Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti elválnátok ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elválnátok ezért?

Figyelt kérdés
Eddig szép házasságban éltünk a férjemmel. Gyermekeink 25 és 30 évesek, mindketten kirepültek már. Két napja egy családi összeröffenésen fültanúja lettem egy beszélgetésnek, amely annyira felzaklatott, hogy azóta nem tudok aludni sem. A fiatalabbik húgom annak idején mikor én a kórházban feküdtem és megszültem az első fiamat, rajtakapta a férjemet az idősebb húgommal. Ez nyilvánvalóan kiderült a beszélgetésükből. Fiatalabb húgom azért hallgatott róla, hogy ne okozzon nekem fájdalmat. Ha belegondolok, hogy a másik húgom meg vígan hempergett a férjemmel, aztán azóta is úgy mászkál hozzánk mintha mi sem történt volna.... hányingerem van tőlük. Egyszerűen nem tudom, mit tegyek, szeretem a férjemet de nem tudom, ennyi év távlatából szemet kellene hunynom felette és élni tovább az életünket? A húgomat simán gyűlölöm, és nem érti miért nem állok szóba vele. Feje tetejére állt a 32 éve jól működőnek hitt házasságom, az életem. Ti mit tennétek?
2013. ápr. 26. 20:27
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
13%

keress uj pasit ha találsz élj vele.

addig meg ott a férjed a semminél jobb.

ugyanakkor megeshet kiderül az uj pasi a férjednél is rosszabb

vagyis van kockázat hogy a végeredmény ennél is jobb lesz.


olyasmi ez mint a magyar csirke.

kicsit kopasz kicsit rohadt de mégiscsak a mienk.

2013. ápr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
50%
Ennyi évet nem rúgnék fel,pedig ez undorító.Jól a földbe döngölném lelkileg a férjem,meg a húgom is jó darabig,hagynám hadd pitizzen,aztán egy idő múlva nagy kegyesen visszafogadnám,és onnantól megint pitizhetne.Ez csak akkor kivitelezhető,ha saját magamban meg tudok bocsájtani,mert az nem lesz buli ha innentől kezdve ez mindig előjön.Ha pedig nem tudok,akkor elhagynám,ha semmi esélyt nem látnék hogy megenyhüljek.Az tuti hogy ez soha nem megy majd ki a fejedből.
2013. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne rugaszkodjunk már el ennyire!!!

Kórházban feküdtél, mert szültél? Ha ekkor megcsalt, arra semmilyen mentség nincsen! Még hogy nem volt szex! Hát még jó, hogy nem volt... Ennyi erővel minden gyerekes pasi félreléphetne, mert anyu a kórházban van, nem tud rendelkezésre állni...

A hugi részéről viszont még undorítóbb. Hány éves volt akkor?

Mindenképp beszélned kell velük, mert ezt nem lehet szó nélkül lenyelni, de azt neked kell érezni, hogy meg tudsz-e bocsátani nekik.

2013. ápr. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én 19 éves voltam akkor, a húgom 17. Nem akarom felrúgni a házasságomat, nem szólok senkinek semmit. Bárcsak ne tudtam volna meg soha ezt a dolgot!! Könnyebb lenne az életem. Más megcsalásról nem tudok, de már nem vagyok biztos benne hogy nem történt ilyen máskor...
2013. ápr. 27. 09:35
 15/35 anonim ***** válasza:

13-as vagyok.

Azért a húgod nagyon gyerek volt még akkor, bár ez akkor is nagyon csúnya dolog.

Talán jobb lett volna nem megtudni...

Sajnálom, remélem megtalálod a jó megoldást.

2013. ápr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
banyek ennyi idő után még a gyilkosság is elévül...
2013. ápr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
0%
csak a háborus bűnök nem évülnek el. vagy dugás kozben lefrecskelte sztálingrádot?
2013. ápr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék ezek után nyugodtan vele élni. Ha egy ilyet 30 évig titkoltak, akkor basszus vajon mi lehet még amiről nem tudok? Meg közhülyének érezném magam, hogy az egész család tudott róla, csak én nem. Azt nem mondom biztosra, hogy válnék, de hogy egy ideig nem lennék kíváncsi a férjemre, az tuti.
2013. ápr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ami veled történt,és elhiszem, hogy úgy érzed, jobb lett volna meg se tudnod.

Konkrétan mit hallottál,milyen beszélgetést,amiből ez a történet jött le számodra?

Én sem hagynám szó nélkül, mindkét testvéremet ,és a férjemet is megkérdezném.

Ha nem is válnék el, azért,hagynám őket főni a saját levükben.A férjed had pitizzen, a húgoddal pedig a beszélgetés után helyedben kerülném a kapcsolatot,azért ő a saját testvérét árulta el a megcsalással...


Ha visszagondolsz, a házasságotok alatt ez a húgod nem viselkedett bizalmasabban a férjeddel,nem voltak jelek?


Majd írj,mik a fejlemények.


45/nő

2013. ápr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy mikor történt, te most tudtad meg, most érzed magad megalázva és most fáj!

Undorítóak!

2013. ápr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!