Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért csinája ezt a szerelmem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinája ezt a szerelmem? Lehet hogy pasija van? Kihasznál? Több mint 4 éve élünk együtt gyereket akartunk, egyforma az izlésünk sokmindenben ő is egy rossz kapcsolatba volt előttem és már ugy nézett ki a dolog hogy megvan az igazi NAGY!

Figyelt kérdés
szépen megvoltunk még az elmult napokba is volt olyan hogy egyszerre hivtuk egymást egyszerre irtunk sms-t.2 hete egyszer csak nem jött haza.hivtam nem veszi fel,vagy kinyomja vagy be sincs kapcsolva.aztán egyszer csak jelentkezettés mondta hogy beszéljük meg.átjött beszélgettünk és ugy nézett ki hogy minden ok.még meg is kérdezte hogy mit reggelizzünk majd?aztán mire reggel munkábol hazaértem nem volt otthon.megint.a telefonnal ugyanaz a szitu.aztán pár nap mulva e mailbe jelentkezett hogy meg kellene beszélni a dolgokat,és hogy elment a magzat-ugyanis 7 hetes terhes volt-és mindent sajnál amit velem csinált.megbeszéltük megint állitolag 1 barátnőjénél volt ő adott neki ruhákat meg minden.ami nekem még furcsa hogy én nem tudok senki ilyen közeli ismerőséről hogy ott lehetne heteket nála.igazibol senkijét nem ismerem a családján kivül.pénteken reggel munkábol jött egyből hozzám és megint beszélgettünk és mondta hogy már itt is marad.ez ment is szépen hétfőig.nem vitatkoztunk türelmes voltam.sokat beszéltünk telefonon mert mi éjjszaka dolgozunk tehát még éjjel 2 kor beszéltünk mondta hogy jön értem-mert ő előbb végez-de reggel 5 30 tol megint nem veszi fel.ja és most lenne 2 szabadnapunk amit együtt tölthettünk volna.ez neki uj munkahely még azt se tudom pontosan hogy hol dolgozikhogy megvárjam és beszéljünk.
2009. okt. 13. 12:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
szia4.!de 4 éve eggyütt élünk.és amikor visszajött most akkor beszéltünk erről hogy miért nem veszi fel a telefont és azt mondta hogy egyedül akar lenni.de azért egy jol vagyok smst akkor is irhatott volna.de ha nem veszi fel a telefont kicsit nehéz beszélni pedig hidd el nincs a világon ember aki jobban szeretne hinni neki.már mondtam neki hogy amit csinál az nem lehet megoldás a gondokra ezt meg kell beszélni.bár mi is lessz szerintem ennyit bárki megérdemel hogy tisztán lásson.régen 1 kolleganője-barátnő-mondta nekem hogy vigyázzak vele mert hazudos.nem tulajdonitottam neki igazán szerepet mert szerintem egy kapcsolat alapja a feltétel nélküli bizalom.tehát én hittem és hiszek neki,de ő ezzel szerintem inkább visszaél.
2009. okt. 13. 14:13
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondtad, a szüleit ismered, már találkoztál velük. Miért nem beszélsz velük, hogy te komolyan tervezed az életedet a lányukkal, és nem tudod, hogy msot mi van. Próbáld meg kideríteni, hogy kinél volt. Nekem leesett az állam, hogy együtt éltek, és ő úgy változtat munkahelyet, hogy gőzöd sincs, hogy éppen hol dolgozik. Ez akkor is hihetetlen, ha közben ő éppen akkor volt valahol. Durva leszek, de nem lehet, hogy rossz útra tévedt?

Én ezek után tutira nem akarnék már tőle sem gyereket, sem közös életet, SEMMIT.

2009. okt. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
szia.sajnos ismerem a szüleit és nem igazán vagyok joba velük de a kedvesem se.ők lennének az utolsók akik segitenének.és igen ez az örök titokzatosság ami zavar engem is hogy nem sok mindent tudok rola ami vele történik főleg ha nem vagyunk ugymond együtt.de akkor is szép a helyzet mi?
2009. okt. 13. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!