Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit tennetek ha a ferjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek ha a ferjetek szeretoje azt mondana nektek idezem: ahogy elvedtem a ferjedet, ugy el veszem a lakasodat is! Ti hogyan reagaltatok volna?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 10:30
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
A bútorokat ebben az esetben már mind kimenteném a házból (mintha nem is lett volna)... Lehet nem akarsz kimenni onnan, de ha nem bírod te sem kifizetni a férjed és ő sem téged akkor el kell adjátok (ha ragaszkodik a házhoz vagy a pénzhez).
2013. máj. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha buta, akkor jogilag gondolta a lakás elvételét, de annak nincs jogi alapja, mivel a lakásban te 50%-os tulajdonos vagy, tehát nem tud mit csinálni. Ha nem erre gondolt, akkor csak arra gondolhatott, hogy te majd előbb-utóbb a genyózásaik hatására elhagyod a lakásod, ő meg beköltözik oda a férjed mellé. Én inkább úgy gondolom erre gondolt, de ne engedj ebből, ne költözz ki a lakásból. A férjet meg viheti (szerintem).
2013. máj. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném, hogy nem akar-e inkább háborúskodás helyett felcsapni egy helyesírási szabályzatot, mert "elvedtem" és "el veszem" nem létezik, így nem is igazán értem mire céloz. Vagy neked kellene, kérdező?
2013. máj. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Hát ahogy ismerem magam egy ilyen beszólásra köpni nyelni nem tudnék viszont ütni igen. Max utána talán eszembe jutna, hogy nehezen miután az ötven % az én nevemen van és amint meglátom a ház közelében kap még pár ilyen kört
2013. máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
54%
pofon vágnám.
2013. máj. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
elvedtem ????? Nem semmi ez a helyesírás!
2013. máj. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Mondtam volna neki, itt a használt tangám, azt is viheted XD
2013. máj. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Ha nincs is új pasim, megkérnék valakit hogy játssza el a szerepet és beköltöztetném:) Biztos sokan vállalnák ingyen lakhatásért:P
2013. máj. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
100%

ezt úgy hívják, hogy érzelmi manipuláció. Mindenki látja, hogy hülyeség az egész, mégis azt, akinek mondja iszonyú lelki nyomás alá helyezi és nagyon nehéz ettől megszabadulni. Ő nem akarja, mégis ott jár az agyában reggeltől estig.

Én eladnám a lakást, elfelezném az összeget, és vennék egy olyat, ahol már a volt férj nem élt velünk. A lelki és érzelmi oldala is igy le lenne zárva.

2013. okt. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Mindig beígértem ilyen esetre a szemkinyomást "nem előre megfontolt , megélhetési , hogy éljek fészek nélkül " :D" ! Éljen egy szemmel . Gondolom ha a rezsim így bünteti a kisebbségi élkövetőket nekem is jár a szabadság !!!!!!!!
2013. okt. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!