Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vágy vagy szerelem? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágy vagy szerelem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Vagy a kettő ugyan az? Persze, nem létezhet a szerelem vágy nélkül, de a vágy. Nos az talán létezhet szerelem nélkül. Találkozol valakivel, aki első látásra megmozdít benned valamit. Ha odáig eljutsz, hogy pár szót tudsz vele váltani, már tudod. Valami. Valami visszavonhatatlan történt. A hangja, a mosolya, az érintése. Olyan. Milyen is? Édes? - Persze. De azon kívül? Ismerős! Bizsergető. Úgy érzed, azonnal felperzsel. Mi ez? Azt mondják csupán kémia. Meglehet, de az is lehet, hogy két lélek felismeri egymást, talán a távoli múltból. És szavak nélkül is megtörténik az, amit mással egy életen keresztül nem tudsz elérni. Értitek egymást. Csak egy pillantásból. Hogy ez az érzés maradandó-e? Nem tudom. Hiszen sokszor ezek a találkozások nem többek, mint röpke érintések. Megérintjük egymás lelkét, és megyünk tovább, mert mennünk kell. Az érzés azonban megmarad, és olyan nehéz szabadulni tőle. Vágyunk a pillantására, érintésére, még, még, még. Szerelem vagy vágy? Tulajdonképpen lehet, hogy ez nem is érdekes. A lényeg, hogy nagyon jó megélni ilyen pillanatokat. Feledhetetlen. Történetem itt kezdődik.



33 éves nő vagyok a párom 40 és van egy 4 éves gyermekünk.

Jó életünk van megértjük szeretjük egymást.Éljük a kis mindennapjainkat.

Mindig elélabilis voltam lelikileg,könnye kizökkent egy veszekedés egy film egy rosz élmény.Párom szerint álomvilágban élek.Meglehet sőt biztos.

Már csak azért is mert most pár napja belekeveredtem egy dologba ami nemmondható románcnak de a lelkemet megérintette és azóta is nehez szabadulok a szóritó kinzó érzéstől.

Ugy hozta az élet hogy iskolába kezdtem járni és ott találkoztam egy velem egykorú sráccal akit már régebről látásból és hallomásból ismertem.Tudtam milyen negy nőcsábász annak ellenére hogy családja van.Nem is foglalkoztatott pedig többek szerint nagyon jól néz ki.Én csak tettem a dolgom a sulival kapcsolatban.Rajta éreztem jeleket hogy akár több is lehetne köztünk mint hogy csak oda járok tanulni.Aztán vége lett a sulinak és mivel ő vezeti kellett vele beszélnem.Felhivtam és ott kezdött minden.Gyenge átlátszó utalásokat tett kettőnkről.Megborzongtam és elindult a lavina.

Én kezdem el belebonyolodni igy utolag ugy gondolom hogy ő csak adott egy esélyt a dolognak háha bejön alapon hiszen tudta hogy és kivel élek.

Sms ek váltották egymást és telefonbeszélgetések.Mindig ugy lett vége hogy ennyi hiszen én nem szeretnék ilyenbe belekeveredni.Jöttek a kérdések csak sex ről szolni,de nem mert itt valami elindult jött a felelet.Öszezavarodtam de valami nem hagyott nyugodni és ujra és ujra magával ragadott az érzés.Tudtam le kell zárnom hiszen nekem mégvan mindenem nem akarok ilyen kapcsolatot és főleg nem akarok alkalmi sex-et.

De megint jött a de és hogy találkozzunk hátha könnyebb lezárni mindent ami el sem kezdödött.

Első perctől éreztem kiván majd megeszi a fene hogy nem lehet köztünk semmi.Aztán egy két ölelés csak létrejön mert valami belső kéztetést ézrzek rá ő pedig kéri.És akkor megint jön most tőle hogy fejezzük be mert összesen 2 nap alatt idáig jutottunk akkor nagyon gyorsan szeremesek lehetünk.Kérdem hogy járt már igy nem jön a válasz igy még nem.Teljes káosz szenvedés minden.Elválunk és ennyi.De megint pár sms pár telefon jobban fáj minden.

