Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Feleseg VS Szereto?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleseg VS Szereto?

Figyelt kérdés

Roviden....6 eve vagyunk hazasok a ferjemmel.

Jelenleg meg a ferjem,de mar folyamatban van a valas.

A ferjem bekulni akar,de en nem akarok.

1,5-evig volt viszonya a szeretojevel,amig en ra nem jottem.

A ferjem most bezzeg szanja banja az egeszet,de en azt mondtam hogy nem csinalom tovabb elvalok!

A tegnap felkeresett az a bizonyos szereto engemet a sajat hazamban,es elkezdett ordibalni,hogy az en ferjem el akarja ot hagyni en miattam.

Azt hittem roszul leszek amikor hallotam,hogy miket vagott a fejemhez.

Akkor szakadt a cerna nallam amikor azt a bizonyos Szereto motto-t hallotam hogy HA TE MEG ADTAL VOLNA NEKI MINDENT,AKKOR NEM CSALT VOLNA MEG VELEM.

Akkor aztan megfogtam es a karjatol fogva kirancigaltam a hazbol.

Ti hogyan folytatnatok tovabb? mit tennetek?


2013. júl. 12. 17:30
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
70%

Hogyha nem ismerted a szeretőt jogos önvédelem címén simán megüthetted volna és magán laksértés miatt ráhívhattad volna a rendőrséget mert azt hitted betörő.


Én is tuti válnék. Mindenki megérdemel még egy esélyt ,de 1.5 év? Majdnem 500 nap!!! Hogyha minden 5. nap találkoztak akkor is 100x megcsalt.:S

2013. júl. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat,most egy kicsi idore hagylak benneteket mert van egy kis dolgom.kesobb jelentkezem.
2013. júl. 12. 18:26
 33/44 anonim ***** válasza:
oké:)
2013. júl. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
86%

Csodálkozom, hogy volt annyi lélek jelenléted, hogy csak megfogtad és kivitted a házból. Ha én hozzám jött volna, biztos, hogy nem én rakom ki, hanem a mentő viszi el! Hülye p*csa, mit képzel magáról?

Ha ma is jön üsd le, vagy hívj és segítek! :D

2013. júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
66%
Már ne haragudj, de az egészről a férjed tehet, minimum, hogy nem az eszét játssza, hanem tesz valamit.
2013. júl. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
87%
És a férjed miért nem állítja le a bögréjét?
2013. júl. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
44%
Elválnék!
2013. júl. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
34%
Ugyan! Le ell ülni a szeretővel és kellemes hangulatban kibeszélgetni a férj létező és nem létező hiányosságait, negatív tulajdonságait, hibáit. Jó esteben a szerető is rájön, hogy ő nem ezt a lovat akarta és mindketten egyszerre kidobjátok a férfit. Ez a legszebb!
2013. júl. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
67%
Na mizu? Megtépted? Mesélj!
2013. júl. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
79%
Kedves Kérdező, nagyon sajnállak, de állj a sarkadra!!! A kamerás dolog remek ötlet, tudod én ezt rendszeresen használom. Mindent dokumentálok, amit csak tudok, egy aduász, a bizonyítok, ami megkérdőjelezhetetlen. Természetesen a férjedtől válj el, nincs sírás-rívás, megbánás, neeem, akármit is fog ígérni a férjed, amit tett nincs bocsánat. Gondolj bele, soha nem is tudnál megbízni benne, állandóan idegeskednél, kattogna az agyad, hogy megint megcsal. A szerető látszólag agykapacitásilag nem üti meg az átlagot, szóval könnyen elintézető lenne megfélemlítéssel, rendőrökkel már nem lenne akkora hangja. Őszintén, én ahogy ismerem a vérmérsékletem, ha a szeretőt nagy hirtelen megláttam volna a saját házamban ordibálni, az biztos, hogy aznap kopaszon ment volna haza, vagy az őrsre. Egyébként a saját házadban neked jogod van megtépni, betolakodó, még le is csukhatják, csak jó ügyvéd és jó indok kell hozzá, de meg lehet csinálni. Szóval, kitartás és tényleg, erélyesebben!!! Én nem, hogy másfél év megcsalást, de egy éjszakásat sem tudnék megbocsájtani soha a páromnak. Várjuk a részleteket!!!
2013. júl. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!