Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 6 hónapos most a legkisebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 hónapos most a legkisebb gyerek, a férjem váláskor magának akarja, van erre esélye?

Figyelt kérdés
Harmadik gyerekünk 6 hónapos, a férjem arra hivatkozva akarja nevelni, hogy 1. a másik kettőt rosszul neveltem (13 és 12 évesek, nincs semmi különös baj velük, nem csavarognak, viszonylag normálisan tanulnak), 2. a terhesség előtt nem volt munkám sokáig. Van esélye megnyerni a gyerekelhelyezést a kicsi esetében? A másik kettőt közös felügyelettel szeretnénk, de a kicsit teljes egészében magának akarja, mert már van új párja, akivel együtt tudnák nevelni. Én beleőrülök a gondolatába is, hogy elveszítem, de már nem tudok mit tenni, annyi a lelki terror. Ügyvédre pénzem nincs.

2013. febr. 16. 22:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%
Nincs, hacsak nem vagy drogos, vagy alkoholista.
2013. febr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok: természetesen nincs káros szenvedélyem! Annyi a "bűnöm", hogy nem akartam vállalni az elején a terhességet, mert tudtam, hogy rossz a kapcsolatunk, aztán mégis rádumált, de a terhesség ideje alatt hozzászoktam a gondolathoz, hogy ő lesz, és minden vizsgálaton részt vettem (apuka soha nem jött velem sehová), rendesen szedtem a vitaminokat, stb. Megszültem, szeretem, gondozom, nevelem normálisan, mint a másik kettőt.
2013. febr. 16. 22:59
 3/30 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudja elvenni tőled.... ezekkel az indokokkal sora nem megy!! nyugodj meg :)
2013. febr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
67%

"nem akartam vállalni az elején a terhességet, mert tudtam, hogy rossz a kapcsolatunk"


elég furcsa, hogy rossz volt a kapcsolatod és mégis vele maradtál... hogy tudott rábeszélni mégis?

na mindegy, ettől eltekintve semmi esélye nincs, ha csak ennyi a "bűnöd" :) ne aggódj, anyaközpontú bíróságunk van! a kiinduló pont az, hogy az anyánál legyen a gyerek, ez után jön az, hogy "miért nem". és ezek az indokok édes kevesek, pláne, hogy van két, egészséges gyereked még, akik nem csavarognak, drogoznak, stb. Ne izgulj, minden rendben lesz!

2013. febr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
92%
Az új párja szüljön magának! Jól írták,ha nincs ellened semmi kfogásolni való,nincs az a bíróság,aki elveszi tőled a picit!Én sem hagynám! Evvelakar labilissá tenni,idegesíteni!Hagyd rá! Az én exem is mindig azt hajtogatta,hogy elperli tőlem a gyerekeket,mert tudta,hogy evvel idegesít! Jó tanácsra hallgattam,egyszer mondtam neki,hajrá,mehetsz a bíróságra,perelhetsz...onnantól kezdve SOHA nem mondott ilyet! Nálad marad a baba,ha úgy van,ahogy leírtad!Nyugi! :)
2013. febr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Persze, hogy minden úgy van ahogy leírtam. Csak azt nem tudom, hogy ha aláírom azt, hogy 1 éves korától ő nevelje - addig közös - akkor, később meg tudom-e ezt vétózni, tehát ha mondjuk lesz munkám, vagy ilyesmi. Azért írnám alá, hogy ő nevelje, mert már annyi a lelki terror, nem hagy aludni sem és üvöltözik velem, fenyegetőzik.
2013. febr. 16. 23:54
 7/30 anonim ***** válasza:
88%
Tehát végül is átengednéd? Csak a "lelki terror" miatt? Én azért ezt átgondolnám még egyszer. Nem csak azért, mert rettentően hiányozna, hanem több más okból is: Később ez nem vet majd jó fényt rád. Az apuka még keményebben fog harcolni érte. A gyereknek fogalma sem lesz, hogy miért rángatjátok.
2013. febr. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%
Jól írta a 7 válaszoló!Gondold át,de nagyon!Egy anya nem ír ilyet alá,bármekkora a terror!Gondolkozz már!Harcolj a gyerekedért ha igazán szereted,akarod!Nincs az a törvény,ami elvenné tőled! Nem kell neked vele kommunikálni,ne adj rá lehetőséget és nem lesz kiabálás,lelki terror!Velem aztán ordibálhatna!Olyannal lehet megtenni,aki hagyja!
2013. febr. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
88%
Már mér írnád alá?ne légy már ostoba.Röhögd ki.gyerek kell neki szüljön a barátnője
2013. febr. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
76%

Ereszd el a füled mellett amit mond, de NEHOGY aláírj neki ilyen hülyeséget, hogy 1 éves korától ő nevelheti!Meg ne tedd, onnantól esélyed sem lesz!

A nője szüljön magának, te meg próbálj ingyenes jogsegély szolgálattól(bíróságokon van!)segítséget kérni, ha olyan az anyagi helyzeted adnak kirendelt ingyenes ügyvédet!

Ne hagyd magad!

2013. febr. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!