Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férj-feleség külön élnek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férj-feleség külön élnek. Feleségnek születik gyermeke új párjától. Gyerek a férj nevére lett anyakönyvezve. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Feleség külföldön él és kéri a férjet,hogy rendezze el a válást,ahogy azt annak idején ígérte,hogy megteszi.A férj fenyegtőzik,hogy legyen levéve a gyerek a nevéről,különben semmi hivatalos papírt nem ír alá közös gyermekükre vonatkozóan (pl. hozzájárulás a letelepedéshez az adott országban).A feleség erre visszavág,hogy a válás után ugyanúgy igényhelhet gyerektartást a csecsemőre,aki nem is az ővé.Mire a férj: ha kiderül,hogy nem az övé,visszaigényli a folyósított tartásdíjat és még kártérítésre is jogosult.Feleség: "Akkor miért nem intézed el most az egészet?"

2013. márc. 14. 11:09
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Plusz még meg kell várjam a honosított okiratokat.Nem egyszerűbb lenne neki??

Igen,az tény hogy én vagyok a hülye.nem vitatom

2013. márc. 14. 11:37
 22/22 A kérdező kommentje:

Megígérte,hogy elrendezi-igen,hülye vagyok,hogy hittem neki-,mivel én 60 km-re laktam a várostól,ahol intézni lehet.! műszakos melót találtam magamnak,nagyon lehetőségem se volt jövés-menésre.Ugyanis nemigazán szerettem volna megkockáztatni,hhogy kirúgjanak.Külföldre -vagyis ide,Magyarországra-azért jöttünk,mert önnáló életre volt lehetőségünk,nem szegény szüleim nyakán lógni.

Igen,közjegyző által hitelesített nyilatkozatban járult hozzá az apa,hogy hozhatom magammal a lányunkat.

2013. márc. 14. 11:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!