Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megbocsájtanátok a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanátok a párotoknak ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Párommal ma a fiatalkoráról beszélgettünk és elszólta magát. Azt mondta, hogy nagyon sajnálja, hogy húsz évvel ezelőtt elzavarta a nagyanyja miatt az akkori élettársát mert azért kezdett el inni annó. Nekem ez nagyon rosszul esett és elküldtem itthonról.

Ti mit tettetek volna?


2014. ápr. 1. 17:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az, hogy ezt megosztotta veled nem azt jelenti, hogy nem szeret, hanem hogy megbízik benned annyira, hogy olyan dolgokat meséljen neked, amik bántják. Egy férfinál ez nagy dolog. Nem hinném, hogy a 20 évvel ezelőtti nőbe szerelmes, inkább úgy tűnik, hogy a bűntudatát osztotta meg veled.
2014. ápr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
90%

- Szívem, nagyon sajnálom, hogy húsz évvel ezelőtt elzavartam a nagyanyám miatt az akkori élettársamat, aminek az lett a következménye, hogy inni kezdtem.

- Drágám, elhiszem, hogy nagyon rossz érzése erre visszagondolni, de ezzel most azt akarod mondani, hogy nem szeretsz, és bárcsak azzal a másik nővel lennél?

- Nem, ezzel azt akarom mondani, hogy rossz érzés van bennem ezzel kapcsolatban, mert ha annó ez máshogy történt volna, akkor nem lennék most alkoholfüggő.

- Köszönöm, hogy megosztottad velem a gondolataid, tudok valamiben segíteni?

2014. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Igen, ha akkor nem szakít azzal a nővel, akkor nem veled lenne. De szakítottak.. Viszont ha most te kidobtad, AKKOR SE fog visszamenni ahhoz a régi nőjéhez, hanem keres magának helyetted valaki mást.. 20 évvel ezelőtti bulin így kiborulni.. nemár :/
2014. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem el, hogy ilyen létezik...

Ennyire kifordult magából a világ?????


Igen, ha nem született volna meg, akkor sem vagytok egy pár most..



Nem azt sajnálja, hogy veled van, hanem azt, hogy nem viselkedett tisztessegesen azzala. Nőel, ahelyett, hogy segített neki elzavarta, ráadasul nem önmaga miatt, hanem mert a nagyi azt mindta, hgy annyira gyerek volt a kapcsolatában, hogy még hagyta magat ennyre befolyásolni...stb..


Megkérdeztem volna miért, mit sajnal?

Aztán viccel elütöttem volna, hgy azért fogja, hogy amit mondtt akár félre is érthetem..tehát poénkodva... Hogy akkor mi talán nem is ismernénk egymást, talán azért történt így, hogy mi megismerkedhessünk....

Vagy valami hasonló...



Egy 20 évvel ezelőtti dologról volt szó..ha annyia akarta volna megkereshette volna már azt a nőt..

2014. ápr. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy csak azért sajnálja az elzavarást, mert utána annak hatására kezdett inni? Tehát nem a nő miatt sajnálja??? Amúgy ebből azt a következtetést levonni, hogy azért, mert 20 évvel ezelőtt volt egy ilyen sztori, akkor téged nem szeret.... Hát ez MEREDEK!!!!!
2014. ápr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Elküldeni nem kellett volna, csak megértetni vele, hogy téged mi zavar, majd esélyt adni neki, hogy megmondja, végül is örül, hogy így alakultak a dolgok, különben nem ismert volna meg téged.
2014. ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
Úgy látom itt egyesek nem értik, hogy nem azzal van a baj hogy 20 éve másik nője volt, hanem hogy MOST IS azon siránkozik, hogy akkor el kellett küldenie. Ez az ami beteg dolog, és ezért tartom jogosnak a kérdező sértődését.
2014. ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Gratula kérdező!

Ha ilyen hiperérzékeny vagy el tudom képzelni milyenek lehetnek a hétköznapjaitok.

Szivességet tettél neki hogy elküldted.Remélem lesz esze és vissza se jön.Én 10 éves sztorikat kapok vissza,van hogy komolyan van csak cikizésből.Szépen nyeltem mindig,de egyszercsak betelik a pohár.Úgyvolt válunk de kitalálta hogy próbáljuk meg újra.Rámondtam egy igent.Ez volt egy hete.Még nem tudja de talán sejti abból hogy egyébként nem beszélek vele,hogy átlépte azt a bizonyos határt.

Kihozta belőlem a köcsög trollt és most már vele kell tárgyaljon.Sokáig tartott,nehezen ment,de neki sikerült!

Neked is menni fog.

Elleszek egyedül.Úgy látszik ezt dobta a gép.36/f

2014. ápr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!