Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Rengeteg kérdést olvastam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteg kérdést olvastam hogy az apuka ilyen meg olyan ha gyerek vagy gyt tartásról van szó. Hogy az anyát piszkálja a gyereket erőszakkal akarja elvenni meg hasonlók?

Figyelt kérdés
miért pont mindig az apa a rossz a szemét stb. nálam fordítva van az anya próbál a gyerekkel sakkban tartani.

2013. nov. 10. 00:23
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
mi volt kapcsolatunkat meggyalázta, sorra csalt több pasival és nem volt őszinte mikor válás után kértem tőle hogy ennyi jár nekem. de még utánna is derültek ki dolgok amiket évekkel ezelőtt tett. persze nálam is elgurult a gyógyszer és tettem dolgokat ellenne, de soha ismétlem soha nem használtam fel a közös gyereket hogy bosszút álljak. mára már meg úgy vagyok vele, hogy az idő úgyis engem igazol, és és amit velem tett az kisérje végig az útján.
2013. nov. 10. 01:18
 12/45 anonim ***** válasza:
0%

11 Szép ez a mese, és milyen jó ha igaz is lenne, most mennyivel könnyebb dolga lenne a lelkiismeretednek, hogy a mocskos cselekedeteidet ezen hazugság mögé tudnád bujtatni. Csak hogy nem tudod. Ártatlan emberek ellen vétettél. Akitől csak kaptál és a saját kölyköd ellen is, na ezt semmivel semmilyen aljas hazugsággal és semmilyen a másik nőre való köpködéseddel nem tudod lemosni magadról..


Ez megmarad neked életed végéig.Ez az ajándékod a sorstól.

2013. nov. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
14%
Növesz golyokat és ne rinyálj kérdező...
2013. nov. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
kedves 11es. nem vétettem a gyerekem ellen soha. és senki másnak se okoztam kárt.
2013. nov. 10. 01:43
 15/45 anonim ***** válasza:
0%
14 Aha. Szerinted van olyan aki ezt beveszi ennyi minden után? Öreg hiba ha igy gondolod.
2013. nov. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
nem ismersz nem ismered a történetet akkor miért itélkezel
2013. nov. 10. 01:52
 17/45 anonim ***** válasza:
0%
Ejnye-tömören ennyi, mert már arra nem méltatlak, hogy pár mondatot leirjak:DD
2013. nov. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
0%
A soha viszont nem látásra.
2013. nov. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
23%

Egy fikarcnyit se vagy jobb azoknál a nőknél, akikkel csúnyán elbánt a volt férj, aztán meg mindenhol ott zokognak meg nyivákolnak, hogy az összes férfi egy szemét disznó.

Az én volt férjemre legjobban a saját családja van kiakadva, hogy mekkora szemét volt velem, de ez egy darab történet, emellett van még sok, ahol vagy az az egyik, vagy a másik fél volt sárosabb.

Én is ismerek olyat, ahol apuka a terhesség alatt lelépett, évekig nem kereste a gyerekét, majd amikor már kisiskolás lett, hirtelen kitalálta, hogy akkor elviszi a gyereket aki addig sose látta, de nem azért, mert már az édes apucikája akar lenni és foglalkozzon a lányával, hanem hogy a nőt idegesítse. Már a gyerek és az anya is belerokkant szinte. Persze hogy egy ilyen történetnél senki nem dicséri meg az apukát, naná, hogy őt nevezik szemétnek. Ha nem lennél elvakult, akkor láthatnád azokat a válaszokat is, amikor meg anyukáknak esnek neki, hogy ha kiír olyan kérdést, hogy engedje-e a volt párjának hogy elvigye egész napra a gyerekét, mert jaj a szemét őt megcsalta és elhagyta.

Csak felvetted te is a szemellenzőt mint néhány elvált anya, és szidod ész nélkül a másik nemet.

2013. nov. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
A lényeg az hogy mindenkinek vannak hibái követ el olyan dolgot ami nem helyes, de ezt a gyereknek nem szabad megéreznie. Nem szabad a gyereket eszközként felhasználni. Ha tudják akkor úgy csinálják hogy ebből a gyerek ne vegyen észre semmit se. Idővel úgyis megkérdi ha kíváncsi lesz hogy mi történt anno akkor el kell neki mondani úgyis. DE soha ne legyen fegyver mint eszköz a gyerek, az a legaljasabb dolog.
2013. nov. 10. 02:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!