Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férfiakat kérdezném! Mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat kérdezném! Mikor elhagytátok az élettársatokat egy másik nőért, mennyi idő múlva kezdett hiányozni a volt párotok? Mikor éreztétek azt, hogy hiba volt az új kapcsolat?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 10:52
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Az expárom augusztusban hagyta ott a nőjét, és már másnap írkált neki hogy szereti stb pedig önként távozott onnan, nem a nő küldte el... persze én erről semmit sem tudtam.
2014. ápr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

15: Ez mikor volt? Hívd vissza azt a nőt, egyeztessetek infót! Megtudhatsz olyat, ami magyarázatot ad mindenre, amit most nem értesz, és megváltoztatja Benned a fiúról a képet.

Ez nagyon bizarr mindenesetre, hogy kis időre elmegy a kedvese valakinek, és az új lány úgy értékeli, hogy Veled csalja őt... Hát inkább téged csal vele, nem? Ezért is érdemes konzultálni vele, talán teljesen mást tud rólad, nem az igazat.

2014. ápr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
21: Erről beszélek.
2014. ápr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem éreztem, hogy hiba volt. Volt egy rossz kapcsolatom, amit otthagytam és belekezdtem egy jóba. Ami máig tart. Eszembe nem jutna a régi kapcsolatomon nyűglődni. Minek? Az nem volt jó. Most meg boldog vagyok valakivel.

Te se hitegesd magad hülyeségekkel. Tudod, hogy már eszébe sem jutsz.

2014. ápr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Nem süllyedek a nő szintjére,hogy üzengessek neki.Az agyam tudja,hogy nem engem választott,nem én kellettem neki,de a szívem ezt nehezen viseli.
2014. ápr. 24. 11:54
 26/41 anonim ***** válasza:

25: Szerintem beszélni az érintettekkel nagyságrendekkel magasabb emberi szint, mint amit Te csinálsz most evvel a besértődéssel, amit ebben a hozzászólásban megfogalmaztál.

Ami a szívedet illeti, pont annak segítene, ha beszélnél vele, és ha megtudnád első kézből, amit most tőlünk kérdezgetsz.

Nem tudom, mi derogál abban, hogy beszélj valakivel, aki a sorstársad, és akihez a férfin kívül most a legtöbb közöd van valójában.

2014. ápr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
21-es vagyok. Kérdező én mindenképpen beszélnék azzal a nővel. Én nagyon nagyon szerelmes voltam abba a görény hazug páromba. Éreztem hogy valami nem oké láttam többször megnyitva a facebookját és mikor arra mentem mindig gyorsan bezárta, gyanús volt mert mindketten hülyeségnek tartjuk azt a közösségi oldalt és ő mégis ott lóg..egyszer láttam a nő nevét, rákerestem, nem volt nehéz rájönnöm melyik ő és írtam neki. Aztán kiderült minden, sőt még annál is több, hogy ő nem is tudott rólam, meg találkozgattak is, párom vissza akarta magát könyörögni mert nagyon szereti, nem tud aludni se miatta bla bla bla.. és a többi, a szívem kiugrott a helyéről, ilyen dühöt még életemben nem éreztem. Nekem sokat segített az hogy beszéltem a nővel. Fájdalom keveredett egy jó nagy adag undorral na meg a kiábrásdulással, ezek után jóval könnyebben léptem túl ezen.
2014. ápr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Még akkor megírtam a nőnek mindent.Írtam,hogy 4évig az élettársam volt és,hogy szüneteltettünk.De a nő most teljesen szerelmes,és nem vette a jeleket.Sajnos van egy csúnya múltja is a funak,de nem vette a nő a lapot.
2014. ápr. 24. 13:02
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Na, milyen csúnya múltja van?


Te mért nem veszed a lapot?

2014. ápr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Mikor mi megismerkedtünk őszinte volt,elmesélte,hogy nem rég szabadult a börtönből.Tehát mindent tudtam a múltjáról!Adtam egy esélyt neki az új életre.Hiszen mindenki hibázhat!Tőlünk kapott családot,szeretet,mindent...
2014. ápr. 24. 13:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!