Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 6 hónapos most a legkisebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 hónapos most a legkisebb gyerek, a férjem váláskor magának akarja, van erre esélye?

Figyelt kérdés
Harmadik gyerekünk 6 hónapos, a férjem arra hivatkozva akarja nevelni, hogy 1. a másik kettőt rosszul neveltem (13 és 12 évesek, nincs semmi különös baj velük, nem csavarognak, viszonylag normálisan tanulnak), 2. a terhesség előtt nem volt munkám sokáig. Van esélye megnyerni a gyerekelhelyezést a kicsi esetében? A másik kettőt közös felügyelettel szeretnénk, de a kicsit teljes egészében magának akarja, mert már van új párja, akivel együtt tudnák nevelni. Én beleőrülök a gondolatába is, hogy elveszítem, de már nem tudok mit tenni, annyi a lelki terror. Ügyvédre pénzem nincs.

2013. febr. 16. 22:50
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
És persze a gyerek apja, ő gondolkodott? És legalább egy kicsit figyel a gyerek érdekeire is?
2013. febr. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
73%
A férjed egy iszonyat önző ember. Azt hiszi, mindenki úgy táncol ahogy ő fütyül, épp milyen kedve van. Másfél éve még akart tőled 3. gyereket, most meg új csaj van, már nincs rád szükség, elveszi? És mi lesz, ha az új csajszi szül egy új babát és emerre már nem lesz szükség? Beadja otthonba? Hát hogy gondolkodik ez? Tarts ki a gyerekek érdekében, mindháromnak rád van szüksége, ne add a kicsit se, nem érdemli meg! Menjen a fenébe, a 3 gyerekre úgyis jár neked a fizuja fele gyerektartásként, kaphatsz egy kis segítséget az önkormányzattól, esetleg a családodtól is, v. hogy elboldogultok. Az ilyen idióta meg menjen ahova akar.
2013. febr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
34%

Ez szánalmas.


Akármekkora is a lelki terror, akkor sem mondana le senki a gyerekéről.


Francokat... Ti meg itt magyaráztok össze vissza.

2013. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Utolsónak üzenem: gyere élj vele Te és majd megtudod, hogy mi az az igazi lelki terror. Privátba írok címet, gyere és próbáld már ki egy hétre, aztán kísérlek be a pszichiátriára...
2013. febr. 22. 15:44
 25/30 anonim ***** válasza:
Én elhiszem Neked a lelki terrort,de ebben Te is hibás vagy! Mi a francért laksz ott?,Költözz el és a gyes,családi+ gy.tartásból szépen megélsz,nyugalomban!Ja és igen,Önkormányzati segítséget is kérhetsz és fogsz kapni! Rajtad áll!Ha annyira elviselhetetlen,akkor lépsz!Ne mond,hogy nincs hová,mert az csak kifogás!
2013. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Hozzád mehetek? és akkor nincs kifogás! Könnyen ítélkeztek Ti, semmit nem tudtok, csak vagdalóztok. Gőzötök nincs róla, hogy milyen egy ilyen kapcsolatban élni.

Amúgy köszönöm a válaszokat...

A helyzetünk megoldódni látszik, már nem akarja elvenni, csak megosztani őket, térben és időben. Tehát itt is lesznek, ott is lesznek. Ez van. Az új párja egyébként elég jól kvalifikált nő, 3 diplomás egyetemi tanár, iskolaigazgató és még ki tudja kicsoda, micsoda, tehát pénzes nő, ez kell a férjemnek, hát legyen. Én is találtam új párt már talán, úgyhogy az én életem is megoldódni látszik.

2013. márc. 1. 21:55
 27/30 anonim ***** válasza:

Figyelj, elég sokan tudják itt ezen a fórumon, hogy mi ez a lelki terror.

Ennek megélése nélkül nem adnának a férfiakra vonatkozó ennyire ocsmány válaszokat minden kérdésnél.

Valamint nem is feltétlenül szólnának bele a kérdésedbe.


Viszont az én anyám akármilyen lelki terrort elviselt volna, hogy engem megtartson.

2013. márc. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy család, testvérek, barátnők ki legyenek tiltva abból a házból, ami a tiéd is. Igen, a tiéd, mert ha csak nem volt házassági szerződésben más megállapodás a ház fele a tiéd, és minden anyagi javak, amit a házasság ideje alatt a család birtokolt. Nem vagy nincstelen. Hívd el az anyádat, vagy apádat, hogy legyenek veled.

A válás után költözz a szüleidhez, főleg, ha jó a kapcsolatotok, és máris sokkal jobban fogsz állni anyagilag, mint a férjed az új pipijével. A babát pedig neked ítélik, és ne hallgass semmilyen terrorra. A jogsegély jó ötlet. Továbbá, ha vannak szüleid, esetleg ők is besegíthetnének neked egy ügyvédnél.

2013. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, tarts ki, és ne engedd el a gyereked. Ne írj alá semmit, mert nem fogod visszakapni.

Titokban vedd fel diktafonra a fenyegetőzéseit, zsarolásait. Csak vigyázz, el ne kapjon vele. A szalagokat jól dugd el.

Add be te a válópert, keress fel ingyenes jogi tanácsadást, ingyenes ügyvédet, gyámhatóságot.

De fontos, hogy ne hagyd a gyereket. A bíróság előtt sem fogja megállni a helyét, hogy a férjed csak egy gyereket akar, a többit nem.

A felvételekkel sok mindent bizonyíthatsz.

2013. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Április 8.-a óta mi történt ? Megoldódott a probléma ? Hogyan ?
2013. júl. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!