Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált, válófélben lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált, válófélben lévő férfiaktól és nőtől kérdezem: ti ismerkednétek abban az időszakban, amikor már az életközösség felbomlott, de a válást még nem mondták ki?

Figyelt kérdés

Nem visszatetsző ez, hogy egyik kapcsolatból még ki sem lépett teljesen valaki, és máris újat keres? Itt konkrétan tudatos (pl. társkereső) ismerkedésre gondoltam, nem arra, hogy véletlenül találkozom valakivel (arra amúgy is nagyon minimális az esély).

Kort és nemet is írjatok légyszi!


2012. nov. 15. 13:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ekkor már nem gond. Van olyan válás, ami tíz évig is elhúzódik.

A válás beadása előtt viszont gusztustalannak tartom.

2012. nov. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Én két éve pont így ismertem meg a jelenlegi páromat, kislányom édesapját. Interneten társkeresőn megtalált és leveleztünk, találkoztunk , egymásba szerettünk. A második randin árulta el, hogy válófélben van. Akkor már fél éve nem éltek együtt de a tárgyalás csak újabb pár hónap múlva volt esedékes. De érezni már rég nem érzett az exe iránt semmit.

32 N

2012. nov. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Elhiszem neked, van, aki mindent megtesz, de nem megy.

Viszont gondolom te is olyan emberre vágytál akkor, aki még nem élte át ezeket a dolgokat mással. Szóval első körben senki sem házasodik szívesen egy elvált emberrel.

Válás után már nyilván nem számít, de először igenis fontos.

2012. nov. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Nyilván elváltként én is inkább elváltat keresnék. Sőt, kimondottan előnynek élném meg, ha olyannal ismerkednék meg, aki már megélte a házasságban felmerülő problémákat és van tapasztalata a kezelésükben. Jobb, ha tudja, mire számíthat - mivel én is tudom - és nem rózsaszín ködösen vág bele egy újabb kapcsolatba.
2012. nov. 18. 19:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!