Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a volt férjem fizetésemelés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a volt férjem fizetésemelést kap, akkor a százalékosan megállapított gyerektartás összege is emelkedni fog?

Figyelt kérdés

A gyerektartást eddig is vonták a fizetéséből, de most új pozícióba került, új szerződéssel. Ebben az esetben nekem megint kérnem kell, hogy vonják a fizetéséből vagy automatikusan vonatkozik az új fizetésére is.

A gyerektartás összege a fizetése 50%-a volt, most azt mondja, hogy nem hajlandó ennyit fizetni, kérni fogja a csökkentést megteheti ezt? Eddig 145000Ft volt a fizetése, most 180000Ft lett.


2013. ápr. 20. 08:43
 61/95 anonim ***** válasza:
80%

Nem mindenki Budapesti

Lehet a kérdező pont a Zala volánnal utazik ahol csak 2280Ft egy diák, az az három 6840 Ft.


[link]

2013. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/95 anonim ***** válasza:
87%
De okos hozzászólónak ask csak Budapest létezik, Nesquick kakaó es Garnier tusfurdo.....
2013. ápr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/95 anonim ***** válasza:
8%

61


Menj le a boltba és vásárolj, és megtudod mi mennyibe kerül.


Jah, kocsival sem lenne jobb ár a tömegközlekedés tekintve a 400Ft körüli benzinárakat, és egy kocsi átlagfogyasztása 8 l.


Szóval, majd akkor nagyszájuskodjatok, ha tudjátok az árakat, és önerőből neveltek gyermekeket.Addig felesleges.

2013. ápr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/95 anonim ***** válasza:
89%
Tudom az árakat es nevelek gyereket, épp ezért gondolom, hogy teljesen el vagy szállva.
2013. ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/95 anonim ***** válasza:
25%

65


Én kérek elnézést, hogy Bp-en merek élni:xD


68


Ha nevelnél, és önerőből kellene előteremtened neki az anyagiakat, akkor nem irnál igy, mint ahogy irsz.


További szépséges estét nektek:xD

2013. ápr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/95 anonim ***** válasza:
82%

2 éves fiamra a költségek úgy, hogy még itthon vagyok vele:

-tápszer (allergia miatt ezt kap még): 4000

-pelenka kb. 4-5000

-gyógyszerek átlagosan mondjuk havi 2000

-ruha szintén átlagolva havi 4-5000

-pipere nincs az allergia miatt, ill. gyógyszertári ktg.

-étel mondjuk 8000 a része kb.

-rezsiktg. mondjuk 5000, ami rá esik.


Ez kb. 29, de legyen 30.


A gyt. 30, családi 13700, az én részem is 30 akkor ugye. Szóval igen, simán telik jó cuccokra, szép ruhákra, meg is kapja. Persze van egy-két extra kiadás, bútor vagy ilyesmi, akkor az arány máshogy jön ki.

Ha majd bölcsis/ovis/sulis lesz, akkor lesz több költség is, de mint a levezetés is mutatja, van még keret rá.


Kissé túlzás azt állítani, hogy ennyi pénz kevés lenne.

2013. ápr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/95 anonim ***** válasza:
75%
de hol van a kérdező?
2013. ápr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/95 A kérdező kommentje:

Köszönöm azok válaszát akik tényleg a kérdésemre válaszoltak!


Azok akik csak mocskolódni akarnak, kérem hagyjanak békén, főleg úgy, hogy fogalmuk sincs semmiről!

Összesen 4 gyermekem van. Amikor megismertem a férjemet, tudtam, hogy 2 gyereket nevel egyedül, illetve az anyjával mert az élettársa lelépett néhány hónappal azelőtt. 1 évvel a megismerkedésünk után összeházasodtunk és rá 2 évvel elindítottuk az örökbefogadást, az anyjuk szívesen lemondott a gyerekekről. Közben már mi is próbálkoztunk a lombikkal, mert szerettünk volna egy közös babát is, illetve én egészen odáig azt hittem, amíg a férjem 13 hetes terhesen nem közölte velem, hogy beadta a válási papírokat és 2 hetem van, hogy elhúzzak a gyerekekkel együtt. Azzal indokolta, hogy elege van abból, hogy nincs egy szabad perce sem, ő még élni és szórakozni akar és meg akar d**ni minden p**át amihez hozzáfér. Jelenleg albérletben lakunk a gyerekekkel. Természetesen dolgozok én is nem csak a lábamat lógatom itthon, de emellett sajnos igen sokat jelentene az a + pénz.

Egyébként a előléptetés és fizetésemelés hírét a volt anyósom mondta el mikor jött a gyerekekhez. Ő tartja velünk a kapcsolatot, de a volt férjem még nem is látta a kislányait, pedig már 1,5 évesek múltak.


Ezek után köszönöm, de nem kérek több választ.

2013. ápr. 21. 00:20
 69/95 anonim ***** válasza:
65%
ne foglalkozz senkivel és föleg ne itt kérj tanácsot.az én exem sem nézte még meg a kislányát.és amikor evvel kapcsolatos kérdést tettem fel,voltak akik azt mondták ,biztos én vagyok a hibás mert hárpia vagyok,na ennyit.hogy mi köze a kettőnek egymáshoz ?és hogy mennyire tárgyilagosak itt.majd ha ezeknek az apáknak a gyermekei felnöttként rájuk sem nyitják az ajtót na akkor höbörögnek,hogy micsoda hálátlan gyerek,ja és én még gyerektartást sem kaptam még soha.
2013. ápr. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/95 anonim ***** válasza:
68%
most értelmezlek...te a férjed 2gyerekét is neveled?na ez extrém....micsoda egy szánalmas,semmirekellőalak.örök hálával tartozik hogy életet biztositassz annak a 2gyereknek is.
2013. ápr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!