Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férfiak vagy a nők toleráljá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak vagy a nők tolerálják jobban a megcsalást?

Figyelt kérdés
Vagy ez inkább ember függő. Kit mennyire érint meg a párja hűtlensége?
2010. ápr. 20. 11:19
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább a nők (de én nem tartozom ebbe a nőtípusba).
2010. ápr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Hell hath no fury like a woman scorned.

(Kb. A pokol sem ismer olyan haragot, mint amilyen egy megbántott nőé.)

2010. ápr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
11:28 voltam. Nő. (28 éves vagyok , ha ez számít...)
2010. ápr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Szerelmes nő haragjánál nincs nagyobb!!!
2010. ápr. 20. 12:18
 15/36 A kérdező kommentje:
Köszi! Számít ,hogy tisztán lássak! Ez nem azt jelenti,hogy csak másokra hallgatok hanem nem akarok elhamarkodottan ítélni és hibákat elkerülni.Választanom kell ,melyik irányba induljak el.
2010. ápr. 20. 12:22
 16/36 anonim ***** válasza:

Vagyis mivel most itt a többség azt mondta, h a nők jobban tolerálják a megcsalást, ezen felbuzdulva bevallod a párodnak, h megcsaltad?

Nem értem az utolsó hozzászólásodat, Kérdező.

2010. ápr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább a nők. Méghozzá leginkább azért mert anyagilag nagyon sok nő függ a férjétől. Ha nem dobnák oda az anyagi függetlenségüket a házasság után, akkor ki tudnának lépni a megcsalás után a kapcsolatból. Így viszont csak az üres fenyegetés marad, mert nem tudják eltartani magukat sem, nemhogy a gyereket és szépen lenyelik a békát. De természetesen ez általában a "megőrzöm a család egységét" szöveg égisze alatt fut, pedig jól írták korábban, többnyire már nincs mit megőrizni egy ilyen kapcsolatban. Csak akkor van értelme folytatni a kapcsolatot ha a megcsalt fél teljesen el tudja felejteni a dolgot és meg tud bocsátani. Mert ha nem, akkor a féltékenység megmérgezi a kapcsolatot, jönnek a veszekedések és a gyerekeknek sokkal rosszabb lesz mintha a szülők elváltak volna.
2010. ápr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodom már egy ideje,hogy meg bocsássak vagy inkább küldjem el.
2010. ápr. 20. 15:26
 19/36 anonim ***** válasza:

Háát, ha mesélnél részleteket... Milyen a kapcsolatotok, mennyi ideje vagytok együtt, mikor és hogyan történt az eset, hogyan tudtad meg, ki volt a másik fél, megbánta -e, mennyi minden történt...

Ezek fontos kritériumok...

Szóval nem ártana kicsit utána járni.

Mert h mi nagyvonalakban elmondtuk, h a nők miért megbocsátóbbak, meg hogyan kezelik ezt a témát, még nem jelent szentírást...

Szóval így alapjáraton azt sem tudom mondani, h bocsáss meg, de azt sem, ne bocsáss meg...

Nos?

2010. ápr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

15:45 még anynit, h nem tudjuk, te fiú vagy -e vagy lány...

mert az oké, h a megcsalt fél vhogy vélekedik a dologról...

na de hogy áll hozzá maga a csalfa?

lehet, h ilyen a természete, lehet, h pillanatnyi elmezavar volt, vagy botlás, lehet h nem volt teljesen tudatánál... értesz?

2010. ápr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!