Kikészitettem magam estére.

Aztán jön a vallomás hiszen nálunk nem voltak tikok megjön a párom ezt nem lehet eltitkolni.Megértés,ő két lábbal áll a földön nem ért semmmit de támogat mert látja kikészültem.Adja az ötleteket.Elenged ha kell.Nem inkább a halál mint elmenni.Bizonytalan leszek mindenben.Fáj , összeszorul a gyomrom reszketek, nem tudom mi ez az érzés mit kezdek vele.Szerelem fellángolás ujdonság vágy??????

Ma az elvállás 3 napja van.Nem kerestük egymást ma egy kicsit könnyebb elősször.Még egy kicsit enni is tudtam.

A szivem sokszor begyorsul.Káosz.


Nem megoldásokat keresek nem olyan válaszokra vágyom hogy jobb legyen csak olyan jó lenne hasonló történet hallani,hogy nem vagyok egyedül , hogy nem vagyok egyedül akivel megesett ilyen.



2013. ápr. 1. 13:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Hosszu lett és még mennyi minden kimaradt. :(
2013. ápr. 1. 13:55
 2/10 A kérdező kommentje:
A párommal 11 éve vagyunk együtt.
2013. ápr. 1. 14:05
 3/10 anonim ***** válasza:

Bocs, de az első bekezdésen hülyére röhögtem magam. XD


Nem vagy egyedül ezzel. Statisztikailag lehetetlen, hogy ez még soha senkivel ne történt volna meg. Megnyugodhatsz.

2013. ápr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló.Hát pont nem ilyen válaszokat várok.Ha elolvastad végig akk
2013. ápr. 1. 14:12
 5/10 A kérdező kommentje:
or érezhet milyen helyzetben vagyok.:(
2013. ápr. 1. 14:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Amit ateltel ennke van egy szep neve :kisertesbe estel

Egyszeru a dolog a huseg egy valasztas amit eszunkkel valasztunkes szivunk kovet.

A hutlenseg az amikor elengedjuk magunkat odaadjuk magunkat a pillanatnyi elvezetnek a szerelmek hormonjanak.Elkap a laz az eszunk tudja hulyeseget csinalunk de a szivunk az akarja a dod a bolondoslogot.

Most mivel ferjnel vagy ez meg sokszor elofordulhat veled.

Nem szabad engedni ennek ha nem latod a pasit el fog mulni es marad a bolondos emleke amit majd nem kell szegyelned hiszen hus ver emberbol vagy.

Amit tehetsz az extra szeressd a ferjed es foglalkozz vele.

2013. ápr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi,pont ez a félelmem elmúlik e?Visszatalálok e a hétköznapokba?Nehéz dolog nagyon.
2013. ápr. 1. 20:22
 8/10 A kérdező kommentje:
Légyszi irjatok.Nem hiszem hogy nem volt nektek ilyen?
2013. ápr. 2. 08:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Majdhogynem ebben a cipőben járok. 11 év a párommal, 3 gyerkőc. de megbolondultam,Úgy érzem megtaláltam a másik felem abban az emberben akivel összesodort a szél. nem egyszerű, én átgondoltam és ez hiányzik nekem amit a másik ad. mondhatni újra életre keltem.
2013. ápr. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nem lehet a valóságban semmi abból a kapcsolatból, inkább MOST zárt le! csak jószándékból írom és nem akarom, hogy még jobban szenvedj. Én nem zártam le az elején, én naívul hittem, hogy lehet közös életem VELE.... majd 3 év telt el.... titkosan.... 3 hónapja kértem, hogy hagyjuk abba, mert már csak fájdalmat hoz minden. Hiányzik. Nagyon. Szeretjük egymást. Családja van. Nem adta fel értem(persze az elején még nem volt)

Röviden ennyi. Tudnám még végehosszan írni....

De remélem ebből is látod NEM VAGY EGYEDÜL.

Kívánom hogy mielőbb megnyugvást találj!

2013. ápr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!