Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A felesegeknek ez miert ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felesegeknek ez miert ilyen egyszeru, hogyha beleszeretnek masba, akkor bedob (HAT) jak a torulkozot?

Figyelt kérdés

Miert ilyen onzoek??? A ferjekre ez kevesbe jellemzo.

En pasikent ugy gondolom, hogy iranyitom az eletemet, valamilyen szinten az eletunket, a csalad eletet. De hogy egy feleseg miert gondolja, hogy o csak passzivan megeli a dolgokat, es a dolgok vele megtortennek. Es egyaltalan nem felelos a kialakult dolgokert. Szamomra ez tok logikatlan. Hat egyutt hoznak nagy donteseket. Nem egyedul.


Aztan amikor jon egy feherebb lovu herceg, akkor meg 6-8 honap utan borit csapot-papot. Szinte minden felelosseg nelkul, mert akkor mert elkezdi kenni a kakat a ferjere, hogy o a felelos a kialakult dolgokert. En csak egy maganyos martir vagyok.


Nincs szo tanyerdobalasrol. Egy normalis beszurkulesrol beszelek, ahol mondjuk "a no nem erzi nonek magat".


A tokeletes hazassaguak kerem ne irjanak. Olyanok irjanak, akiknek ez valoban problema.



2014. jan. 22. 10:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/155 A kérdező kommentje:

"Ismételten meg kell állapítsam, baromi jó dolga van egy pasinak."


Ne dicserd addig mas cipojet, amig nem hordtad...

2014. jan. 22. 11:08
 32/155 anonim ***** válasza:
100%

*Csak az, hogy aki mindezt megteremti, az sehol nincs.Azt valahogy elfelejtik, arra valahogy még 2 perc se jut.



Tisztában vagy azzal kedves kérdező, hogy más pasik összetennék a kezüket, ha ilyen nőt tudnának szerezni maguknak? he?:D

Ne félj, azoknak lenne 2 percük a másik emberre, hogy megkérdezzék: hogy telt a napod? Nem nagy kérdés, mégis ki tudják nyögni.

2014. jan. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/155 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet azzal, hogy nem tudják a nők, mit szeretnének. Én mondjuk pontosan tudtam, még le is írtam, de semmi hatás. És nem, nem a marha nagy szerelem hiányzott.

Kérdező általánosságokat írsz. Te nem láttál gondot?

2014. jan. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/155 A kérdező kommentje:

"hogy, a nő fő erogén zónája a lelke"


De oda bemasztak a gyerekek. (Es ez igy rendjen van. Es mig a gyerekeket az Anyukak nevezik is "Szerelem"-nek, addig a ferjuknek ezt a hazassagban mar reges-regen ki sem mondjak.)

2014. jan. 22. 11:11
 35/155 anonim ***** válasza:
100%

Szóval kedves kérdező: lehet szídni a nejeket, csak nem kéne.


Láttad már a Kramer kontra Kramert? javaslom szíves figyelmedbe.

2014. jan. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/155 anonim ***** válasza:
77%

De oda bemasztak a gyerekek.



A lófüty, ez csak annak tűnik igy, aki nem figyel a másik emberre.

A látható dolgok mögött ott van ugyan az a nő, akibe egykor beleestél, és nejednek akartad. Ott van, csak nem veszed észre.


Ez minden pasinál igy van. Nincs kivétel.

2014. jan. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/155 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, remélem nem gondolod, hogy a gyerekek kielégítik egy nő lelki szükségleteit? Amúgy csak e feleségedéi a gyerekek? Mert furán írsz róluk.
2014. jan. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/155 anonim ***** válasza:
95%
Kedves kérdező! Összességében mi a bajod? Elhagyott a feleséged? Mert minden hozzászólásodban valami másra panaszkodsz.
2014. jan. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/155 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy egy hosszútávú kapcsolatban a szerelem lenne a döntő. Az egy idő után mindenképp elmúlik és a helyén optimális esetben keletkezik valami mélyebb érzés, nevezzük szeretetnek.


Ami inkább hiányzik az a kommunikáció, az hogy valaki csak rá figyeljen, legyenek közös élményeik (ami nem drága kirándulásokat takar, de akár csak egy közösen megnézett filmet, egy könyvet, amiről mindketten mást gondolnak és megbeszélik), érezzék, hogy fontosak valakinek, hogy a másik pont úgy várja a közös találkozásokat, mint ő...stb.


Hogy önzőség lenne a nő döntése? Miért, ő nem érdemel boldogságot? Meggyőződésem, hogy egy ilyen döntést nem egyik percről a másikra hoznak meg a nők. És abban is biztos vagyok, hogy ha visszagondolnak a kapcsolatukra és csak picivel is több a jó, ami az eszükbe jut, akkor nem mennek el.

2014. jan. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/155 A kérdező kommentje:

Nalunk nincs gond. Jol allunk anyagilag. A gyerekek jol haladnak. Jo az egesz csalad teljesitmenye.


Eppen csak en rokkanok mar bele, mert mar regen elfelejtettem, hogy mi a francert hajtom en magam, ha otthon nem hogy erotikat, de meg reggelit sem kapok.

(A gyerekeknek csomagol pl uzsonnat en meg le vagyok ejtve. Most is tok ehes vagyok. Soha egy oleles, soha egy puszi, az iranyomban mindig csak elegedetlenseg...)

2014. jan. 22. 11:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!