Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem nem először megütött,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nem először megütött, elhagytam, erre én vagyok a szajha? Miért kell ennyire igazságtalannak lenni?

Figyelt kérdés
A környezetemben (majdnem) mindenki engem szapul , pedig nem csináltam semmit . Miért ilyen bunkók az emberek?

2016. júl. 17. 22:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

Nem inkább azért, mert ordítottál, és lekezelő voltál vele? Persze nem kéne ezt csinálnia. Nem ez a megoldás, ahogy az sem, hogy veszekedéskor nem tudod hol a határ.

Ha még nem váltatok el, akkor nem kéne megpróbálnotok helyrehozni?

Hidd el nem az új barátnőd zavarja. Megingott a bizalma valamiért. Talán 2 éve? Az most mindegy, hogy vélt, vagy valós okokból következett be a bizalomvesztés.

De azt sem értem, hogy miért nem léptél le az első veszekedésnél? Az lett volna ám az igazán bátor, példamutató dolog!

Hidd el, én sem akarlak bántani!!! Csak nehéz megértenem, hogy hogy fordulhat elő az, hogy egy ember, akivel elvetetted magad, szerda reggelre, minden ok nélkül egy agresszív állat lesz. Valami okának lenni kell! Akkor is, ha nem vetted észre.

Nem nulláztatom le a százalékomat. Ha nem csak sajnáltatni akarod magad, akkor engem érdekelne a teljes történeted, privátban.

2016. júl. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
21-es akkor a te felfogasod szerint ha félig agyonverem a gyerekem, kórházba kerül, biztos volt okom rá ? Elvégre ok nélkül senk sem rugdossa meg a gyerekét...Biztos visszabeszélt...Akkor az ő hibája, magára vessen. Az ilyen személyek miatt tart ott a világ ahol tart.
2016. júl. 18. 13:30
 23/27 anonim ***** válasza:

Semmi ilyesmit nem írtam. Olyanokat olvasol, ami nincs odaírva. Én nem az agyonverésről beszélek, és főleg nem a gyerekverésről. Arról a statisztika már kimondta, hogy több nő veri rendszeresen a gyerekét, mint férfi. De csak az kap nagy hírverést, ha a férfi tesz ilyent. Ez is csak azért, mert a férfigyűlölő feminácik kiabálnak, amíg a férfiak csendben tűrnek. Csak azzal nem dicsekednek, hogy ők idegesítették a férjüket annyira, hogy ezt tették. "Csinálj már valamit, te vagy az apja!"


A reakciód, és a félremagyarázásod mindent elárult. Szegény férjed, biztos régóta próbált veled szót érteni, csak te az ő szavait sem hallottad, és teljesen mást értettél belőle, mint amit mondott. Lehet, hogy másnak is elszállna az agya tőled, nem csak annak, akit naponta terrorizálsz. Kezdem úgy érezni, hogy az elsőt te ütötted, ő "csak" visszaütött. Kihoztad belőle az állatot, és most hogy sikerült, fel vagy háborodva. Az is tény (statisztika), hogy sokkal több nő üti, és lelkileg terrorizálja a férjét, mint fordítva. Ezt vajon miért nem hangoztatjátok? Ezt miért bagatelizáljátok el? És miért a férfit okoljátok ezért is? De ha visszaüt, akkor nagy baj van.


Nem, nem kellett volna megütnie. Hanem még évekkel ezelőt ki kellett volna dobnia téged. Most boldogan élhetne egy másik nővel, aki arról áradozna, hogy milyen kedves, és jó ember. És még mindig ugyanarról a férfiről van szó.


Nagyot hibázott, hogy belédszeretett, de most megkapja a büntetését.


Jöhet, az "áldozathibáztatás". Szerintem is a mozdonyvezetőt kell elítélni, amiért meghalt az eber az autóban, aki a tilos jelzés ellenére ráment a sínekre.


Az ilyen nők miatt utáják a férfiak a nőket, és az ilyen nők miatt nem hajlandóak megnősülni. És az ilyen nők miatt, gyalogol a társadalmunk a vesztébe, azoknak a férfiaknak a segítségével, akik bármit megadnak egy esetleges lukért. Az ilyen nők miatt nem találnak társat a rendes nők sem.

