Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férfiak vagy a nők toleráljá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak vagy a nők tolerálják jobban a megcsalást?

Figyelt kérdés
Vagy ez inkább ember függő. Kit mennyire érint meg a párja hűtlensége?
2010. ápr. 20. 11:19
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Szerintem is a nők jobban. Én egy felhergelt rotweilerrel "tolerálnám", ha megcsalnának....


20/L

2010. ápr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
11éve vagyunk együtt, először én voltam aki csalt de a nejem az után tudta meg ,hogy megszakadt a másik hölggyel a kapcsolat. Erre Ő azzal vágott vissza,hogy felszarvazott, én úgy tudtam meg az ő kapcsolatát ,hogy készített egy videót a másik palival.Amin együtt vannak de nem mutatta meg először csak várt mikor bukok meg újra.Meg nem buktam de éreztem ,hogy furcsa.Majd a telefonját kezdtem el átnézni és benne volt a videó.Az kemény volt.Mikor rákérdeztem mosolyogva mondta "én is megcsaltalak" . Az én saram vele szemben talán annyi,hogy én elmondtam az igazat.Mikor kezdődött és meddig tartott. Ő viszont védte volna tőlem a másikat és hazudott,hogy csak egyszer voltak együtt. Hazudott mindenkinek és elfordult tőle mindenki. Most ott tart,hogy mennyire bánja és bocsássak meg neki. HÁT NEM FOGOK!
2010. ápr. 20. 17:04
 23/36 anonim ***** válasza:

Szerintem emberfüggő, hogy ki tolerálja jobban a megcsalást. Én nem csaltam meg a férjem, ő helyettem is megtette ezt. Szép számmal gyűjtögetett skalpokat a 13 együtt töltött év alatt. Néhány éve egyszer már eljutottam oda, hogy kiraktam a szűrét (itt jársz most TE, úgyhogy figyelj!!)ő meg fogadkozott, a küszöböt rágta, annyira kart békülni. Már már szánalmas volt, ahogy megalázva önmagát békülni akart. Én idióta (mostmár bátran kimondhatom) szépen el is hittem, mert olyan jól esett, hogy kereste a kegyeimet. A francokat a kegyeimet kereste. A kényelmes kis életét nem akarta beáldozni néhány nő miatt. Szóval egy idő után minden visszatért a régi kerékvágásba, csak mari helyett juli lett, kati helyett meg aranka. Mostmár nincs bocsánat, boldoguljon ahogy akar az életben.

Jól gondold végig, mit teszel. A "bosszúból visszacsalás" meg szánalmas sz@rság a feleséged részéről. Én sosem tettem meg, és egyáltalán nem bánom, hogy visszautasítottam néhány kínálkozó alkalmat.

2010. ápr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
ja, 19.29-es vagyok. elfelejtettem írni, hogy 40 éves nő vagyok. (ha ez számít)
2010. ápr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
19.29-es ,ha gondolod írok egy privit vannak még sötét foltok amiket nem írtam le ide .Úgy se hinne el senki.
2010. ápr. 20. 20:48
 26/36 anonim ***** válasza:

Hát szerintem kérdezd meg, hogy szeret-e téged, ha igen nyeld le a békát, ha egyszer te is ezt csináltad és ő megbocsátott neked, neki is jár a megbocsátás.

Szerintem még egy dologban nagyon különbözőek a nők meg a férfiak, a férfiak mindig a gaz csábító 3-at akarják lelőni mintha ő tehetne róla, míg a nők inkább a saját párjukra lesznek dühösek.

2010. ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
19.29-es jöhet a privi nyugodtan
2010. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Ne haragudjál de a meg bocsátás azt jelenti,hogy nem ütök vissza ha bántottak, de ha vissza ütök akkor az nem mer bocsátás hanem revans.
2010. ápr. 20. 20:55
 29/36 anonim ***** válasza:
Emberfüggő.
2010. ápr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Igazad van, de a kérdés szerintem mégis az, hogy egyébként szeretitek-e egymást nem? Valahogy úgy érzem a mai világban éppen ezért sok a válás, te sem voltál tökéletes és ő sem az, ha ettől még szereted csak emiatt ne üldözd el. Persze ha már nem szereted az megint más tészta.
2010. ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!