Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mondtátok már mérgetekben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtátok már mérgetekben, hogy legyen vége?

Figyelt kérdés

A probléma, mind a ketten elváltunk, és nem bizunk egymásban szerintem, félünk, ő bizalmatlanabb a kelleténél.

De szeretjük egymást, de ő annyira fél, hogy ha probléma van, mindig azon gondolkozik, neki megéri-e ez az egész, mert úgyis vége lesz egyszer, mert én fiatlabb vagyok stb... Volt egy vitatkozásunk, megbántott, én meg mérgemben azt mondtam akkor legyen vége. Nem kellett volna, de annyira mérges voltam, el nem tudom mondani. Nem akartam, de ez jött ki belőlem. Pedig nagyon szeretem, mint még senkit.Bocsánatot kértem, de ez nem számít. Szerinte ha ilyet mond valaki, az nem szeret. Ti mondtatok már ilyet a párotoknak? Vagy ez egy megbocsájthatatlan dolog?


2013. márc. 11. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a férjem vágta egyszer a fejemhez, hogy elege van belőlem. Fájt, nem mondom, hogy elfelejtettem. De láttam rajta, hogy megbánta tényleg csak haragból volt, és szégyenli. Szóval túlléptem rajta. Én is vágtam már a fejéhez olyan dolgokat amiket nem kellett volna. Sajnos ilyenek vagyunk, egymáson vezetjük le a feszültséget.. Igyekszünk dolgozni rajta
2013. márc. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, előfordul. Sajnos én nagyon hirtelen haragú vagyok, könnyen felkapom a vizet, így néha kicsúszik a számon hogy nekem ebből elég volt, végeztünk. Ezt kb. 5 percig komolyan is gondolom. Párom tudja milyen vagyok, így ő nem szokta komolyan venni, de igyekszem leállni és jobban kontrollálni magam. Szóval ha még bocsánatot is kértél, elmondtad hogy nem gondoltad komolyan ez nem megbocsájthatatlan.
2013. márc. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pedig a a tehetetlenség egy vitában, én rendszeresen mondom, próbálok uralkodni rajta, leszokóban vagyok. Ha mégis kiszalad, nem veszi már komolyan, úgyhogy kezdek nevetségessé is válni, inkább kezdem nem mondani:)
2013. márc. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hát én szeretőből lettem élettárs. 26 éves vagyok párom 11 évvel idősebb nálam. Mindketten rettenetesen féltékenyek vagyunk valószínűleg a nem zökkenőmentes egy év következményeképpen.

Mindennél jobban szeretjük egymást, de rendszeresek voltak az olyan összeszólalkozások mint pl.: "Ki volt az a k*rva?" "mit akart már megint az exed?" (két gyerek van így elkerülhetetlen)

"Ki az a kis k*csög aki köszönt neked?" "miért integetett az a motoros?"

Kivel smsezel? ki volt az? stb...

Mindketten nagyon félünk, mert voltunk már együtt mégis külön így tudjuk milyen rossz lenne ha bármi történne.

De igyekeztünk túllépni a dolgokon, "megjavulni" hogy ne fojtsuk meg egymást. De ilyet soha nem mondtunk egymásnak.


Nálunk nagy változást hozott az eljegyzés...

De még mindig van valamennyi féltékenykedés ami még mindig nem érte el az egészséges szintet de már haladunk... :)

Párom még úgy is féltékeny hogy 26 hetes terhes vagyok...

Mostanság kinevetem és azt mondom neki hogy a pasik nagyon sexinek tartják a hatalmas pocakomat... :D

2013. márc. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen sajnos. Én (nő) vágtam 2 a fejéhez. Az egyik alkalomnál nagyon megbántott, mérgemben akkor el is költöztem tőle. De aznap este már rájött, hogy hülyeséget mondott, jogos volt a felháborodáom. Bocsánatot kért, sok mindent tett, hogy megbocsássak, kb. 1,5 hétig voltunk külön. Kellett az a különlét tőle (nem vagyunk házasok).


Amúgy ha bocsánatot kértél és teszel is ellene, hogy megbocsásson akkor nem megbocsáthatatlan amit mondtál.

2013. márc. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen:)
2013. márc. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerinte ez nagyon gyerekes dolog, és máskor ha ilyen lesz, mindig ez lesz, ettől is fél. Meg mindentől. Én is, de tudom, hogy szeret, de ez nem elég, mert mindig bizonnyosságot akar mindenről, hogy működni fog. Ha rossza kedvem biztos miatta, ha fárad vagyok és nem tudok annyira odafigyelni rá, már nem szeretem stb. Lehet, így nincs is értelme, ha már ez történik. Szerinte. Egy rakás szerencsétlenségnek érzem most magam. Szeretek valakit, aki tele van kétségekkel, nem adok rá okot.
2013. márc. 11. 10:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, amit most leírtál ez már beteges a párodtól.

Vagy nincs tisztába az érzéseivel, vagy őrülten féltékeny.


Szerintem nem sok értelme van együtt maradni!

2013. márc. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!