Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Teljesen tanácstalan vagyok.13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tanácstalan vagyok.13 éve élek a párommal, van 3 gyerkőcöm, egy közös. Már hosszú hónapok óta azon gondolkodom mit kellene tennem, elköltözzek, ne költözzek? .

Figyelt kérdés
Szóval: állandó megaláztatás, veszekedés, lelki terror, gyerekekkel nem ember módjára beszél és velem sem, (nem bántja őket fizikailag) csak veszekedik, ordibál. Lehord bennünket. Én nem érzem magam mellette nőnek. Szex ritkán de akkor is bűntudatom van tőle. Nem akarom őt érzés. Jobb lenne nélküle mindenkinek. Nem jó ez így senkinek tudom jól, de mégis valami miatt nem tudom csak úgy elhagyni. Egyszerűen nem tudom hogy képes lennék megállni a helyem egyedül a gyerekkel. Most ott tartok hogy ma munka után haza megyek és összeszedek pár cuccot és elmegyek onnan, mert elég volt. De a ahogy jobban belegondolok ebbe a költözésbe máris meghátrálok. Félek az egész balhétól, mit szólnak az emberek. Pár hete elég sokszor kiborultam, és elkezdtem vele beszélgetni, de hol a pénz került szóba vagy az amit mindig mond "már megint volt időd gondolkodni" és itt végem van nem lehet megbeszélni vele semmit. Kértem hogy menjünk párterapeutához erre ő "nehogymár kidobjam erre a pénzt" na hát most akkor mit is csinálhatnék? Valaki erre valami tanácsot tudna e nekem adni? Vagy fogja, meg a cuccainkat és tűnjünk el onnan?
2013. márc. 28. 12:31
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem látom a jövőt,persze hogy nem másról sem szól az agyam csak arról hol lépjek le? .. hova?.. hogy tudom ezt megvalósítani, mi lesz belőlem meg a gyerekekből?..mikor lesz ennek vége? mikor érzem azt hogy nyugi van?
2013. márc. 28. 13:09
 12/20 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy nagyon büszke leszel magadra és óriásit fog változni az életed, ha kilépsz végre ebből a terrorból.

Soha, de soha többet nem fogod akarni visszacsinálni, mert mégis mi hiányozna? Az örök bántás és megalázás? A muszáj szex? Ennél minden csak jobb lehet és ez legyen előtted.

Persze, hogy először kényelmetlen és sok a nehézség, de a választás lehetősége adott: kényelmesen hátradőlsz és tűrsz tovább, feláldozod az egész életed és boldogtalan leszel, vagy keményen megdolgozol azért, hogy boldogan élhess tovább és egy napon felsóhajtsál, hogy úristen, hogy tudtam én úgy élni évekig! Miért nem csináltam ezt végig már sokkal hamarabb. Hidd el, megéri a sok fáradozás és energia, a lemondás, mert ezerszeresen meg fog térülni.

2013. márc. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Hol laktok?
2013. márc. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Dunaújváros mellett.
2013. márc. 28. 13:23
 15/20 anonim ***** válasza:
Igen, a hosszútávú megoldás, hogy elhagyod. DE, tervezd meg a dolgot. Van állandó munkád? Hol fogtok lakni? Szüleid, egyéb családtagok tudnak segíteni? Muszáj lesz menned, de ne ugorj bele a semmibe, mert ha félúton vissza kell fordulnod, talán sose mered megpróbálni újra.
2013. márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Van munkahelyem. lenne albérlet. anyum mellettem áll,segít amiben tud. mindenképpen csak megtervezett dolgokba megyek bele,hiszen nem csak rólam van szó. ma beszéltem a párommal, elmondtam neki milyen döntésre jutottam és ennyi volt a válasza"megértem". csak ez nem vigasztal valami miatt.
2013. márc. 28. 19:40
 17/20 anonim ***** válasza:
De most mégis mit vártál, hogy könyörögjön neked, hogy maradj? Egy picit nem értelek. Inkább váljatok el békében mint az általános balhé legyen.
2013. márc. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
ha ennyit mondott, megértem, akkor mire vársz? 13 év már így is túl hosszú idő, amit elpazaroltál az életedből. várnak még rád szebb napok, de biztos, hogy nem vele, még ha ez most fáj is. találj most örömöt és erőt a gyerekekben, és kezdjétek építeni az új, nyugis életet. aki megszól, az leginkább irigységből teszi, mert te megtetted, amiről sokan csak álmodnak.
2013. ápr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. nehéz lesz,de muszáj.
2013. ápr. 2. 12:51
 20/20 anonim ***** válasza:
Szia, mi újság?
2013. szept. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!