Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tehetek az ellen valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetek az ellen valamit, hogy az 5 éves kislányomat a volt férjem a 2hetente történő láthatások alkalmával rendszeresen mindenfajta rockkoncertekre viszi (Ossián, Kárpátia, . Hasonlók, bárhol az országban?

Figyelt kérdés
A gyermek éjszakázik, nem piheni ki magát, neki nem való dalszövegeket énekel (melyeket persze nem ért), éjszaka autóban alszik hazafele, és még hadd ne soroljam.

2014. okt. 11. 21:44
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
56%
Ennyi álszent embert... Ha egyszer-egyszer elviszi, semmi baja nem lesz.
2014. okt. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
64%

Habár én a saját gyerekeimet nem vinném - engem is akadályozna a szórakozásban, és folyamatosan vigyázni kellene rájuk - szoktam látni koncerteken apukákat vagy párokat gyerekekkel a nyakukban.


Hátul állnak általában, ahol nem olyan hangos a zene sem, a gyerekek is élvezik, plusz egy koncert kb. 1, maximum 2 óra, és sokszor 6-kor vagy 7-kor kezdenek. Így még bőven időben otthon vannak...

2014. okt. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
64%
azt sem értem, hogy engedhetik be a gyereket egyáltalán egy ilyen koncertre. kettő pedig, hogy a hallásában is kárt tehet, és tesz is nyilván.
2014. okt. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
66%
Mivel másabb, ha otthon éjszakázik a gyerek? A párom gyereke, ha nála van, mindig későn fekszik, bár az anyjáéknál sincs ágyban 10 előtt. Páromnál éjfél körül van fekvés, addig hiperaktív a gyerek, addigra dől ki. Másnap alszik 8-9-ig, és semmi baja, pörög tovább. Miért lenne már fáradt? Másnap kiverik az ágyból hajnalban? Nyilván nem, mert apuék is alszanak a buli után... A dalszöveg már más kérdés, ez tényleg ciki, hogy ilyeneket dúdol a gyerek. Igazából szerintem nincs megoldás, csak a nagyon drasztikus, bírósági úton eltiltod a gyereket az apjától.
2014. okt. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
62%
Mekkora álszent szülök vannak itt. Egyszer-egyszer elviszi egy koncertre és máris szemét,szar és beteg alak az apja,emberek ez szánalmas! 1. Az ország legtöbb területén este 10 órakor vége van a koncerteknek mert utána már csendháborítás van. 2.Ezeket az együtteseket ismerem és semmi olyan nincs a szövegükben ami kivetni való lenne,sem rossz. Az más hogy kimondják az igazat. 3.Látok kisgyermekes szülőket koncerteken,motoros találkozókon is,és a gyerekek élvezik a bulit. A kedves kérdező véletlenül (vagy direkt) elfelejtette oda írni hogy milyen rendszerességgel viszi az apukája a kislányt. Engem is vittek a szüleim koncertre,én is aludtam a kocsiban és élveztem,nem lett semmi bajom. A sok álszent kommentelő mielőtt leszólná a zenekarokat,a zenét stb. hallgassa meg és utána alkosson véleményt ne látatlanul.
2014. okt. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
53%

"Mekkora álszent szülök vannak itt. Egyszer-egyszer elviszi egy koncertre és máris szemét,szar és beteg alak az apja,emberek ez szánalmas!"

Ha egyszer-egyszer vinné el, azzal szerintem sem lenne baj, de a kérdező szerint ez rendszeres - igaz, nem lehet tudni, hogy ez mennyire van eltúlozva. Nekem hétéves fiam van, volt már velünk kint Rockmaratonon, de NAPPAL. Ott volt két órát, direkt olyan koncertre vittük, amit ő is szeret, azt végig is hallgatta, utána ettünk egyet, aztán elvittük a nagymamához, mi meg visszamentünk bulizni. Erre elvittük, mert rágta a fülünket, hogy látni akarja, hova megyünk, és úgy ítéltük meg, hogy ez neki sem ártalmas, hiszen a legrosszabb, ami történhet, az az, hogy unja a koncertet, de akkor meg maximum elvisszük sétálni. Viszont éjszakára még most, hétévesen sem vinném koncertre, nem ám ötévesen. Akár könyörög érte, akár nem. Igazából érdekelne a kérdező volt férjének az indíttatása is. Azért viszi a gyereket koncertre, mert neki mehetnékje van, vagy a haveroknak akarja mutogatni a gyereket, meg hogy milyen vagány, hogy a gyerek is ott van vele? Vagy úgy gondolja, hogy ezzel ő most "nevel"? Bármelyikről is legyen szó, elég gyerekes gondolkodásra vall. Mert mondom, egyszer elvinni még nem lenne akkora gáz, mondván, hogy "na, ilyet is lásson a gyerek", de hogy rendszeresen, az szerintem túlzás.

2014. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Érdeklődésképpen a gyámhivatalnál megkérdezheted. Sajnos az apa bárhová elviheti a gyereket, ha kedve úgy hozza elveheti a telefonját ha nagyobb lesz. Ha nem veszélyezteti a gyereke testi épségét vagy nem történik valami baja nem foglalkoznak vele. Hadd vigye Kárpátia koncertre a történelem könyvek úgysem írnak arról amiket ott énekelnek. A magyarság tudata alakul majd a gyereknek. Persze egy 5 éves még kicsi ahhoz, hogy megértse, de majd megedződik.
2014. okt. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
72%
Kifejezetten rockzenekedvelő kisgyerekes anyuka vagyok.A gyereknek este az ágyban a helye,nem üvöltöző részeg emberek között.Néhanapján belefér hogy fennmaradjon,mert buli,de legyen az gyereknek való program,csillaghullás,tüzijáték,szalonnasütés a felnőttekkel,lagzi.Nem Ossián stb.Ráér még.
2014. okt. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Atya Ég!!!! Normális, nagy arc, embert farag a lányából????? Köszönöm, de nem ilyen embert akarok az 5 éves kiegyensúlyozott lányomból. Nem tudom mi lenne a világgal , ha minden gyerek, tinédzser azt tehetne, ami neki tetszik. A rendszeres szó is sokat elárul! Amúgy nincs vége 10-kor, és ha adott koncertek az országban bárhol vannak, oda akár 100km-eket utazva oda és vissza több óra. DE tényleg vitát nyitni erről felesleges. Köszönöm a fejlődést elősegítő válaszokat! Szép napot mindenkinek!
2014. okt. 13. 12:36
 20/32 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem nem tehetsz semmit ellen, de add meg a volt férjed telefonszámát ;)))

(Amúgy én is vinni fogom a gyerekem Kárpátiára, amikor vagyok koncerten, mindig vannak kiskölykök is, és élvezik :)

27/L

2014. okt. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!