Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Menjek vagy maradjak? Az idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy maradjak? Az idő vajon segít eldönteni?

Figyelt kérdés

Sajnos eltalált Ámor nyila!Nem is akárhogy! Júniusban 2 hét alatt beleszerettem valakibe, viszonozta!

Nekem feleségem és gyerekeim (4, 7 éves) vannak, Ő az esküvőét mondta le miattam! (Elvált, van egy fia)

A születésnapomon nem bírtam magamban tartani a dolgot, bevallottam a feleségemnek, hogy mi a helyzet! (nem volt csók sem eddig az illetővel)

Próbáltam letenni róla, igyekeztem kerülni, de nem ment! 1 hónappal később elköltöztem otthonról (nem az illetőhöz)!

Borzalmas volt, hihetetlen hiányt éreztem, de az a valami nem hagyott nyugodni!

Annyi mindenben passzol hozzám a hőn áhított Hölgy, nem tudok olyat mondani, amiben nem egyezne a véleményünk! (tudom, a rózsaszín köd stb…)

Jött a lelkiismeret furdalás, hogy család vagy szerelem…

Mit tehet ilyenkor az ember? Hihetetlen, amin keresztül mentünk..!

Mindenki az utolsókat húzza!

A feleségem szeretne visszakapni, én azt érzem szeretem, de nem úgy!

Úgy érzem a sex is gondot jelenthet! (érzelmi kötödésnél én nem tudok bárkivel) Azt mondta, hogy ha úgy érzem elenged, menjek…..!

A másik illető azt mondta, hogy szüneteltessük a beszélgetéseket, találkákat! Döntsem el kit szeretnék!

Sajnos nagyon sokszor bántottam meg, mégis kitart mellettem! Azt hiszem én a gyerekeim „elvesztését” nem tudom feldolgozni! (mintaapának tartottak eddig)

Bár ő megígérte, hogy anyjuk helyett anyjuk lesz és tudom, hogy így is lenne!

Tudom, ilyenkor azt javasolják, hogy az idő majd eldönti!

5 hónap alatt kb 35 kg-tól szabadultunk meg!

Lassan felemészt ez az egész……


2014. nov. 18. 10:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, az egész olyan éretlen.
2014. nov. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem.

Akkor most mégiscsak voltatok együtt?

2014. nov. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
90%

Az a helyzet kedves kérdező,hogy az esetek 90%-ban a férfi vissza sírná magát a feleségéhez egy ilyen esetben.Sok ilyet láttam már a környezetembe is.1-2 évig lehet még jó is lenne a dolog,de ahogy leszáll a köd,majd ugyan ott lennél,szürke hézköznapok,kiélnéd magad a kis nöcivel,majd lehet ő dobna téged,vagy te vágynál vissza a családodhoz.Én a környezetembe sok ilyennek voltam tanuja sajnos,mindig azt láttam hogy ideig óráig rendben volt a dolog,majd amikor kezdett kitisztulni a fej,akkor kapcsoltak,hogy hát nem volna rossz vissza menni a családhoz.Abba is gondolj bele,hogy a nő lehet kidob idővel,a feleséged nem fogad vissza téged,majd ott állsz egyedül,bűntudattal,elb..szott élettel.Kell ez neked egy b..szásért?Megért annyit?Lehet ha lefeküdnél vele,már el is múlna az egész.Komolyan inkább verd ki a farkad 4-szer egymás után,gondold azt hogy jól megdugod azt a nőt,lehet már ez is elég lenne ahhoz hogy ne akarjál tőle semmit.Én is voltam már így.

Amúgy igaza van aki azt írta,neked a 17- századba kellett volna születned vagy nem tudom.Szerintem hagyd azt a nőt,töröld ki a fejedből.

2014. nov. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Voltunk együtt, a dolog bevallásáig nem!
2014. nov. 18. 17:36
 25/28 anonim ***** válasza:
52%

Ha neked ennyit meger a csaladod de ne feledd mindennek ara van semmit nem tehetsz kovetkezmeny nelkul.

Amit most teszel az nagy bun es bun bunt szul.

Kesobb ezt az elet visszaadja majd neked

2014. nov. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
46%

Figyelj kérdezõ, egyet tanácsolok neked, hogy maradj a házasságodban!Ilyen korban is lehet szerelmesnek lenni,sõt még fájdalmasabb is,de nem éri meg,mert visszafogod sirni a multadat!

Viszont,ha a feleséged azt mondta, hogy elenged,akkor már neki sem jelentesz sokat!

2014. nov. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
sikerült döntened?
2014. nov. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ha felszáll a rózsaszín köd akkor előfordulhat, hogy jön majd a következő...
2014. dec. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!