Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férfiakat kérdezném! Mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat kérdezném! Mikor elhagytátok az élettársatokat egy másik nőért, mennyi idő múlva kezdett hiányozni a volt párotok? Mikor éreztétek azt, hogy hiba volt az új kapcsolat?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 10:52
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
De aki volt már hasonló cipőben mint én az tudja mit érzek most.Egyik pillanatban örülök,hogy így lett,a másikban meg szívem kerekedik felül.
2014. ápr. 24. 13:14
 32/41 anonim ***** válasza:
Látod kérdező itt a hála, mondhatnám, hogy az ember alapjaiban ritkán változik,javul, de sajnos nem sokra méssz vele.
2014. ápr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van!De akinek szíve van azt kihasználják!
2014. ápr. 24. 13:16
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

Jó, akkor ez a nő mért kellett volna, hogy jobban vegye a lapot, mint Te?:)

Neki te is a "csúnya múlt" része vagy, eddig balszerencsés volt a fickó, de most ráköszöntött az új szerelem, aki mindent megváltoztat.

A nő ebben a történetben van.

Ami - lássuk be - ugyanaz, mint a Neked mutatott kép....

2014. ápr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Tudod a szerelem vakká tesz!Legyen szó rólam, a nőről,vagy bárki másról!
2014. ápr. 24. 13:20
 36/41 anonim ***** válasza:
hát akinek van egy kis önbecsülése az nem vakoskodik a szerelemtől hanem kinyitja végre a kis szemét. Fájdalmas, persze hogy az, de kinek kéne ezek után még az az ember? ha vissza megy hozzád ki tudja miért, te tudnál még benne bízni? mert garantálom hogy még akkor is gyanakodnál ha 5 percel késöbb érne haza a boltból mint szokott.
2014. ápr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenkiben meginogna a bizalom ezek után.Az ember mindig tanul az élete során.Nem vagyunk egyformák,vannak erősebbek és gyengébbek.De ami nem öl meg,az megerősít.
2014. ápr. 24. 13:29
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
Te már írtál ki ide kérdést, nem is olyan rég, biztos vagyok benne, minden időtartam és dátum stimmel. Azóta sem jött vissza? Persze hogy nem.. lehet, hogy idővel ha már nem lesznek együtt, vagy ha igen de veszekszenek még előfordulhat bizony hogy felkeres. Ne engedj neki! Sohase engedj! Aki megcsalt, bizony újra meg fog, mert nem is egyszeri alkalom volt, úgyhogy ha elkezdenél hiányozni neki is legyen annyi méltóságod, hogy közönyös és hideg legyél vele. Mármint kettőtökkel kapcsolatban. Ne hagyd magad megalázni, hidd el, eljön az az idő amikor rájössz, hogy így volt a legjobb.
2014. ápr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy férj elhagyja a feleségét, előtte lezajlik egy folyamat, és nem hirtelen döntés! Úgyhogy kevés az esély rá, hogy hiányozni fog az ex! És oka sajnos mindennek van! Ha nem lenne ok, és minden happy lenne az ő részéről is, akkor nem is fordulna meg a fejében, hogy más fele kacsintgasson!
2014. ápr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
49%

Vígasztaljon a tudat, hogy én azt veszem észre, hogy ha olyat hagynak el aki nagyon szereti a másikat, akkor annak általában zűrös a szerelmi élete.

Legalábbis a baráti társaságomban mindegyiknek tönkre ment az élete, aki kidobta azt, aki nagyon szerette.


Ha nagyon szereted, szerintem ő is így jár.

2014. ápr. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!