt akarják folytatni?
2012. okt. 25. 21:47
 22/47 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem az. Nekem apa a 18. szülinapomat is egybe akarta tartani, csak féltünk egy kicsit, hogy mi lesz a család véleménye erről, de most a szalagtűzőmnél újra bepróbálkoztak. Én örülnék neki nagyon.
2012. okt. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
100%

"ha csak az üvöltözés van, akkor nem értem minek erőltetni."

Ez esetben én sem értem, mert ez esetben csak a gyerek jár rosszul. Illetve ő is, de főleg ő.

2012. okt. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
illetve tavaly az volt, lehet így, hogy külön vannak, kibírnák azt a pár órát, de nekem akkor is fura azok után, ahogy bánt vele
2012. okt. 25. 21:53
 25/47 anonim ***** válasza:
77%

Nalunk is igy van apa mindig itt van a szulinapomon, es el sem tudnam kepzelni hogy ne igy legyen.

Azt szeretned ha a gyereknek 2 szulinapja lenne? Egy otthon egy meg apanal? 2 ajandek? Hat jo is lenne,deha nekem valaztanom kellene akkor maradjon igy. Sokat sirtam es feltem hogy mi lesz mikor megtudtam hogy elvalnak. De jo hogy apu mindig jom, szulinap, karacsony, nonap stb.

Miert baj ez neked? Te az anyuka baratja vagy? Miota vagytok egyutt? Valaszolnal, mert apunak is van egy baratnoje es akkor lehet o is ilyen lesz es apa akkor nem fog jonni szerinted?

13 L

2012. okt. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nagyon is normális, sőt!

A gyerekeik közösek, és mindig is összekötik majd őket valamilyen szinten.

Le a kalappal, ha képesek normálisan együtt lenni néha, legalább karácsonykor.

Szerintem ez nagyon-nagyon jó!! :)

2012. okt. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
Lényegtelen hogy bánt vele, a gyerek az gyerek. Ha tudnak viselkedni, akkor a gyereknek jó, ők meg csak 2 ember, akiknek van egy közös "projektjük", a gyerek.
2012. okt. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:

#25

én vagyok az anyuka barátja, nem is barát, annál sokkal több. két éve vagyunk együtt, de csak mostantól vagyunk együtt teljesen, mert ment a harc a ház, pénz, stb miatt. a válás nem egyszerű dolog. hogy apukád menni fog-e nem tudom, ezt tőle kérdezd meg. nem ismerem sem őt, sem a barátnőjét, sem a történeteteket. nekem ez főleg azért baj, mert aljas módon bánt vele a férje, a gyerekek apja. nagyon nehezen tudott tőle megszabadulni a párom.

2012. okt. 25. 22:08
 29/47 A kérdező kommentje:
akkor most még nyeljem le, idővel megszokom, beletörődöm, később talán már én is átmegyek az anyjukkal és a gyerekekkel az apához, akkor talán már nem az lesz az első gondolatom hogy kitaposom a belét amiért tönkre tette a feleségét.
2012. okt. 25. 22:16
 30/47 A kérdező kommentje:
*akkor talán már nem az lesz az első gondolatom ha meglátom, hogy kitaposom a belét amiért tönkre tette a feleségét.
2012. okt. 25. 22:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!