Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek két hét hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek két hét hosszú idő? , össze vesztünk a párommal, ha szeretne már jelentkeznie kellett volna?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehet mindenki más, és sok mástól függ, miért tud hiányozni valaki? szerintetek ha szeretne már jelentkezett volna? Nekem hosszú időnek érződik ez a két hét, vagy máshogy működnek a férfiak?
2013. okt. 8. 07:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem várnod kellene, hanem kezdeményezned, főleg mivel te tetted ki a szűrét.

Már ha vele akarod élni az életed.

Vagy döntsd el, hogy ki akarod-e még tenni a szűrét.

Ha a párom gyakran elküldene, akkor egy idő után úgy érezném, hogy nem is én kellek neki.

Szerintem döntsd el, hogy el akarod.e még küldeni máskor is, vagy "örökre" vele maradsz. Mert ha el akarod még küldeni, akkor inkább felejtsd el.

2013. okt. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Veszekedés után nekem fél óra is örökkévalóságnak tűnik, mire egyikünk nyit végre a másik felé békülési szándékkal. Hál' Istennek eddig ennél hosszabb időt nem kellett várnom, de valószínűleg nem is várnék. Szerintem gáz, hogy ennyi ideig nem jelentkezett már több alkalommal. Úgy tűnik nem szeret igazán...
2013. okt. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tipikus mellyikünkbírjatovább felállás.
2013. okt. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!