Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Par honapja Floridaba mentem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Par honapja Floridaba mentem ferjhez, nehany napja kiderult hogy a ferjemnek nagy osszegu hitel van a hazan. A kerdesem az hogy hazassagi szerzodes hianyaban, ha valasra kerulne a sor mire szamithatok a vagyonmegosztasnal itt?

Figyelt kérdés
A hitelet a hazassagunk elott 5 evvel megelozoen vette fel a hazra.

2012. dec. 15. 17:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Figyu!

Attól, hogy jelentős hitele van, az ott kint teljesen normális, megszokott dolog!

Ettől még nem kell besz@rni!


Haja, és ne írjál ki újabb kérdést, ha rájössz majd, hogy az autón is hitel van, meg hűtőn is...



Sőt, ha belenézel a brifkójába, min. 20-30 különböző hitelkártyát/bankkártyát fogsz találni.

Ott ez is normális.


Inkább azzal foglalkozzál, hogy van e fix jövedelmetek,

mert addig nincsen baj.

2012. dec. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Keress 1 amerikai magyar ügyvédet, aki beszél magyarul de kint ügyvéd. Los Angelesben tudok 1 Andrew Friedman nevű ügyvédet, ha akarod hívd fel beszél magyarul is.
2012. dec. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy nem akarja kifizetni? 1 ház kölcsönét 30 évig fizetik az emberek. ha rendesen fizeti, semmi aggódni valód nincs. Lehet hogy van életbiztosítás a kölcsönhöz, és ha bármi történik vele, a biztosítás fedezi a kölcsönt. Szerintem nem bízol a férjedben. Itt nem a kölcsönnel van a probléma, hanem a házassággal, ugyanis nincs bizalom részedről.
2012. dec. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ez a kölcsön 1 kisebb összeg, és pár év alatt kifizeti. Ezeket a kérdéseket neki kéne feltenned, hol a bizalom? Meglátod hogy egyenesen válaszol-e vagy félre beszél. után döntsd el hogy mit teszel pár hónapos házasság után nem is látod át az ottani életformát. lehet hogy annyit keres hogy könnyen kifizeti. Mivel nem a te házad, nem te vetted fel a kölcsönt, nem is te fogod visszafizetni, akkor nem is sok közöd van az egészhez.
2012. dec. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Koszonom aki normalisan probalt segiteni es nem ment at okoskodasba es kioktatasba .... Lattam az online bank szamlait , tudom a hitel osszeget a futamidejet es tudom mennyi a fizetese havonta.... Nem veletlenul aggodok.... Ez az en problemam majd megoldom valahogyan.
2012. dec. 16. 16:29
 26/29 chooby válasza:
Hát igen te gazdaghoz akartál férjhezmenni ő meg talált egy hüjét.
2012. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Na még egy ribi, aki a pénzhez akart hozzámenni!!
2013. jan. 1. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
szerintem ülj le a férjeddel, és őt kérdezd meg ezzel kapcsolatban. ha őszintén válaszol, akkor megbízhatsz benne, ha hadovál akkor nem megbízható, de a háta mögött nem korrekt érdeklődni meg kérdezősködni olyan dologról ,amiről nem tudsz konkrétan semmit. Ha örökölsz tőle, akkor az adóság is téged illet,vagyis azt is öröklöd.
2013. jan. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Esetleg elmehetnél dolgozni, és segíthetnél fizetni a kölcsönt.
2013. jan. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!