Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megkérdeztem tőle, vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztem tőle, vajon meddig fogsz így, rajongva "szeretni" (? ) anélkül, hogy NEM változom meg később?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy pasival, aki - mivel kezdetben vagyunk a kapcsolat terén -, "kedvesem", "drágám", nagy rajongással vesz körül.

Ugyanígy volt az előző kapcsolatomban annyira, hogy az ex szinte levakarhatatlan volt rólam. Eltelt kb fél év, mire kezdtem őt megszeretni, de ő meg fordítva viselkedett velem, azaz már nem kaptam annyi figyelmet, csókot, kedvességet, holott NEM változtam meg, sőt, szerintem már nem akartam őt elüldözni magamtól, vagy light-osabb módon távol tartani magamtól, viszonoztam a csókjait és magyarán, beleszerettem. Később hiába kapott meg tőlem minden figyelmet, csókot, imádtam vele a szexet is (nem, soha nem mondtam, hogy hagyjál, fáj a fejem), szóval ő meg elhanyagolgatott és végül kiderült, hogy megcsalt.

Mindezek után, mivel az új pasi szintúgy "rajong" és mindennel elhalmoz, pedig még alig tart a kapcsolatunk, mint az előző esetben, rákérdeztem, hogy vajon meddig fog ez tartani és ha megszeretem, vajon megint úgymond "pofára fogok esni"?

Nagyon furcsán nézett rám.

Sajnálom, de nekem ez a tapasztalatom és inkább rákérdeztem, mire számítsak fél-, vagy évek múltán.


2013. máj. 21. 15:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

nyugiii, egyelőre ne ijeszd el azzal hogy már az elején nem bízol benne:) kicsit hagyd hogy összejöjjetek rendesen, örülj, hogy rajong és elhalmozd, és viszonozd már most!!! így nem lesz semmi gáz sztem:) ha mégis átkúrna (ami tök nem is biztos:)) akkor az nem a te bizonyítványod lesz. bízz egy picit:) csakmert az exed egy köcsög és félrelépett, ne vond meg a bizalmat egy másik fazontól!

sok sikert, és add át magad sztem a szerelemnek:)

18/L

2013. máj. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
5%
Azért csalt meg, mert pasi. Minden pasi megcsalja a barátnőjét/feleségét, előbb vagy utóbb, még a legrendesebbek is. Ne idegeskedj ezen, élvezd ki a pillanatokat, vesd bele magad az egészbe, lesz, ami lesz. Nem a jövő a lényeg, hanem a jelen. És amúgy is, amiről nem tudsz, az nem fáj.:)
2013. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ne vedd teljesen komolyan amíg ez a rajongásos időszak tart.Nekem is hónapok kellenek a szerelemhez,addig szimpátia és testi vonzódás van csak különösebb ragaszkodás nélkül.

Hülyeség volt rákérdezni, nem tudhatja/tudhatod előre mi lesz a kapcsolatból.

2013. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 etelit válasza:
Mert ilyenek az emberek,a pasik ugyanúgy, mint a nők, az kell nekik a legjobban,akiben érzik a kihívást, érzik, hogy még nem az övék teljesen. Aztán már nem olyan érdekes ha már nincs azérdeklődést fenntartó küzdelem izgalma. Ez magyarázza a csajoknál a rosszfiúkhoz való kötődést a pasiknál meg ezt a hidegebb nőkhöz való vonzódást.Persze akinek nem inge ne vegye magára de Én saját tapasztalatról beszélek(mint Nő).Én addig kellettem míg nem voltam kapható,illetve nekem is az kellett a legjobban akin éreztem, hogy nem az enyém teljesen.....ez hiba...de ez van
2013. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!