Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Feleseg VS Szereto?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleseg VS Szereto?

Figyelt kérdés

Roviden....6 eve vagyunk hazasok a ferjemmel.

Jelenleg meg a ferjem,de mar folyamatban van a valas.

A ferjem bekulni akar,de en nem akarok.

1,5-evig volt viszonya a szeretojevel,amig en ra nem jottem.

A ferjem most bezzeg szanja banja az egeszet,de en azt mondtam hogy nem csinalom tovabb elvalok!

A tegnap felkeresett az a bizonyos szereto engemet a sajat hazamban,es elkezdett ordibalni,hogy az en ferjem el akarja ot hagyni en miattam.

Azt hittem roszul leszek amikor hallotam,hogy miket vagott a fejemhez.

Akkor szakadt a cerna nallam amikor azt a bizonyos Szereto motto-t hallotam hogy HA TE MEG ADTAL VOLNA NEKI MINDENT,AKKOR NEM CSALT VOLNA MEG VELEM.

Akkor aztan megfogtam es a karjatol fogva kirancigaltam a hazbol.

Ti hogyan folytatnatok tovabb? mit tennetek?


2013. júl. 12. 17:30
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
89%

Én elrejtenék egy kamerát amit bekapcsolnák mikor bejön, majd kiprovokálnám hogy megüssön. Ezután szépen kihívnám rá a rendőröket, gondolom a címét tudod, ott össze lehet szedniük ha már nincs nálad.

Magánlaksértés, önbíráskodás, könnyű testi sértés. :)


Én ezt tenném ha nő lennék és el szeretném tüntetni.

2013. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

Es ha tegyuk fel feltetelesen elszakad nallam a cerna es megutom,akkor o nem hivhatja ki ram a rendorseget? elvegre a sajat lakasomban zaklat.

Nagyon banom,hogy a tegnap nem adtam neki egy nagy pofont.

Leci azok akik meg azzal jonnek elo,hogy en egy hisztis liba vagyok,hogy verekedek,azok kepzeljek magukat az en helyembe,hogy milyen erzes szemtol szembe allni azzal a novel akivel a sajat ferjetek 1,5 evig megcsalt.

2013. júl. 12. 18:14
 23/44 anonim ***** válasza:
87%
Én elagyabugyáltam volna a csajt mikor ordibált, aztán persze kidobtam volna én is, és végül elválnék.
2013. júl. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
ha ma felveszem videora az egeszet amikor eljonmegent,hol kell feltenni hogy nezzetek meg ti is mirol beszelek?
2013. júl. 12. 18:16
 25/44 anonim ***** válasza:
89%

nincs valaki rokon vagy barátnő, akit áthívhatnál?


Amúgy a férjed tudja, hogy odamegy a kis barátnője? Megmondanám, hogy húzza haza a belét és intézze el, hogy a nő a közeledbe se menjen, vagy garantált, hogy a holnapi Híradóban vezető hír lesztek.

2013. júl. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
;)))))))))) NA AZ UTOLSO VALASZOLON NAGYOT NEVETTEM. koszi utolso ma sikerul vegre nevetnem is,nem csak sirni
2013. júl. 12. 18:19
 27/44 anonim ***** válasza:
87%
Nálatok nincs zár? Nem engeded be és kész. Kiszólsz neki, hogy menjen a párod elé ás beszéljék meg egymás közt, mert ez téged nem érdekel.
2013. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Persze hogy van zar,csak a tegnap veletlenul nem zartam be
2013. júl. 12. 18:22
 29/44 anonim ***** válasza:
83%
Zárd be, megmondod, hogy húzzon el. Nem megy? Akkor rendőrség. Azt majd nem pattog!
2013. júl. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
83%
Örülök, hogy sikerült felvidítani, ezt a műsort én is lejátszottam, csak terhesen + egy gyerekkel, úgyhogy megértelek.
2013. júl. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!