Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megalazonak erzem az apasagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalazonak erzem az apasagi vizsgalatott, megis meg kell tenni?

Figyelt kérdés

Negy eves kapcsolatom most ert veget, 4 honapos terhes vagyok. Sokat veszekedtunk es az abortusz is szoba jott. Meg gyanusitott hogy megcsaltam es nem ove a gyerek. NEM csaltam meg! Ritkabban voltunk egyutt a munka miatt, hol en hol o volt faradt, ideges. Kifejezetten nem "dolgozttunk" rajta hogy baba legyen, megszakitassal vedekezztunk de megbeszeltuk hogy nem bannan ha jonne!! Beszelgettunk rola mar a nevek is meg voltak ha megis ugy alakul.

Sokat dolgozzunk es anyagilag jol is allunk .

Mikor kiderult orultunk de aztan jottek a veszekedesek vitak hogy ki mit inezzen semmire nincs idonk es en meg rosszul is voltam, de nem untatok senkit a reszletekkel. Vegulis ossze vesztunk es elkoltozott. Most apasagi vizsgalatott aka en meg annyira megalazonak erzem. Sirni tudnek mikor eszembe jut. Koteles vagyok ezt vegig csinalni?

Latni sem akarom , minden kapcsolatott megszakitanek vele en egyedul is fel tudom nevelni!!


2014. aug. 5. 11:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Jo amit irtal es normal esetbe en is hasonlot mondanek. De mostanaban egy mondat utan sirva fakadok es kiabalni kezdek, nem tudom mi van velem nagyon erzekeny es sertodekeny lettem.
2014. aug. 5. 11:57
 12/18 anonim ***** válasza:
34%
Igen tedd meg!bizonyítsd be annak a disznónak mégis csak apuka.Értem én ez neked egy kegyelem döfés volt,olyan ember sértett meg akinek nyitott könyv voltál.Most megvagy bántva(jogosan)de ne hagyd magadon eluralkodni a dühöt.csináltasson csak apaságit,neki ez fájni fog anyagilag.Röhögd ki, ami pedig a gyereknek jár az a gyereké,ne legyél már annyira sértett neki meg ne legyen jobb.vegye csak ki a részét a gyerekből ha máskép nem fizessen utána.Legalább havonta egyszer fonja már be a szemöldökét is nagy kínjába,mikor levonják a gy.tartást.Tudod az nevet aki a végén nevet.lesz neked igy is ép elég bajod,és ha a sors még nem rugott beléd,a gyerek csak annyira fog hasonlitani az apjára mint akit klónoztak.Ha akarnád se tudnád elfelejteni azt a disznót,mert minden nap látod a gyerekbe.Hát nem elég büntetés?csinosra öltözz fel,karodban a babával emelt fővel büszkén irány az apasági.oszt nézz át rajta mint a rongyon.
2014. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha ő az apa, akkor helyzeti előnyben vagy: bármit teszel, ő csak megalázottként kerülhet ki a dologból. Most a hormonok miatt látod sötéten a helyzetet, ez változni fog, nyugodj meg.
2014. aug. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
a dns teszt több száz ezer ha van rá pénze hát fizese, amúgy nem értem mit gondol 4 évig nem huzz gumit...
2014. aug. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Sógorkám szavaival élve: sz.rnibele. Itt csak egy valaki van megalázva és az az exed. És ami a legviccesebb, hogy magát alázza.

A gyerektartást ne mondd le. Ha nincs is rá szükséged jelenleg, akkor rakd félre. Beüthet a crack, de akár arra is jó lesz az a pénz hogy táborozzon a gyerek, vagy ha drágább hobbija lesz, mondjuk zene, egy jó minőségű hangszer nem két fillér.

2014. aug. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem higgadjatok le mindketten és ne csináljatok semmit. Olyat pláne ne, amit később megbántok, vagy ahonnan már nincs visszaút. Mert simán elképzelhetőnek tartom, hogy még kibékültök, pláne ha már megszületett a pici. Ha pedig mégsem, akkor miért ne maradhatnátok barátok?

(Mellesleg ha neked nem kell a pénze, akkor apaságit is felesleges, mert az általában a tartásdíj miatt szokták kérni az apák.)

