Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyűlöl a férjem. Próbálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlöl a férjem. Próbálja palástolni a gyerek miatt, de minden kis apró nézeteltérésnél felszínre tör belőle. Én is utálom Viszont a gyerek nagyon szeret mindkettőnket. Érdemes így együtt maradni?

Figyelt kérdés
A férjem szerint nem számít, mit érzünk, a gyereket kell nézni, neki mi a jó. Ő is ilyen házasságban nőtt fel, és meg kell mondjam,meglehetősen sérült személyiség. Én nagyon szenvedek, de a gyerekemnek én sem akarok rosszat Ti mit tennétek?
2016. okt. 2. 20:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
51%
Ami itt nagy kérdés, hogy a férjed szerint is halott ez a kapcsolat? Ő is szíve szerint másba kezdene?
2016. okt. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
A konfliktusokat nem tudja megfelelően kezelni akkor mi lessz ha a gyereked is felcseperedik akkor őt is sértegetni fogja és kiabàlni fog vele akkor nem beszélhetünk jó kapcsolatrol !A gyereked is sérülni fog az a gyerek igy fog felnőni hogy az apja egy ideggyenge és kivetíti a gyerekedre is és hatàssal lessz rà nem kicsit ezt kell nézni !
2016. okt. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Elvàlnék tőle és az màr legyen a férjed baja gondja hogy hova tud menni nem kisgyerek felnőtt ember oldja meg ennyi !Ha ordibàlni meg sértegetni tud akkor a sajàt lakhatàsàt is tudja megoldani ez nem kérdés!Előző voltam!
2016. okt. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: de ha közös a lakás, akkor milyen dolog, hogy a férje menjen ahova akar, amikor tudni lehet, hogy nem tud hova menni.
2016. okt. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
79%
Szoval ugy akarsz a gyerekednek jot, hogy ugyanolyan lelkiserult embert akarsz nevelni belole,mint az apja?Azt akarod, hogy a gyereked is azt a csaladi mintat vigye tovabb, mint amit az apja cipel magaval? Mindent meg lehet oldani,mindenre van valamilyen megoldas,csak ki kell tudni mozdulni a megszokott langyos allovizbol,nem kell felni a valtozasoktol,es az elet mindig kinal uj lehetosegeket.Ne ugy allj a dolgokhoz, hogy mit miert NEM lehet megtenni,hanem ugy,hogy HOGYAN lehet megoldani.
2016. okt. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
65%

Hasonló helyzetben voltam, és nekem a fő érv a válás mellett épp az volt, hogy a gyerekünk NE ilyen légkörben nőjön fel. Igen, nehéz volt megoldani a helyzetet minden érintett fél számára kedvezően. De meg AKARTUK oldani és sikerült.

Eleinte csak kimondtuk, hogy már nem vagyunk egy pár. Az exemnek rövid idő alatt lett új kapcsolata, az ideje nagy részét a barátnőjénél töltötte, a gyerekével pedig a közös otthonban tartotta a kapcsolatot. Onnantól, hogy kimondtuk, hogy vége, a veszekedések jelentősen ritkultak, már nem zavartuk egymás köreit.

Idővel aztán az exemnek lett saját otthona, ő is csak szülőkhöz tudott menni, de ott kialakított egy teljesen külön lakrészt magának.

A megosztott felügyelet úgy két év után alakult ki teljesen, de azóta nagyon jól működik.

Az exemmel a kapcsolatunk már-már baráti, mindent meg tudunk beszélni, együtt tudunk működni.

Azóta nekem is lett párkapcsolatom, egy évig randizgattunk, egy év után pedig összeköltöztünk.

A gyerekem kiegyensúlyozottabb, mint valaha. Jól érzi magát ebben a helyzetben, hiszen mindkét szülője is kiegyensúlyozott, boldog. Mindannyiunknak jót tett a válás!

2016. okt. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ilyen kapcsolatba voltak a szüleim jó pár évig a születésem után.

Örülök, hogy elváltak, mert megölték volna egymást hosszútávon..

Váljatok el, a gyerek is megérzi, hogy ha valami nincs rendben. Nem kéne, hogy ezt lássa, és rejtegetni meg hosszútávon nem tudjátok előle, hisz ő sem buta.

2016. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Valami miatt csak hozzámentél egy sérült lelkű és személyiségű emberhez, és szültél neki egy gyereket. Tudom, hogy ez ilyen nyálas dumának hangzik, de ha komolyan veszitek, hogy jóban-rosszban, akkor érdemes lenne megpróbálni a férjednek egy szakembert, aki segít újraépíteni a sérült személyiségét. Te pedig segíthetsz neki ebben sok türelemmel. Nem feltétlenül a gyerek miatt, hanem ha már összeköt titeket sok dolog, akkor akár meg is menthetnétek ezt a házasságot.
2016. okt. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Költőnő? ***** válasza:
A gyerekek minden apró dolgot megéreznek.
2016. okt. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szia!Lassan 3 év elteltével hogy alakult a kapcsolatotok?Meg tudtátok oldani a problémát vagy még mindig ugyan ott tart minden esetleg továbblépett valamelyikőtök?Nagyon érdekelne.Nálunk is ez a helyzet áll fenn.Fuldoklok a kapcsolatunkban de nálunk túúúl sok dolog köt össze vele hogy ne tudjak lépni.Igen nem tudok mert a gyermekeimet nem hagynám el viszont nem lennék sem csöves és az államnak sem dobnám oda magunkat.Várom hogy leteljen az idő míg összeköt minket a hitel utána mindenképp önálló életet szeretnék vagy vele vagy nélküle de az még jó sok év...pontosan 6.
2019. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!