Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Rengeteg kérdést olvastam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteg kérdést olvastam hogy az apuka ilyen meg olyan ha gyerek vagy gyt tartásról van szó. Hogy az anyát piszkálja a gyereket erőszakkal akarja elvenni meg hasonlók?

Figyelt kérdés
miért pont mindig az apa a rossz a szemét stb. nálam fordítva van az anya próbál a gyerekkel sakkban tartani.

2013. nov. 10. 00:23
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Szerinted a jogi litániát érdemes úgy belinkelned, hogy 2 db mondattal simán cáfolni tudom?
2013. nov. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim válasza:
Te képes volnál az apja ellen nevelni a gyereket akadályoztatni a láthatást? Úgy látom hogy veled nagyon csúnyán elbánt valaki, csak sajnálni tudlak ha ilyen önző vagy.
2013. nov. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

32 Sosem voltam önző:) Az mondjuk nagyon tetszik, ahogy elmond mindenki mindennek, ráadásul olyan dolgokkal amik rá jellemzőek.


Csak egy apró kérdés:


Hol volt az "apuka" akkor amikor a nőt cserben hagyta? de nem csak a nőt, mert az még hagyján, hanem a gyermekét is?

Hol volt ez az "apuka" amikor felelősséget kellett volna vállalni a gyermekért, mert az édesanyja bajba került? Hol volt ez az "apuka" amikor a gyerek beteg volt? Hol volt ez az "édesapa"?

Tudod hol: A belvárosban a haverjaival itta a sörét, és bulizott a Becketsben.Meg nyaralt meg még sorolhatnám, meg játszotta magát, hogy a társadalom szemébe megbecsült polgárnak lássák.Ezt tette. A bajban a gyerek mellett egyetlen egy személy állt: a gyermek édesanyja.


Ha ezt önzőségnek mondod az anyánál, ám legyen:DD Akkor leszek önző:D

2013. nov. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
32 Annak az apának, aki ezt a kisgyermeket felnevelte, felelősséget vállalt érte, aki ha baj van mellszélességgel a gyerek és annak anyja mellett áll, sosem akadályoznám a láthatást.
2013. nov. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim válasza:
Valóban vannak ilyen apák. De a kivétel erősíti a szabályt
2013. nov. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
32 Most amikor a gyerek már kamasz, már látszik milyen nagyszerű ember lett,mennyi elismerés van a gyerek felé kifelé, már kéne? vagy csak a villogásra, mondván: "az én gyermekem", aztán ha megunja az illető, akkor a gyerekkel ugyan úgy fog elbánni mint annak anyjával, és félre löki ha terhére lesz? vagy ismét felelősséget kell vállalni?
2013. nov. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
*a gyerek felé kívülről, a társadalom részéről
2013. nov. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Biztos azt hiszik hogy én miylen aljas ember vagyok mert megaláztam a gyerek anyját. holott míg együtt voltunk nem ártottam neki.
2013. nov. 10. 12:49
 39/45 anonim válasza:
Nem vagyok sem anya sem apa párti. Mindenkinek más a története, nincs két egyforma helyzet. Valóban vannak olyan anyák akik csak azon zsőrtőlődnek hogyan szúrjannak ki az apával. De van olyan apa is aki Le s szarja a saját gyerekét és cserben hagyja mikor a legnagyobb szükség volna rá. Egyik sem helyes.
2013. nov. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

* míg együtt voltunk nem ártottam neki.


Hát persze.....ahogy Móricka mondja. Végül is néző pont kérdése, hogy valaki nem ártásnak mondja a másik ember hátbatámadását.Csak nézőpont kérdése.

2013. nov. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!