2014. aug. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
30%

Egyre kevesebb a naív férfi, és az apa sohasem lehet biztos. Attól még, hogy a teszt azt mutatja, hogy ő az apa, nem jelenti azt, hogy soha nem csalták meg. És most nem az a fontos, hogy voltál-e mással, hanem az, hogy ő hogy érzi. Az élet magaláztatások sorozata, és erről a tesztről másnak nem is kell tudnia. Ha csak ez kell, hogy együtt maradjatok, akkor engedd meg. És utána éljetek boldogan. A bizalom nem születik, azért nap mint nap dolgozni kell. Nem keverendő a naívsággal. Most szerintem is beparáztatok mind a ketten, és neked még ott vannak a hormonok is. Dobd el a fenenagy feminista büszkeségedet, és próbáljatok meg kibékülni. Különben úgy fogsz járni, mint itt néhány válaszoló. 40+ éves magányos nőként fogsz itt érvelni a fiatal kicsit elbizonytalanott, terhes nőknek a válás mellett, a férfiak ellen. Ezt ugye nem akarod. :-)

Már megint egy házasság, és férj, mellé áltam. Említett hölgyem, kérem küldjétek a piros pacsikat.

2014. aug. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
35%

Szia. Nyugodj meg és adj időt magatoknak. Én abból a szempontból vagyok hasonló helyzetben, hogy a párommal én is összevesztem amikor jött a baba. Mi nem voltunk együtt régóta, ugyanígy "védekeztünk" (habár az ő kérésére). Ő nem akart babát, konkrétan tőle én sem. Viszont mondtam, hogyha összejön akkor megtartom. Elöző párommal orvosnál is jártam mert babát akartunk, azt mondták nekem, hogy nehezen jön össze a baba, hát vele nem így lett.

Ami hasonló szituáció, hogy a terhességem elején én is nagyon rosszul voltam, minden szempontból. Ő egyáltalán nem akarta ezt megérteni. Tényleg lelkileg, testileg ki voltam. Bár szerintem ő kereste is a lehetőséget, hogy összevesszen velem és elmehessen, nagyon úgy tűnt. Főleg, hogy miután elment rá 2 hétre új barátnője volt, meg hogy még utána mi történt azt el sem mesélem. Én depressziós lettem, nagyon. Orvoshoz is kellett mennem. Nem az volt a rossz, hogy ott hagyott, hanem az ahogyan azt megtette. Nagyon patkány volt, azóta is az.

Én nem tudom a te párod miért nem bízik meg benned, de ne foglalkozz vele... próbálj ne foglalkozni vele. Én nagyon szomorú vagyok, hogy a babámnak az első 6 hónapban, ami közös életünk egyik legboldogabb szakasza lehetett volna- neki mégis mindent át kellett élnie velem. Ne tedd ezt a babáddal. Ha apaságit akar, legyen. Te mindent a babáért tegyél amennyire tudsz. Főleg nehogy abba az állapotba kerülj, mint én, mert a babára sajnos a depresszió épp olyan hatással van,mintha innál vagy cigiznél terhesség alatt. A baj az, hogy semmit nem tudsz tenni ellene. nincs olyan, hogy abbahagyod, mert ez egy állapot.

Szerencsém volt és mindenki mellettem állt, a családom és a barátaim.

Nekem ami a legjobban fájt, hogy semennyire nem tisztelt, mint a gyermeke anyját és nagyon mélyen megsértett a nőiességemben. Igen, ez nagyon fáj. Ez a legrosszabb, amikor egy kicsi élet ott dobog a szíved alatt és nem kapod meg a tiszteletet, a szeretetet, mint anya, sőt meg is próbálnak megalázni abban. Szörnyű. Valójában nem férfi aki megteszi ezt egy nővel. Nem tudok mit mondani a párodra, én most elfogult vagyok ez ügyben.

Én azóta tudom, hogy mennyire más egy olyan férfi társaságában lenni aki ebben az állapotban is és egyébként is odafigyel Rád és mennyire rossz döntés volt, hogy az "apával" bármikor is kezdtem. Csak hát sajnos "bajban ismerkszik meg az ember". :-( Úgyhogy azokra koncentrálj akik megérdemlik,mert valóban szeretnek. Az ő társaságukban meg fogsz nyugodni és rá fogsz jönni, hogy mindez nem Neked megalázó, hanem neki és ezek helyett az anyaságod lesz fontos. Fel a fejjel.

2014. szept. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!