Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Rengeteg kérdést olvastam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteg kérdést olvastam hogy az apuka ilyen meg olyan ha gyerek vagy gyt tartásról van szó. Hogy az anyát piszkálja a gyereket erőszakkal akarja elvenni meg hasonlók?

Figyelt kérdés
miért pont mindig az apa a rossz a szemét stb. nálam fordítva van az anya próbál a gyerekkel sakkban tartani.

2013. nov. 10. 00:23
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
te a rengeted megcsalást hogyan viselted volna el??? nem volt olyan nap hogy ne fordult volna meg a fejemben hogy hogy tehete ezt meg velem. ha mai nap találkozok volt kollegákal vagy ismerössel ne hallanám tőlük. hogy ez tényleg igaz. mondom igen. szerinted ezek után még az ilyen emberben hogyan lehet bízni. nem egyszer hazudott.
2013. nov. 10. 13:35
 42/45 anonim ***** válasza:

Ostoba vagy, az is maradsz.


Hidd azt, amit akarsz és annak akinek akarsz. Akinél az igazság, azt nem érdekli mit pampognak az irigyei és rosszakarója róla.


:)

2013. nov. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:
hidd el én se hinném el ha nem a saját szememmel látom. meg nem mondja el
2013. nov. 10. 13:56
 44/45 anonim ***** válasza:
hagyjuk a mesét Andersen:D
2013. nov. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 Mónika1991 válasza:
Én pl. egyedül nevelem a 11hónapos kisfiamat fél éve, albérletben lakunk...szülői támogatásom nincsen... a fiam apja egyfolytában cseszeget mindenért, nem akar fizetni, a gyerekéért hol pereskedik hol hetekig hónapokig nem jön...és még jó hogy az anyukák mennek néhány ezer ft-ért, egyedül nevelni egy gyereket albérletben nem vlmi egyszerű!!!!!!!
2013. nov. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!