Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Próbálkozzak az újrakezdéssel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak az újrakezdéssel, vagy ne?

Figyelt kérdés
2 év után,teljesen értelmetlenül szakitottunk a vőlegényemmel.mindketten túl vagyunk egy váláson,én 39 éves két gyerekkel,ő 42 egy gyerekkel.Mindketten tudtuk az első perctől kezdve,hogy egymásnak vagyunk teremtve,szerelem volt első látásra..aztán mégis értelmetlen büszkeség miatt vége lett mindennek,pedig már épültek a gyerekszobák.Ő azóta összejött egy semmi kis nőcskével,amit hangoztat is mindenfelé.hogy csak fájdalom enyhitésre szolgál,tudom,hogy nem versenytárs,nem is igazán zavar,hanem a tudat,hogy az exem arra vár,hogy én kezdeményezzem a bekülést,én meg persze forditva.A kérdésem..irjak e neki és valljam e be ,hogy nélküle az életem csak vegetálás,vele akarom leélni az életemet.Ez lenne e gyengeség,vagy az ha meg sem próbalom helyrehozni a dolgokat???Mindig a ferfi feladata a békülés és kezdeményezés?Megér egy próbát,vagy próbáljak tullépni rajta(eddig nem sikerült,5 hónapja)?megalázom magam,ha megirom az érzéseimet,vagy inkább bátor leszek,mert nem adom fel?Ti mit tennétek?Férfiak és nők véleményét is várom!!!!Köszi:)

2014. aug. 18. 14:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
20km van ,volt közöttünk..én utaztam a gyerekekkel minden hétvégén,szabadság alatt,szünidőben stb...elkezdtünk épitkezni..egyre sürübben voltak pár napos időszakai amikor nem jelentkezett,nem válaszolt sem az üzeneteimre,sem telefonra.én ezt nem tudtam kezelni..próbáltam beszélni róla,hogy ilyenkor mi történik,de mindig azt mondta felfújom a dolgokat..aztán utolsó alkalommal nem jelentkezett egy hétig.én irtam neki,hogy mi a baj?válasz azóta sem érkezett,igy megirtam neki,hogy nem birom ezt tovább,megyek és hazapakolok.mire odaértem ő a fia szerint elment a barázjához,mert állitólag nem birta volna végignézni, ahogy elmegyek...ennyi röviden
2014. aug. 18. 16:54
 12/15 anonim ***** válasza:
53%
Ha kellettél volna valóban a férfinek utánad ment volna. Én biztos, hogy nem írnék azok után, hogy így nyilvánul meg a fazon.A következő nőcinek rólad fogja ugyan azt mondani, mint az általad említett nőről karattyol?
2014. aug. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ő igy állt hozzád meg sz@rt rád meg úgy mindenre? Hát akkor ez más tészta, én nem tűrném ezt a viselkedést, ha fontos lennél neki akkor már a küszöböt kaparná. Itt neki kéne bocsánatot kérnie, de ő ehelyett nőzik. Ebben az esetben NE próbálkozz, erre az emberre nem lehet társként számítani, keress jobbat ;)
2014. aug. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
ok.köszi!!!!Azt hiszem ténylegg jobbat érdemlek:)
2014. aug. 19. 13:50
 15/15 anonim ***** válasza:

Lóf.szt a s.gg.dbe!

Írd meg azt a szerencsétlen levelet,vagy még jobb,ha beszélsz vele! Tudod egyátalán nem szégyen,ha egy szerelmes ember újrapróbálkozik a másiknál. Azt csak a többi ember irígysége sarkallja megálljra.

Van az LGT-nek egy régi száma: Nem adom fel...

Te se add fel!

2014. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!