Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti elválnátok ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elválnátok ezért?

Figyelt kérdés
Eddig szép házasságban éltünk a férjemmel. Gyermekeink 25 és 30 évesek, mindketten kirepültek már. Két napja egy családi összeröffenésen fültanúja lettem egy beszélgetésnek, amely annyira felzaklatott, hogy azóta nem tudok aludni sem. A fiatalabbik húgom annak idején mikor én a kórházban feküdtem és megszültem az első fiamat, rajtakapta a férjemet az idősebb húgommal. Ez nyilvánvalóan kiderült a beszélgetésükből. Fiatalabb húgom azért hallgatott róla, hogy ne okozzon nekem fájdalmat. Ha belegondolok, hogy a másik húgom meg vígan hempergett a férjemmel, aztán azóta is úgy mászkál hozzánk mintha mi sem történt volna.... hányingerem van tőlük. Egyszerűen nem tudom, mit tegyek, szeretem a férjemet de nem tudom, ennyi év távlatából szemet kellene hunynom felette és élni tovább az életünket? A húgomat simán gyűlölöm, és nem érti miért nem állok szóba vele. Feje tetejére állt a 32 éve jól működőnek hitt házasságom, az életem. Ti mit tennétek?
2013. ápr. 26. 20:27
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
ronda ügy
2013. máj. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Peersze, a gaz csábító 17 éves kislány. Nyílván pisztolyt is fogott a fejéhez, hogy megdugassa magát.

Sajnos voltam ebben a helyzetben én is.

16 éves voltam, mikor egy kertipartin kicsit sok volt az alkohol. a nővérem elment aludni, én is készülődtem. A sógorom meg gondolt egyet, nekinyomott a konyhapultnak és megcsókolt. Persze mozdulni se tudtam, nem is reagáltam arra amit csinált, sőt talán egy kicsit jól is esett, de nagy nehezen kibújtam a szorításából és elfutottam. Sajnos nővérem barátnője csak az elejét látta a dolognak, a többit meg hozzámondta.

Folyománya: a nővérem úgy megvert, hogy letört egy darab a fogamból és foltokban hiányzott a hajam. A pasimnak elmondott minden ribancnak, aki ezért elhagyott.

A család hál' égnek mellém állt, mert a pasasnak volt egy hasonló ügye.

Ez volt hat éve.

Most válnak 4 év házasság és két gyerek után.

Egyik nap a nővéremhez beállított egy terhes 17 éves lány, hogy engedje már el a férjét, és hagyja, hogy ők boldogan éljenek.

Ki tudja hány féltesója van a gyerekeidnek.

A helyedben elmennék pár napra egyedül, hogy végiggondoljam a dolgokat. Menjk el egy wellness hétvégére, vagy csak egy motelba.

2013. máj. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Uhh ez nagyon durva kedves utolsó. Sajnos ismerem a csábító húgomat sajnos megéri a pénzét még most ennyi idősen is! Nem mondom ezzel, hogy a férjem nem volt hibás, sőt!! Ő a leginkább ludas a történtekben. De azért nem szabad mindenkit egy kalap alá venni nővéreddel történtek alapján.
2013. máj. 3. 10:40
 34/35 anonim ***** válasza:

14:28 érdekes történet abból a szempontból hogy a nővéred megkapta azt végül a sorstól amit megérdemelt azért ahogy veled bánt.


a gyerekeidet sajnálom.

2013. máj. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
* az övéit
2013. máj. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!