Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férfiakat kérdezném! Mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat kérdezném! Mikor elhagytátok az élettársatokat egy másik nőért, mennyi idő múlva kezdett hiányozni a volt párotok? Mikor éreztétek azt, hogy hiba volt az új kapcsolat?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 10:52
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
7%

Ha az új nő jobban illik hozzá,akkor az idő múlásával inkább az ő kapcsolatuk fog mélyülni.Ha hónapok múlva is értékesebbnek fogja tartani tőled,akkor veled már soha sem lesz együtt.

Ha csak megszédült,akkor fél éven belül még talán van esély,de ez attól is függ,hogy a ti kapcsolatotok miért romlott meg.

Nézz utána a neten a "Visszaszerzem az exem" hangoskönyvnek,sokaknak segített.

2014. ápr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Igazatok van,de mi nők olyan nehezen tudjuk elfogadni a döntéseteket.Miért erősebbek ilyen szempontból a férfiak?
2014. ápr. 24. 11:24
 13/41 anonim ***** válasza:
70%

nem hiányzott a volt párom.. örültem, hogy vége lett. az uj kapcsolat meg nem volt hiba, mert végre kiléptem a rosszbol. volt amelyik azért volt rossz, mert tul langyos volt a kapcsolat, szinte tul "tökéletes"..se egy vita, se egy összezörrenés..

mindenképp jo döntés volt kilépni egy számomra -nem jo- kapcsolatbol.

2014. ápr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem nő vagy férfi kérdése. Itt annak fáj jobban és az tudja általában nehezebben elfogadni, AKIT elhagytak.


AKI elhagy, annak megvan rá az oka és Ő általában nem agyal rajta, hanem örül, hogy kikerült egy olyan kapcsolatból, amiben már nem volt neki jó valami miatt és ez független attól, hogy férfi vagy nő.


Én nő vagyok és voltám már elhagyott és elhagyó is. Az egyik megviselt (mikor elhagytak) a másik nem annyira (mikor én léptem).

2014. ápr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Sajnos mi eltávolodtunk az utóbbi fél év alatt.Volt 7 hónap szünet,majd 1 hétre haza jött.Minden cuccát haza hozta.De rám írt egy nő,hogy velem csalja-e a párom.Mikor felhívtam azt mondta siet haza ,megbeszéljük.De aznap már nem jött haza.Most minden cucca itt van,de ő a nőnél van.Nem is szeretnék találkozni vele,mert felszakítanám a sebeim,ennek már 2 hete.Nem értem minek jött akkor vissza?
2014. ápr. 24. 11:30
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Lépj túl rajta, fogadd el. Megértem hogy pokoli nehéz, de ne ámitsd magad...neki most jó így. Nem akart veled élni. Aki elhagy, annak volt választása, akit elhagynak annak nincs.
2014. ápr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
78%
Mert hülyének néz, te meg hagytad.
2014. ápr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

"Nem értem minek jött akkor vissza?"

Mert egy bizonytalan tesze-tosza f**z. Ki nem állhatom az ilyen férfiakat. Ha már egyszer döntött, akkor tartsa magát ahhoz. Mikor visszajött, a helyedben úgy dobtam volna ki, hogy a lába sem éri a földet, még akkor is ha beledöglöttem volna a fájdalomba.

2014. ápr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

Azért jött vissza, mert voltál olyan hülye, hogy 7 hónap után visszafogadtad. 7 hónap alatt az emberek kvázi idegenekké válnak egymás számára, mire számítottál? És ha nem voltatok együtt, az NEM megcsalás.

Mondjuk az, hogy egy nő hívogat téged, az szánalmas. Egyrészt a nő részéről is az, másrészt meg a kedves exed olyan gerinctelen, hogy nem képes eléd állni? Ez a pasi kell neked? (Mert ők megérdemlik egymást, az nem kétséges.)


Egy kapcsolat nem csak a vitáktól lehet rossz. Lehet, hogy soha nem hangzik el egy hangos szó, mégis boldogtalanok a benne élők.

37N

2014. ápr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Lehet a masik novel ossze veszet es az kidobta, o meg ugy gondolta ha nincs lo ....
2014. ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!