Tényleg megérett a világ a pusztulásra.

2016. júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Akkor ha egy nő csalja a férjét a férfi biztos kirovokálta. Szegény nő évekig el volt hanyagolva, hiába próbált szótérteni a férfival, hogy törödjön többet vele, semmi haszna . Ha egy nő megkap mindent egy házasságban nem lép félre. Szegény nő csendben tűrt míg képtelen volt másnál vígasztalódni. A férje kényszerítette bele, minden fontosabb volt neki a feleségénél. Ő most csak megkapja a törődést ami jár neki, csak èpp mástól.Meg lehet a férj csalt előbb...

Szánalmasan hímsoviniszta vagy...

UI.LÈTEZŐ statisztikák TÈNYLEG kimutatták, hogy a férfiak csalnak többet. Ne írj többet légyszi nem vagyok kiváncsi a kicsavart elméleteidre. Látszik hogy csalódtál egy nőbe és az összeset okolod miatta. Ha ennyire véded a férfiakat gyere össze eggyel és a gonosz nők meg mennyenek a 3,14- csába.. Szegény férjem ott van egyedül, összetörve az üres házban, menj és vigasztaljátok meg egymást. Mossál, főzzél rá és szidjátok együtt a csúnya , agressziv nőket. Engem meg hagyjál békén ha kérhetem. Most is te vagy agressziv ahogy próbálod rámstukkmálni a propaganda szövegeidet. Vidd oda ahol értékelik. Ja hogy nincs ilyen hely...

2016. júl. 18. 16:10
 25/27 anonim ***** válasza:

#24 Engem meggyőztél. És talán másokat is.

Hidd el, nem hargszik rád a világ, és én sem.

Azzal kezdtem, hogy nem akarok ezen vitatkozni. Csak bizonyítani, hogy az éremnek két oldala van, és a házasság két emberen múlik. Ez úgyvélem sikerült. Pillanatok alatt kikeltél magadból, és trágárul, szidalmazol, csak mert nem tetszik az elméletem, amit csak ezzel, te tetté igazzá, mert lehetne fikció is.

De gondolom szerinted én vagyok a hibás, mert te, egy idegen, semmit nem számító ember ellentmondására, forrófejűen, agresszíven, minősíthetetlen módon reagálsz. Pedig ez csak téged minősít. És ezzel sok olyant is elárultál, amit nem akartál, mert hátrányos rád nézve.

Akármit is írok, a te elméleted szerint, kedvesen kellene reagálnod. Ugyanúgy, ahogy ezt a férfiaktól (férjedtől) elvárod. Akkor most miben is vagy különb a férjednél?

Nyílvános helyre írtál. Mit hittél? Azt, hogy a válaszolók, majd felállva fognak tapsolni neked a gép előtt, hogy milyen bátor, és ügyes vagy, hogy mertél lépni? Hogy nem lesz senki, aki elgondolkozik?

Hogy most megyünk, és megkövezzük a férjedet?

Ha meg nem tetszik a válasz, akkor legközelebb írd ki légyszives azt is, hogy mit szeretnél hallani. Esküszöm, bemásolom neked válaszként.


Értelmesen, higgadtan lehetne vitázni, de minek? Te már tudod a tutit.

És hidd el, én nem vagyok az ellenséged, csak te gondolsz annak.

Könnyű lezárni, mert eredetileg, már az előzőt sem akartam megírni.

2016. júl. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Az nem agresszió meg minősíthetetlen, hogy ismeretlenül úgy állítassz be , hogy ÈN verem és terrorizálom a férjem... Ès olvasd át mégegyszer mert nem használtam trágár szót.Itt provokálsz egy vérszomjas perszónának állitassz be , utána meg te játszod az ártatlant. Te támadtal le, hogy biztos én ütöttem elöbb... Most meg én vagyok az agresszív? **TAPS**

Tényleg ne írj többet. Èrts a szóból. Azt se írd meg hogy nem írsz többet .Szia.

2016. júl. 18. 21:02
 27/27 anonim ***** válasza:

Engem leráztál, más meg nem ír? :-(

Lehet nem kellett volna, kihoznom belőled a valódi énedet... :-)

2016. aug. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!