Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kisemmizem ezzel a gyerekeim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisemmizem ezzel a gyerekeim? Lekéne mondjak a fél házról mert nem én fizettem a hitelt?

Figyelt kérdés

A volt feleségem fizette a lakáshitelt,és most eladáskor kérem a részem.


Ő kapta meg a kizárólagos lakáshasználatot,de nem fizetett nekem lakàshasználatot az én részemre. Ő és az új férje fizették a lakáshitelt. Én a tulajdonrészemről nem mondtam le,gyerektartást fizetek rendesen.


Az exemék eladják a lakást,a hitel vissza fizetése után is marad a lakás árából 8 millió. Ők úgy gondolták hogy az új férje öröksége és a 8 millió elég egy nagyobb ház megvételére.


Én azonban kérem a nekem járó 4 milliót. Exem szerint ezzel a gyerekeim fosztom ki,mert nem örökölnek majd utánam semmit,ezzel kisemmizem őket. Nekem nincs is annyira szükségem erre a pénzre,mondjak le róla.


Valóban nincs égető szükségem a pénzre,de nem akarom azt se h exem új lakásában álljon.


2015. ápr. 23. 09:57
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
64%

Bocs az offért,de ha ki lett fizetve a hitel,akkor neked már ugye nem kell fizetned a törlesztő felét,neki viszont igen a lakáshasználati díjat!

Általában anyuka párti vagyok -anyuka lévén- de én meglobogtatnám neki a gondolatot.

2015. ápr. 25. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:

Még nincs kifizetve,még nincs alá irva az adásvételi.



A dolog egyébként úgy áll h exem ügyvédhez fordul,pereskedni akar,mert csak azt látja h én nem fizettem a törlesztő felét. Azt nem h neki mit kellett volna fizetnie.

Remélem olyan ügyvédet választ aki lebeszéli a perről,nekem nincs kedvem bíróságra járkálni.

2015. ápr. 25. 05:18
 43/43 anonim ***** válasza:
Lesz per kérdező?
2015. máj. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!