Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A felesegek akkor is ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felesegek akkor is ilyen batran elvalnanak, ha nem biztos, hogy a gyerek hozzajuk kerul?

Figyelt kérdés
Mert ez azert eleg nagy aduasz. Es mar magaban a kapcsolatban is jol sakkban lehet tartani vele ferjet.

2014. febr. 4. 10:08
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
76%
Anno az en anyämra is mindenki fujt, hogy hogy kepes 3 gyerek mellett elvälni...Ugy, hogy nem akart terrorban elni.
2014. febr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
79%

Igen, természetesen vannak agresszív állat apák és pénzleső nők is, ne általánosítsunk.

Legutóbbi válásnál az ismerőseim az egyik leghajmeresztőbb dolgot tették, egyik gyerek apánál, másik anyánál.

Ha az apa is harcol, elég sok mindent el tud érni.

2014. febr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
75%
12. Az en ismeretsegi körömben is van ilyen.Kisläny az apjänäl, kisfiu az anyjänal.Eszmeletlen
2014. febr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
74%
Ahány válás, annyi különböző véleményt lehetne megfogalmazni. Sőt, ahány kapcsolat. Így ennek nem sok értelme van. Mert rengeteg nő van, aki a gyereket felhasználja a saját manipulációs játszmáiban (nekik csak "gratulálni" tudok). De sok esetben a férfi a hunyó. Fel lehetne tenni egy olyan kérdést is,h "akkor is bátran elválnának a férfiak, ha biztos,h ők kapnák a gyerekeket?". Mert biztos rengeteg olyan példát tudnánk hozni,h ez esetben a pasi inkább maradna a rossz kapcsolatban, mert mondjuk nem tudna nevelni 2-3 gyereket. Szóval ezek az általánosítások sehová nem vezetnek. Szerintem nem szabad vkit megítélni (akár férfi, akár nő), azért mert elvált, és mi kívülállók tudjuk a frankót,h ezt csak azért tette mert... Sokkal kevésbé helyes megoldás, ha a gyerekekre hivatkozva nem válik vki, és így benne marad egy rossz kapcsolatban. Így legalább állít a gyereke elé egy rendkívül rossz példát/mintát, amit majd a gyerek másolni fog.
2014. febr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos elég sok elvált ismerősöm van és 1 kivételével mindenhol az anyánál maradtak a gyerekek, de annak az egynek a kivételével nem is akarta egyik apuka sem nevelni a gyerekeket. Tehát nem nagyon kell ezzel sakkban tartani a férjeket, mert nem jellemző, hogy vita van a gyermekelhelyezésen. Egyébként úgy látom kívülállóként, hogy anyagilag is szinte kivétel nélkül az anya és a gyerekek kerültek nehezebb helyzetbe, még azoknál is, ahol az apuka fizeti rendszeresen a gyerektartást.
2014. febr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

9-es: en meg olyat lattam, hogy az Apuka dolgozott. Az Anyuka meg unatkozott otthon. Aztan meg beleborzongott abba, hogy valaki annyit mondott, hogy szep a szemed es bedobta a torulkozot. Persze vittek a 2 gyereket mind a 2 helyen.


Es Apuka teljesen rendben volt. Atlagnal bovel jobbak voltak... Nemhogy nem utottek, de nem ittak, apoltak voltak, jo peldaval jartak elol.

2014. febr. 4. 10:43
 17/41 A kérdező kommentje:

"akkor is bátran elválnának a férfiak, ha biztos,h ők kapnák a gyerekeket?"


Fel lehetne tenni! De nincs felteve. En vallalnam. De akkor lehet, hogy el sem jutna valasig a dolog, mert akkor a kapcsolatban mar eleve egyensuly lenne.

2014. febr. 4. 10:47
 18/41 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem mindenki boldog családot szeretne, senkinek nem a válás a cél, ott a gyermekek is sérülni fognak. Én csak egyszer váltam el, de nem lett szerencsére közös gyerekünk a volt feleségemtől... Nem akarom férfiként a nőket védeni, de nagyon nehéz egy 2-3 gyerekes nőnek párt találni újra, sokkal nehezebb mint egy gyermek nélkülinek és minden válásban mindkét fél hibás szerintem...ennek ellenére a mostani párommal csak házassági szerződés után leszek hajlandó házasodni, de nem tervezem, hogy valaha nem leszünk már boldog család csak ha ő mégis egyszer "bekattan" ne vigye a fiúnk mellett az én lakásomat és kocsimat is amikor neki semmije nem volt...
2014. febr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
35%

Erre regen volt megoldas: a valast valakinek a hibajabol mondtak ki (ha pl anyuka megcsalta apukat, akkor bizony az o hibajabol, ha meg apuka terrorizalta anyukat akkor meg az ovebol), es a hibas fel elbiralasa volt kedvezotlenebb.

Ezt kellene most is csinalni, es nem odaitelni a gyerekeket a hibas felnek.

2014. febr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 Andizsuzsi ***** válasza:
87%
Az én szüleim együttmaradtak, állítólag miattam. Nem kellett volna.
2014. febr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!