Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Feleseg VS Szereto?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleseg VS Szereto?

Figyelt kérdés

Roviden....6 eve vagyunk hazasok a ferjemmel.

Jelenleg meg a ferjem,de mar folyamatban van a valas.

A ferjem bekulni akar,de en nem akarok.

1,5-evig volt viszonya a szeretojevel,amig en ra nem jottem.

A ferjem most bezzeg szanja banja az egeszet,de en azt mondtam hogy nem csinalom tovabb elvalok!

A tegnap felkeresett az a bizonyos szereto engemet a sajat hazamban,es elkezdett ordibalni,hogy az en ferjem el akarja ot hagyni en miattam.

Azt hittem roszul leszek amikor hallotam,hogy miket vagott a fejemhez.

Akkor szakadt a cerna nallam amikor azt a bizonyos Szereto motto-t hallotam hogy HA TE MEG ADTAL VOLNA NEKI MINDENT,AKKOR NEM CSALT VOLNA MEG VELEM.

Akkor aztan megfogtam es a karjatol fogva kirancigaltam a hazbol.

Ti hogyan folytatnatok tovabb? mit tennetek?


2013. júl. 12. 17:30
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Bocs hogy csak most irok,de nagyon el voltam foglalva.

Roviden fel vettem a szereto-nek a telefont mert mar nem birtam hogy annyit hivogat,es jol beolvastam neki.

Megmondtam,hogy ha ide mer jonni,elobb jol megverem,kitepem a hajat,es utana rendort hivok.Na mar nem volt olyan nagy pofaja!!!!

Utana meg mondtam neki,hogy en el valok,es hogy csinaljanak amit csak akarnak.

Persze kapott a ferjem is rendesen amikor haza jott a munkabol,azota is egymashoz sem szolunk,legalabis a ferjem nem mer hozzam.

Azt mondta,hogy otet is hivogadta a szeretoje a tegnap,de a ferjem ra se hederitet,mert ezzel nekem akarta bizonyitani a nagy szerelmet felem.

Megkoszontem neki,de utana mondtam neki hogy nem kerek belole,vigye csak a szeretojenek.

Egesz nap csak azt lesi a ferjem,hogy mit csinalok,kivel beszelek,es hogy mit.....nagyon be van szarva most,hogy elhagyom,de tudjatok ha arrol lenne szo hogy csak 1-szer tortent meg,talan lehet meg tudnek bocsatani,DE igy hogy 1,5 evig a hatam mogott ezt csinalta,na ezt mar nem veszi be a gyomrom.

Arra vagyok meg kivancsi,hogy mit fog lepni ezek utan a szereto? lessz meg mersze ide jonni? mert a telefont lenyleg nem veszi fel a ferjem neki,szoval most marha pipa lehet,de felolem pukkadjon meg!! az eddigi valaszokat koszonom.

2013. júl. 13. 10:26
 42/44 anonim ***** válasza:

"ha arrol lenne szo hogy csak 1-szer tortent meg,talan lehet meg tudnek bocsatani,DE igy hogy 1,5 evig a hatam mogott "


Na igen, egy botlást, egy pár hetes viszonyt még meg lehet bocsátani, na de 1,5 év.... és ahogy írod, addig tartott amíg rá nem jöttél. Szépen ellett volna még egy ideig így a férjecskéd. Igazad van, ezt már tényleg nem lehet lenyelni csak úgy.

2013. júl. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon büszkék vagyunk rád Kérdező!:) Jól csináltad. Nehogy megbocsáss neki, másfél év, te jó ég, még kimondva is borzasztó, hogy annyi ideig alázott, hazudott. Őszintén én azt nem értem, hogy mások hogy képesek egy éjszakás, rövidebb megcsalást megbocsájtani, én arra sem lennék képes, neeem. Ha valami nem működik, beszélgessünk, kommunikáljunk, szemtől-szemben, nem félni kimondani az aggályokat, problémákat és közösen elválni, de nekem egy éjszakás sem megbocsájtható. A férjed lehet majd teperni fog utánad, de küldd csak őt szépen a szeretőjéhez, a fogyatékos szeretőjénél keressen menedéket. Szóval, beadni a válókeresetet minél előbb, elrendezni az életed, erősnek maradni és bízni a jövőben. Kitartás, lesz majd neked is normális párkapcsolatod, aki tisztelni fog, csak járj nyitott szemmel.
2013. júl. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Ha Te már eldöntötted, hogy eleged van, elválsz, akkor ennyi. Innentől ők ketten egymás problémái, nem a tiéd. Jól tetted, amit tettél, de szerintem többet ne állj szóba a nővel, akárhogy provokál. Ha hív, szólj a férjednek, hogy fegyelmezze, az övé.
2013. júl. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!