Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált apaként mit tennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált apaként mit tennétek, ha a gyereketet, aki még csak 3 éves, a láthatás után SOHA nem akarna hazamenni az anyjához, és azt hiresztelné, hogy nem szereti őt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 21:30
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Most nézem a kérdést, hát nem semmi, főleg a magyarázattal együtt.


Mikor történt a válás? 2 évente lehet kérni a gyerekelhelyezést és hivatkozhatsz arra, hogy az anya egy 3 éves gyereket ilyen módon nevel az apja ellen, befeketíti előtte és hazudozik. A gyereket is vizsgálja majd pszichológus, és őt azért nehéz átverni.

2012. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
62%

Azért én nagyon kíváncsi lennék arra, hogy miként alakultak volna a válaszok és az értékelések, ha a kérdést fordítva tenné fel a kérdező, hogy az apánál lenne a gyerek elhelyezve és az anya tenne fel egy ilyen kérdést. Gyanítom, hogy a válaszok totálisan az ellenkezőjéről szóltak volna, mint most így.

Szerintem igenis komolyan kell venni azt, hogy ilyet mond a gyerek és bár nem konkrétan rákérdezve, de utána kellene járni, hogy mi a különbség a két szülő nevelési módszere és viselkedése közt.

Hölgyeim, most már lehet engem is lepontozni, bár ezzel is csak magatokat minősítitek.

2012. okt. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
12%

Hölgyeim? :D


Én inkább exasszonyokként fogalmaznék.

Azért ilyenek a válaszok, mert a java részét elvált nők írják.


Az én válaszom a tiéd felett van, én nő vagyok és nem váltam el.

2012. okt. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk ha a kérdező jobban kifejtette volna először, hogy mi a helyzet, akkor nem kapott volna ilyen válaszokat.

Annyit mondott, hogy a 3 éves gyerek azt híresztelné az anyjáról, hogy nem szereti.

Jó, és? Akinek van ekkora vagy nagyobb gyereke, az tudja, hogy ha épp megharagszanak, akkor simán odavágják a szülőnek, hogy "nem szeretlek", aztán meg 5 perc múlva jön oda nyalni-falni, hogy jaj anyukám, téged imádlak a legjobban.

Vagy azt mondja, hogy a nagyiéknál jobban szeret lenni - persze, ha ott mindent megengednek neki, akkor természetes, hogy ilyet mond.


Szóval "teccett" volna pontosabban feltenni a kérdést, vagy jobban kifejteni elsőre, és akkor mindjárt más a leányzó fekvése.

2012. okt. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

24-esnek totál igaza van, de valahogy a kérdezők szeretik a lényeget kihagyni a kérdésből, így nehéz véleményt alkotni, segíteni.

Az pedig tény, ha nem vesszük az utólagos magyarázatot, hogy ilyen idősen mindig afelé húz a gyerek, aki többet foglalkozik vele, kényezteti, szeretgetni nem állít fel nagy szabályokat.

2012. okt. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
18. Mi az, hogy semmit nem kell tenni? Nyilvánvaló, ha az anyánál van elhelyezve a gyerek, akkor meg kell próbálni újra benyújtani a pert, hogy az apánál helyezzék el. Ezt ugye te se gondolod komolyan? Másképp hogy tartsa magánál az apa?
2012. okt. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

26-os, azt nem arra mondtam!!

Arra értettem, hogy az anyának nem kell semmi különös bűncselekményt elkövetnie, hogy az apához kerülhessen a gyerek, elég, ha jobb helye van nála.


Jogász vagyok, természetesen tisztázban vagyok vele, hogy KERESETET kell benyújtani (és nem pert amúgy!!!).

2012. okt. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Értem. Csak ha nem fejted ki bővebben, akkor másképp is lehet érteni.
2012. okt. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Konkrét hozzászólásra akartam rögtön reagálni, csak közben írtak, és nem vettem észre, hogy lejjebb csúszott az egész. Így valóban érthetetlen volt. Bocsánat. :)
2012. okt. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Nem olvastam az összes hozzászólást, így elnézést ha volt már hasonló felvetés.


Megkérdezted a gyereket, hogy miért nem akar hazamenni vagy miért nem szereti az anyukáját????

Mert ez egy elég fontos kérdés.

2012. okt. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!