Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem nem először megütött,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nem először megütött, elhagytam, erre én vagyok a szajha? Miért kell ennyire igazságtalannak lenni?

Figyelt kérdés
A környezetemben (majdnem) mindenki engem szapul , pedig nem csináltam semmit . Miért ilyen bunkók az emberek?

2016. júl. 17. 22:10
1 2 3
 11/27 Gotland ***** válasza:
79%

ma 22:24


Ha engem megcsalna a feleségem, nem ütném meg. Csak egy kis-és puhafarkú férfi üt meg egy nőt.

Ha téged például megcsaltak, és úgy érzed nem te voltál a hibás, mert te maga vagy a megtestesült csaszi, akkor indulj add be a válópert, keress jobb feleséget. - Ha tényleg akkora csaszi vagy, biztos minden sarkon 100 nő fog rád akadni. Ne pedig verekedj, mert ahogy írtam, abból csak az jön le, hogy egy puhafarkú nyomi vagy.


Gerinctelen és szánalmas minden olyan férfi, aki annyira gyenge jellem, hogy csak fizikai erőszakkal tud felülkerekedni egy problémán.

2016. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ez pont ugyanaz, mint amikor a gyerekek csúfolódnak, nem kell neki nagyobb jelentőséget tulajdonítani. Bármelyik értelmes felnőtt nő elhagyná a férjét/barátját, ha az verni kezdené.
2016. júl. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
5%

Hát igen a "férfiak" között is vannak, akik gondolkodás nélkül ítélkeznek.


De látod igazam van. Itt majdnem mindenki a te oldaladon áll, és a férjedet szapulja.

Nekik elég volt, hogy egyoldalúan hallják a 3 mondatos "történetedet".


Még mindig az a kérdés, hogy mire mész, a téged pártoló, és a férfiakat gyűlölködő válaszokkal?

2016. júl. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Gotland ***** válasza:
74%

ma 22:51

Férfi vagyok én is, aranyvirágbogár.

Mégis elítélem a gerinctelen férfitársaimat, akik kezet emelnek egy nőre.

Tudom, hogy direktben nem fogod fel senkinek a mondanivalóját, de attól még szánalmas vagy.

2016. júl. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Miért ütött meg?

Eleve agresszív? Ha igen, ez mikor derült ki, és miért nem léptél már akkor?

Valamilyen szer hatására viselkedik így? Ha ez a helyzet, próbáltatok tenni valamit ellene?

Esetleg pszichés betegség okozza nála az agressziót? Ha ez lenne a helyzet, kezelik?

stb. stb. stb.


off: Sokkal több embernek kellene lépnie családon belüli erőszak miatt, tökmindegy, ki az áldozat, és ki a bántó fél. Sokkal kevesebb tragédia történne, ha az emberek időben felismernék a problémát, és az erre utaló jeleket, és nem hagynák eldurvulni.

2016. júl. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
2016. júl. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
3%

#14 Férfi vagyok én is, aranyvirágbogár.


Ki lehet, olyan gerinctelen, hogy ha a felesége, rendszeresen ilyeneket mond neki, akkor megüti? A kérdés, és a válasz között nem telt el 1 perc. Ez nem egy kedves, türelmes ember reakciója.


[link]


Te biztos különb vagy, és erre sem ütnél. Főleg nem egy nőt. Figyelembe véve azt is, hogy ha így reagál, akkor a vérmérséklete is biztos rendben van, kedves, és figyelmes. Sosem tesz olyant, amitől egy embernek férfinak/nőnek, esetleg elszállna az agya.

Te biztos egy olyan ember vagy, akit nyugodtan lehet alázni, szidalmazni, mert biztosan nem fogsz "kiakadni", és esetleg olyat tenni, vagy mondani amit nem kéne.

A helyedben azért elgondolkodnék rajta, hogy ki a szánalmas.


FONTOS!!!

Elítélem az erőszakot! És elítélem a kettős mércét is. Elítélem az azonnali, információ nélküli ítélkezést is! Továbbá elítélem a rasszizmust is, ami a férfiak ellen folyik.


Jöhetnek a további szidalmak, de attól még a tények, tények maradnak.

2016. júl. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
45%

A két kérdésre adott válaszok is elgondolkodtatóak, főleg ha a kettős mércéről beszélünk.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcsa..

2016. júl. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Az utóbbi 2 évben kezdődött, de előtte is sokat veszekedtünk...De ha valaki elhagyja a férjét az csak azért lehet mert félrelépett ?? Elég mélyen vannak azok a férfiak akik azt hiszik MINDEN nő q.rva. Most utóljára pl. azért veszekedtű
2016. júl. 18. 10:21
 20/27 A kérdező kommentje:
mert összebarátkoztam az új kolléganőmmel és őt zavarja.Nem is maradt már szinte egy barátnőm sem.Most ezért vágott orrba kètszer.A 2 éves kisfiunk meg a másik szobában volt.
2016. júl. 18. 10:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!