Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit tennetek ha a ferjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek ha a ferjetek szeretoje azt mondana nektek idezem: ahogy elvedtem a ferjedet, ugy el veszem a lakasodat is! Ti hogyan reagaltatok volna?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 10:30
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
hát csak próbálkozzon, a férjed nem tulajdonod, de a lakás igen.
2013. máj. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%
MEgszurkálnám, de úgy hogy ott maradna.
2013. máj. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lakás pedig közös, akkor váltsa meg pénzben a részedet, vagy Te az övét, a levetett férjedet pedig viheti, majd a sors ismétli önmagát, pár év és ugyan így fog járni, és akkor majd mosolyogsz ezen egy jót.


Nagyon anyagias nő lehet, de amilyen gyorsan betenné a fenekét a lakásba, egy idő után olyan gyorsan meg is emeli, és mehet, mert jön a következő :)


Tényleg, mi volt a tegnapi kérdés?

2013. máj. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

hát elhajtanám az anyjába... de ha épp nyugodt lennék, mókásra venném: és még mit akarsz elvenni? készíts egy listát, ne maradjon ki semmi!

* Majd továbbítanám egy elmeszakértőnek.

2013. máj. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
a lakas az kozos!
2013. máj. 15. 11:05
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint 50% a te neveden van, a Földhivatali adatok szerint is. Akkor azt mégis hogy venné el? Lakásmaffia-módszerekkel? Ez egy vicc. :D
2013. máj. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan az egyetlen lehetősége erre, ha a férjed kifizeti neked a tulajdonrészedet.
2013. máj. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
40%

Én kezdetnek gratulálnék a használt cucchoz mert vannak olyan nők akiknek jobb nem jut csak más levetettje...

Nem elvette, odaadtad... Nem küzdöttél érte, ne keverje a szezont a fazonnal... ezt így mind elmagyaráznám. A házat is viheti, amint a felét kicsengette. Én biztos minden szegletétől behánynék amúgy is.

Amúgy meg az ilyen szutykokkal ne foglalkozz! csak hergelni akar! Ne sikerüljön neki... Inkább szurkálj vissza kis beszólásokkal, ne legyen olyan jó napja a kis k.rvának

2013. máj. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
en meg bizony nem koltozom ki...azert hogy o be tegye a pics@jat abba a lakasba amin dolgoztam,es kulomben is az en szuleim voltak azok akik penzt adtak a fel ujitasara es a butrokra stb.... koszonom a valaszokat
2013. máj. 15. 11:34
 20/30 anonim ***** válasza:
Vmi olyat mondtam volna neki, hogy "Azért, mert annyira vágysz egy gyerekszobára, ami neked nem volt, mert a szemétdombon nevelkedtél? Látszik a stílusodból, kisanyám", vagy hogy "Inkább mennél hivatásosnak, akkor legalább gerincesen felvállalnád, hogy pénzért csinálod".
2013. máj. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!