Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti elválnátok ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elválnátok ezért?

Figyelt kérdés
Eddig szép házasságban éltünk a férjemmel. Gyermekeink 25 és 30 évesek, mindketten kirepültek már. Két napja egy családi összeröffenésen fültanúja lettem egy beszélgetésnek, amely annyira felzaklatott, hogy azóta nem tudok aludni sem. A fiatalabbik húgom annak idején mikor én a kórházban feküdtem és megszültem az első fiamat, rajtakapta a férjemet az idősebb húgommal. Ez nyilvánvalóan kiderült a beszélgetésükből. Fiatalabb húgom azért hallgatott róla, hogy ne okozzon nekem fájdalmat. Ha belegondolok, hogy a másik húgom meg vígan hempergett a férjemmel, aztán azóta is úgy mászkál hozzánk mintha mi sem történt volna.... hányingerem van tőlük. Egyszerűen nem tudom, mit tegyek, szeretem a férjemet de nem tudom, ennyi év távlatából szemet kellene hunynom felette és élni tovább az életünket? A húgomat simán gyűlölöm, és nem érti miért nem állok szóba vele. Feje tetejére állt a 32 éve jól működőnek hitt házasságom, az életem. Ti mit tennétek?
2013. ápr. 26. 20:27
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Most, hogy így belegondolok, mindig is csipkelődtek egymással, én hülye meg örültem hogy milyen jó hogy jóban vannak. A beszélgetés meg nagyjából így zajlott le:( előzmény; a megcsalós húgom valakit leszólt a társaságból mert szeretője lett egy nős pasinak)

húgom2 : Hát csak TE ne szólj semmit!Emlékezz csak vissza mikor Andi a Petivel a kórházban volt...

húgom1 (megcsalós):Az már régen volt!

húgom2 : Nahát, mintha ez meg nem történtté tenné az egészet! Annak örülj hogy eddig tartottam a számat! De nem a te érdekedbe tettem hanem Andi érdekében!Szegény, ha tudná mit csinált a Gyula a háta mögött...és pont veled!

Hát, nagyjából ennyi! Szerintem eléggé egyértelmű!

2013. ápr. 29. 09:13
 22/35 anonim ***** válasza:

Azért milyen nehéz lehetett a másik húgodnak tartania száját, hiszen akkor ő még javában gyerek lehetett. Nem szólt, mert nem akart fájdalmat okozni. Nem lehetett könnyű neki.

Mi lett volna ha szól? Lehet, hogy a 2. gyereketek meg sem született volna, és az első is elvált szülők gyerekeként nőtt volna fel.

Te tudod milyen volt az elmúlt 30 év, mennyire volt jó apa a férjed. 30 év többet nyom a latban, mint egy alkalom (ha valóban csak egy alkalom volt).

Mindenképp tisztázd velük. Lehet, hogy először avval a húgoddal lenne érdemes beszélned, aki rajtakapta őket. Mondd el, hogy hallottad a beszélgetésüket, és úgy érzed jogod volna tudni mi is történt valójában.

2013. ápr. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Igen, ő akkor még csak 10 éves volt. Csodálom hogy hallgatott róla. Nemsokára átjön hozzám, és beszélni fogok vele, nagyon izgulok!
2013. ápr. 29. 10:15
 24/35 anonim ***** válasza:
majd ird meg mit mondott
2013. ápr. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy ez történt. De a kisebbik húgod hátha meg tud vigasztalni. Majd írd le, hogy mi történt, mit mondott el.
2013. ápr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Én nem értem már az embereket, csak azért elnéztek ilyesmit mert rég történt? Attól még átvertek, megcsaltak, és még csak be sem vallotta, bocsánatot sem kért, krvára nem jelentesz ezek szerint semmit a férjednek. De persze azért legyél továbbra is a cselédje akit kihasználhat. Ááá... én nem értem az ilyet. Aki egyszer megcsal az máskor is meg fog, lehet egyfolytában mindenféle nőkkel kefélgetett... de te ezt is nézd el neki. Mit számít. Biztos jó egy ilyen f*szfejjel élni akinek semmit nem jelentesz és hazudozik egy életen át.
2013. ápr. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Ez a "rég volt már"...

Milyen lelkiismerete lehet annak az embernek, aki képes így kussolni 30éven át arról, hogy meghúzta a kamasz sógornőjét.

Ennél már csak az lenne rosszabb ha a kedves anyósát csípte volna farokvégre.

2013. ápr. 30. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Minden rendben? Sikerült tisztázni?
2013. máj. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Hugicám pislogott, sápadt lett és elmondta hogy annak idején konkrétan rájuk nyitott...itt sírva fakadt, miközben mesélte. Azt mondta hosszú évekig őrlődött hogy elmondja e nekem, de aztán úgy döntött nem teszi tönkre a boldogságomat,mivel annyira örültünk hogy végre megszületett a gyermekünk, akit annyira vártunk. Aztán követeltem, jöjjön át a másik húgom is :) először nem akarta, nem akart balhét, de aztán belement. Mikor átjött a kis szemét is akkor rögtön nekitámadtam a kérdéssel, hogy milyen a férjem az ágyban?? Hát leírhatatlan arcot vágott, meg kell hogy mondjam!! Nagyon megalázónak érezte a helyzetet. Végigbeszélgettük az estét, illetve ő végigbőgte, majd leforrázva elment, miután közöltem vele hogy soha többé az életben ne jöjjön a családom közelébe!

Ma a férjemmel is beszéltem, az keményebb dió volt. Nagyon megviselte. Persze, a húgom mászott rá, ő meg nem bírt ellenállni, vicc az egész. Most ott tartunk hogy ő bármit megad azért hogy ne menjünk külön. Tudom, hogy szeret, és én is őt. 32 év- nem dobom el egyetlen botlásért! De a tüske örökre megmarad!!!

2013. máj. 1. 22:49
 30/35 anonim ***** válasza:
Hát ez kemény lehetett! Azért jobb, hogy tisztáztátok, nem? Hogy érzed most magad? Megkönnyebbültél kicsit?
2013. máj. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!