Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Menjek vagy maradjak? Az idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy maradjak? Az idő vajon segít eldönteni?

Figyelt kérdés

Sajnos eltalált Ámor nyila!Nem is akárhogy! Júniusban 2 hét alatt beleszerettem valakibe, viszonozta!

Nekem feleségem és gyerekeim (4, 7 éves) vannak, Ő az esküvőét mondta le miattam! (Elvált, van egy fia)

A születésnapomon nem bírtam magamban tartani a dolgot, bevallottam a feleségemnek, hogy mi a helyzet! (nem volt csók sem eddig az illetővel)

Próbáltam letenni róla, igyekeztem kerülni, de nem ment! 1 hónappal később elköltöztem otthonról (nem az illetőhöz)!

Borzalmas volt, hihetetlen hiányt éreztem, de az a valami nem hagyott nyugodni!

Annyi mindenben passzol hozzám a hőn áhított Hölgy, nem tudok olyat mondani, amiben nem egyezne a véleményünk! (tudom, a rózsaszín köd stb…)

Jött a lelkiismeret furdalás, hogy család vagy szerelem…

Mit tehet ilyenkor az ember? Hihetetlen, amin keresztül mentünk..!

Mindenki az utolsókat húzza!

A feleségem szeretne visszakapni, én azt érzem szeretem, de nem úgy!

Úgy érzem a sex is gondot jelenthet! (érzelmi kötödésnél én nem tudok bárkivel) Azt mondta, hogy ha úgy érzem elenged, menjek…..!

A másik illető azt mondta, hogy szüneteltessük a beszélgetéseket, találkákat! Döntsem el kit szeretnék!

Sajnos nagyon sokszor bántottam meg, mégis kitart mellettem! Azt hiszem én a gyerekeim „elvesztését” nem tudom feldolgozni! (mintaapának tartottak eddig)

Bár ő megígérte, hogy anyjuk helyett anyjuk lesz és tudom, hogy így is lenne!

Tudom, ilyenkor azt javasolják, hogy az idő majd eldönti!

5 hónap alatt kb 35 kg-tól szabadultunk meg!

Lassan felemészt ez az egész……


2014. nov. 18. 10:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
90%
Arra gondolj,amikor már hétköznapivá,megszokottá váltok egymásnak, hogy akkor is megérte -e neked a nyugodt családi életedet feladni?Igy szokott lenni,amikor a családok boldogságban élnek, kell egy 3.-ik, hogy belemásszon.A hölgy elvált,vajon miért?
2014. nov. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Neked a 17.-ik szazadban kellett volna elned, de viccen kivul a legjobb az ha merlegre teszed h mit veszitesz es mit nyersz.


Mi az ami a felesegedben nelkulozhetetlen es mi nem az?


A gyerekeket mint tenyezot azert ne keverd bele, mert csak a gyerek miatt nem erdemes maradni mert nem tudod oket ugy boldogga tenni ha te boldogtalan vagy:-))


Szoval csak a ket no belso tulajdonsagaira osszpontosits de leginkabb az erzelmeidre fokuszalj.Ebben a sztoriban eleg sok moralisan zavaro dolog van, de ami egy kicsit szurrealissa teszi az az, h a kiszemelt no el meg soha nem csokoloztal, szeretkeztel....lehet h total inkompatibilsek vagytok ahhoz, h egybol borits erte egy csaladot:-)))


Szoval el lehet menni ki lehet probalni de a hazassag nem egy jatszoter amin ki -be lehet setalni akkor amikor kedved tartja:-))))

2014. nov. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

ez a tipikus "elérhetetlen" varázsa.

csak akkor múlna el, amikor már együtt is élnél az illetővel.

a férfiak amúgy is hajlamosak a saját érzéseiket másokra vetíteni, pl hőn vágynak egy nő után(akár feleségre a távkapscolatban)amikor meg együtt vannak, sorozatban "csalódik"pl veszekednek, semmi nemjó, de külön meg meghalna érte.


ez inkább fiataloknál jellemző félre is lépnek, bánják, hogy egy jól működő kapcsolatot dobnak fel miatta, de nem bírtak magukkal, ez nagyon magas szinten erős érzés.életeket vág tönkre.

2014. nov. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
*és tényleg mintaférfiakkal történik meg, akik nem hűtlen típusok, álmukban sem tudták, hogy ilyen létezik.ezért nem árt tapasztaltabbhoz hozzámenni, aki már átesett ilyesmin és tudja mi a dörgés.
2014. nov. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

A gyerekeknek nem jó, ha otthon feszült a légkör. Én tudom, mert így nőttem fel, és akárhogy szerettem volna gyerekként, én gyerekként nem tehettem semmit, és képzeld, sokszor még nekem volt bűntudatom, amiért otthon valami nem volt rendben, pedig nem én voltam a hibás. Az ok mindegy, nálunk eléggé összetett.


Mérlegeld, hogyan tudod a gyerekeidnek a legjobbat, a leginkább kiegyensúlyozott légkört biztosítani, és az lesz mindenkinek a legjobb, csak dönts minél előbb.

2014. nov. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
88%

Ezen gondolkodj el

- mennyit er a hazastarsi szerelmed a huseged es a csaladod?

- milyen ferfi az milyen apa aki felrugja egy pill langolas miatt a csaladjat?

- anyja lenne a gyerekeidnek az uj szerelmed? erre nincs szugseg van a geyrekeidnek sajat anyjuk.

Legy esznel a kisertes mindig jon es jonni fog nem erdemes a hazassagod a csaladod kockara tenni ezert.

A csalad egy ferfi eleteben a legfontosabb ezert o felelos ez a te felelosseged rajtad fogja mindenki szmaon kerni.

Egesz eletedben el kell majd a gyerekeid fele szamolnod miert hagytad el oket egy masik no miatt?? miert rugtad fel ahazassgod a csaladot miert tetted oket csonka csalad gyerekeiert?

2014. nov. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
41%
Miért nem költöztetek össze az új hölggyel?
2014. nov. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
54%

elozo bolond vagy? arra biztatsz egy hazas ket gyerekes ferfit hogy batyuzzon ossze a lelendo szeretojevel??

Hova megy ez a vilag???

2014. nov. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen a szerelem. Az ember lefogy. :-))

Akkor van baj, ha közben a család is "elfogy" az ember körül.


Ha döntésképtelen vagy, az jellemgyengeség.


A nőknek meg az erős férfi kell.


Ha a végén két szék között a pad alá esel, akkor tudd, hogy miért.


A feleséged már csalódott benned, valóban nem biztos, hogy visszafogad, mert nem akar a szerelmi bánatban tengődő férjének a házi cselédje lenni.


A másik még nem csalódott. Talán majd fog.

2014. nov. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Garry Chapman: A szerelem pszichológiája

Megvolt, rengeteget olvastam a témában!

Kár, hogy nem vitt előbbre!


Anyjuk helyett anyjuk, ezt én írtam ide így az érthetőség és a hozzáállás miatt, szó szerint nem ez hangzott el....

Pozitív dolgokon átmentünk, negatívról inkább nem beszélek, hihetetlen, hogy miken kellett keresztülmennünk!

Kompatibilisek vagyunk!

20 éve vagyok a párommal, soha nem csaltam meg, nem hittem, hogy megtörténhet ilyesmi velem, sajnos megtörtént....

2014. nov. 18. 13:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!