Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tehetek az ellen valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetek az ellen valamit, hogy az 5 éves kislányomat a volt férjem a 2hetente történő láthatások alkalmával rendszeresen mindenfajta rockkoncertekre viszi (Ossián, Kárpátia, . Hasonlók, bárhol az országban?

Figyelt kérdés
A gyermek éjszakázik, nem piheni ki magát, neki nem való dalszövegeket énekel (melyeket persze nem ért), éjszaka autóban alszik hazafele, és még hadd ne soroljam.

2014. okt. 11. 21:44
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
54%
Szólt talán a lányod, hogy zavarja?
2014. okt. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
23%

Ha nekem gyerekem lesz, én is vinni fogom metálkoncertekre! :D


Éjszakázik? És ha otthon vannak, mi a garancia arra, hogy este 8-kor már az igazak álmát alussza a gyerek? :D Lehet hogy ott meg annyira belemerülnek a közös játékba, mese nézésbe stb., hogy fel se tűnik és már éjfél van.

Amúgy ha a gyereknek nem tetszene, tuti jelezné sírással, toporzékolással, de ha nem műveli ezt, valószínűleg élvezi az előadást és apuka társaságát.


Én inkább örülnék annak, hogy jól megvan az apjával a kislány, szeretik egymást és a közös programokat!


Egy férfi kollégám szintén elvált apuka, és amikor nála van a fia, aki szintén ovis, ők is sokszor fent maradnak éjfélig is akár. Szoktak ők is rendezvényekre járni, és a gyerek élvezi!


Ne legyünk már ennyire álszentek.


29N

2014. okt. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
39%
:D :D :D:D :D:D
2014. nov. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem anyuka egyszerűen anyuka csak irigykedik, hogy a lánya apukával is szívesen tölti az idejét! :D Ha pedig énekli a gyerkőc a dalszövegeket, akkor majdnem biztos, hogy élvezi ezeket a koncerteket. :D Az Ossian és a Kárpátia pedig nem szedett-vetett zenészek, jó pár éve zenélnek és nem is rosszul!Időtálló zene, tartalmas szövegekkel! És mi van akkor, ha a kocsiban alszik??? Unokahúgom, aki 4,5 éves, szintén szokott aludni a kocsiban. Összedől a világ?
2014. nov. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Hahaha, a Kárpátia és a tartalmas szöveg egy mondatban, ez k*vajó :D
2014. nov. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
49%

Kedves 68%-oska, nem véletlenül vagy Te csak 68%-oska...:DDD


Hallgattál már egyáltalán Ossiant vagy Kárpátiát...?


A válaszod alapján nem úgy tűnik.

2014. dec. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
A kislány akar menni vagy nem? Ez nagyban befolyásolja a dolgokat. Azért ha kéthetente rendszeresen viszi, az nem biztos, hogy túl jó, viszont évente 1-2 alkalom szerintem belefér. Én is járok Kárpátia, Ossian koncertekre, és szoktak lenni gyerekek (egész picik is), és szokták szeretni. Én ha lesz gyermekem, és szeretne velem jönni, el fogom vinni, nem fogok nemet mondani neki. Tény és való, hogy vannak azért lökdösődések, részegek is szép számmal a koncerteken, de ha már gyerekkel megyek, úgyis vigyázok rá nagyon. Aztán ha nem tetszik neki, nem megyünk többet. Nekem ez a véleményem :)
2014. dec. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
idén októberben vitte el párom, lányom apukája Kárpátia koncertre a gyerekünket, sőt én vettem a jegyeket nekik meglepiként, ráadásul egyenpólót is készítettem nekik, elől Kárpátiás motivum, hátul 100%magyar felírat. kicsi kora óta imádja a zenekart és ahogy mesélte az élményeket koncert után,. felbecsülhetetlen :)
2015. jan. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
ja, 2,5 éves a lányom :)
2015. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Ez a 100% magyarozás már eleve a szánalmas kategóriát veri, felülről :D
2015. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!