Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A szüleim válni akarnak. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim válni akarnak. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Semmi probléma nincs apummal nem iszik, életemben nem láttam volna hogy annak ellenére hogy ivott nem tudott volna akármilyen helyzetben hidegfejuen dönteni. Valamelyik nap elment a munkatársaival sörözni és ott volt az egyik női munkatársa is tehát nem egy férfias sörözés volt csak valakinek a szulinapjat ünnepelték. Amikor ezt anyukám megtudta elég mérges lett és beszólt apumnak. Ezután el akart menni kirándulni csak mivel apukám egész héten 10-ig dolgozott semmi kedve nem volt és ezt igy meg is mondta. Ez 3vagy négy napja volt és azóta veszekednek. Anyukàm odajött hozzám hogy elválnak...

Kit válasszak? apumat jobban szeretem de anyukámat nem akarom megbántani azzal hogy nem őt választom... Tulajdonkèppen anyumat nem szeretem annyira mert maximalista én meg realista vagyok igy a fölösleges dolgokat teljesen fölöslegesnek tartom ö meg nem... ezért sokszor leszid... Valami ötlet mit kéne tennem? 15F


2013. okt. 13. 22:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"nem iszik, életemben nem láttam volna hogy annak ellenére hogy ivott nem tudott volna akármilyen helyzetben hidegfejuen dönteni."


Most akkor iszik vagy nem iszik?

Az is ivás, ha nem rúg be.


Alkoholproblémáról pedig akkor beszélünk, és a család működési zavaráról is ezzel egyidejűleg, amikor az alkoholfogyasztás valakinek gondot okoz - akár neki, akár bárki másnak a környezetében.

2013. okt. 15. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
te most tényleg ennyire hülye vagy vagy csak tetteted?
2013. okt. 15. 12:19
 13/13 A kérdező kommentje:
elég komolytalan vagy hogy annak ellenére hogy én itt válásrol dumálok te meg belekötsz abba hogy iszik... Olyan logikusan érveltél hogy már már a düh szolal belolem de mindegy nem fogok kiakadni. Most tisztázzuk. Te részegesnek tartod azt aki egy évben férfi létére 4szer elmegy a munkatársaival sörözni. Egyedül jön haza és egy ember egyértelmu hogy nem issza le magát a főnöke társaságában igy nem olyan a csapat hogy 3sörnél többet igyanak... Nagyon szépen kérlek csak akkor válaszolj ha nagyon nembirod ki
2013. okt. 15. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!